Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
3. aug 2009

lenka to ze si baculka este neznamena ze nemozes otehotniet.takze nadej urcite nestracaj.

dafy
3. aug 2009

uz si tu ??ja som akurat este docitala co si predtym pisala 😉

lenka_z
3. aug 2009

Dafy, praveže doky v tomto vidí problém, a manželík sa tiež toho chytil, a vlastne preto som z toho smutná, lebo ako bacuľka nikdy nebduem mať bábabtko ☹ 😢

dafy
3. aug 2009

áano Dr ti jasne ze povie ze je lepsie ked si chudsia ale nie je to pravidlo ze len chude otehotneju.ja ked som mnule bola na KET a isla som uz na krv tak predomnou isla jedna kocka tiez na krv a bola fest pri sebe a predsa ostala tehotna tak nezufaj 😉

lenka_z
3. aug 2009

Dafynka, keď on to tak povedal, že 10% váhy dole by bolo dobre, a manželík na to vidíš keď budeš chudšia bude lepsšie a anebudeme zbytočne vyhadzovať peniaze na IVF, IUI, a na tvoje lieky 🙄 😖 zbytočne

zajacik...
3. aug 2009

Piskotka tak budem drzkat palce na posledny KET 🙂

melisska
3. aug 2009

Lenka ja oznam veeeela tehu a mamiciek co su gulky 😉 podla mna to v tom nieje 😀
dafy ked si bola na kontrole doki ti nehovoril nic , ze mas zvacsene vajecnik? ked ta tak boli brusko?

zajacik...
3. aug 2009

Vitam nove Splniecko Lenku 🙂 Leni netrap sa tym, podla mna vaha moze, ale nemusi byt problemom, poznam riadne bacule co otehotneli, a poznam aj stihlucke babulky, ktore maju problem otehotniet. Takze hlavu hore, uz ziadny smutok a slzicky, ujo Hredzi ti pomoze 😵 Nastupila si na tu spravnu cestu a teraz uz len cakat kedy sa to podari. Co sa tyka postupu pri IUI ti neporadim, my sme boli suci rovno na IVF 😒

zajacik...
3. aug 2009

Jaaj Dafy zabudla som - k tym tvojim priznakom, dufam ze su to tehu-priznaky, drz sa.
Piskotka a tebe nech rychlo prejdu problemy s nachladenim 🤐
Melisska ahoj 🙂

katy2
3. aug 2009

ahojte 🙂
vsetkym vam drzim palce 😵 😵 😵
vevericka, to mi je luto 😔 ale nestracaj nadej 😉
lenka, vitaj medzi nami..... 🙂
piskotka, teba specialne pozdravujem... davno som ta nevidela..... 🙂

dafy
3. aug 2009

zajacik tehu priznaky este nie 😀 😀 😀 😀 ved len v stredu bude odber 😝

meliska nie nevravel nic Hredzi

lenka_z
3. aug 2009

zajačik, on to chce najprv skusiť IUI, a potom iVF, aj keď ja by som checela rovno IVF, no uvidíme. Mám ísť do poisťovne nech mi schvália menopur tak uvidíme,. Hádam, mi tu niekto pmôže ako sa pripraviť na IUI. Zajačik-Zajko ak ťa taksmiem volať, ďakujem za privítanie, hádam, aspň s jednou z vás budem tehu 😵 a vy ste ako na tom?

meslisska, dúfam, že aj napriek guľkovstvu sa to aj nám podarí, po 3,5 roku by sa patrilo 🙂

lenka_z
3. aug 2009

katy2 ďakujem za privítanie 😉

zajacik...
3. aug 2009

Dafy zase som to poplietla 😀 😀 😀 Tak len pi vela vodicky a papaj slane hocico, len nech ta OHSS obide 😉

Lenka neboj doki vie co robi, ja som tiez najprv myslela ze pojdeme na IUI, ale doki odporucil rovno IVF, lebo ja mam endometriozu, taku blbu chorobu 😠 V januari sme mali 1.IVF, ale nepodarilo sa. Teraz v septembri by som chcela zacat stimulaciu na 2.IVF. My sa snazime nieco cez 4 roky 😕 🙄

katy2
3. aug 2009

zajko, aj my sme mali v januari 1.IVF a potom KETy neuspesne.... a v septembri 2.IVF vyslo.... 😉 Strasne ti budem drzat palce..... Nech to nie je podobnost cisto nahodna, ale nech ti to vyjde 😵 😵 😵 😵 tak ako nam 😉

dafy
3. aug 2009

mozno to bude aj tou horucavou ze mi je tak zle aj tlak mam velmi nizky ked som bola na predoperacnom tak DR.bola zhrozena ze vraj vela pit a pit lebo ma budu raz zbierat zo zeme .ten moj pitny rezim dovidenia ale snazim sa aspon liter vypit 😅 dufam ze tie bolesti v podbrusku nic neznamenaju.mozno je to aj tym ze od februara v podstate som na hormonoch idem rad za radom a mozno telo uz to nezvlada tak lahko.horm.robia svoje dufam ze so spravila dobre ze som isla hned po 2IVF na to tretie IVF 😖

zajacik...
3. aug 2009

Katy dakujem krasne, no nase 2.IVF bude v oktobri, lebo v septembri este len decapeptyl.... no ale nevadi, hlavne nech to vyjde 🙂 Hanke posielam pusinku, je to moje narodeninove babatko, stale na to myslim, velmi som si priala aby sa narodila ako ja 😵 Dufam ze aj v zivote bude taka stastna ako ja 😵 Ked uz mame ten rovnaky datum narodenia 😅

katy2
3. aug 2009

zajko 😵 😵 😵

zajacik...
3. aug 2009

Dafy ale jeden liter je hrozne malo!!!!!! Ak nechces skoncit v nemocnici, tak nasilu pi, radsej teraz sa premoz, aby si to potom neolutovala. Takze budes tu hlasit kolko si vypila, oki? Uz to tu tusim raz niekto nahlasoval, Kukulik alebo Cavik? Takze sup flasu s vodou do ruky a stale pit. Babule tusim pri OHSS pili aj 5 litrov, tak skus dat aspon nejake 2-3 l.

piskota80
3. aug 2009

zajačik ďakujem 😵 😵 😵 😵 už nech prejde leto a bojujeme ďalej 🙂 🙂

dafy
3. aug 2009

zajacik ja som to uz skusala mne je potom na zvracanie ked vela pijem.ale teraz som citala nieco o OHSS a tam pisu ze vraj ked su vajicka pod 15ks tak OHSS nehrozi iba pri väcsom mnozstve tak neviem ci pravda 😕

piskota80
3. aug 2009

katy, ahoj 😵 😵 😵 😵

lenka_z
3. aug 2009

Melisska, ospravedlňujem sa za skomolenie mena 😅 😉

Zajko tak držím palce a z celého srdca prajem nech sa vám to splní 🙂, no my ešte pol roka a tiež to bude 4 roky ☹ čo si spomínala, že ty sisi myslela, že pôjdete najskôr na IUI a potom vám doky navrhol IVF, ja som si to naopak myslela, a doky inak navrhol, no nevadí, veď vyskúšame IUI a potom uvidíme, a dúfam, že sa nám zadarí, tak ako aj vám samozrejem a vlastne všetkým čo tu čakajú na zázrak 🙂. Som rada, že som vás tu všetky našla a som rada, že s niekým tu budem bojovsť až do úspešného konca.

lenka_z
3. aug 2009

Mám na vás prosbu, ak bol u hredziho niekto na IUI prosím, napíšte mi postup ako to u neho prebieha. ďakujeeeeem 🙂

lenka_z
3. aug 2009

a ako správne Menopur používať, picháte si to samé alebo idete ku sestriče Hredziho, sa bojím toho, budúci týždeň alebo koncom tohto idem do poisťovne

mima263
3. aug 2009

ahojte,
dafy bola som tam - dlhá riflová sukňa, biele tričko s golierikom 😎
lenka aj ja som guľka a stále verím 😉
Teraz mám do septembra čas, tak idem zhadzovať kilečká. Motivácia je silná 😉

lenka_z
3. aug 2009

Mimka, musím začať aj ja 😉 Mimka aj ja idem do septembra zhadzovať 😎 nech ked prídeme po doveolenke k Hredzimu tak sa nam to IUI podarí. Cí ale mám teraz s tebou riadne dejá vú (deža ví) 😵

ixi
autor
3. aug 2009

lenocka vytaj 😀 😀 😀 tesim sa ze si ku nam prisla 🙂 🙂

ixi
autor
3. aug 2009

tak aj mne by trebalo zhodit 😀 😕 pridam sa kvam 😎

vevericka80
3. aug 2009

ahojte...
lenka vitaj medzi nami 🙂
aj ja sa pridavam k chudnucim splnieckam 🙂
ja som sa dnes rozhodla,ze ked zajtrajsia krv bude negativna, tak zacnem cvicit, chudnut a z IVF si dam pauzu aspon do buduceho roku...aj tak na to nebudem amt cas, kedze moja trieda bude mat stuzkovu a potom idu maturity

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre