Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
23. okt 2009

Joj baby ake je to tu pesimisticke 😒 😒 😒

ixi
autor
23. okt 2009

zajacik teraz to musite prelomit aj slenockou aj vsetky co cakate na vysledok... 😀 😀 😀

mima263
24. okt 2009

Ahojte baby, čo tak dnes začať s niečím úplne iným....

Dajte nejaký recept na dobré jedlo na obed 😉

marcelka82
24. okt 2009

Ahojte. Včerajší deň bol pre mňa veľmi únavný. Pracovala som 10 hodín a potom som už iba ležala. Len zaspať som nemohla. Konečne pracovné dni tohto týždňa skončili.

Posielam vírusiky:
🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵

vevericka80
24. okt 2009

ahojte splniecka
je mi velmi luto,ze sa vam nedari ☹
ja som bola vo stvrtok na preventivnej u svojej gynekologicky, ona znovu potvrdila,ze som uplne v poriadku, som zdrava ako buk 🙂
zacala som rozmyslat nad alternativnou liecbou a dostala som sa k aloe vera....chcem sa vas spytat, ci ste to uz vyskusali?...odporucali nam pit aloe vera berry a plus k tomu peruanske maca alebo nieco podobne

lauritka
24. okt 2009

vevericka ja som to pila asi polroka, brali sme aj macu, aj muz. aloe mi sice nepomohlo otehu, ale odvtedy nemavam bolesti pri MS... a pila som ho uz pred dvoma rokmi 😉 cyklus pravidelny ako hodiny.
urcite to nie je na skodu, a ani cysty som nemala a ani mykozy podotykam.

vevericka80
24. okt 2009

ahoj lauritka....ja som to aloe berry pila, ale neviem ci to maca pomoze manzelovi.....inac na tu bolestivu menstruaciu fakt pomaha

lulockka
24. okt 2009

ahojte ja som tiež už veľa počula o tom že aloe vera má veľmi dobre účinky 🙂

ixi
autor
24. okt 2009

ahojte zlaticka janikova sesternica je tehu ja sa tak tesim ze aspon dakto 😀 😀 😀

vevericka80
24. okt 2009

ixi to je super 🙂

lulockka
24. okt 2009

blahoželám Janikovej sesternici takže noví prírastok do rodiny

ixi
autor
24. okt 2009

ahoj vevericka ako sa mas?

ixi
autor
24. okt 2009

dala som jej test lebo sa mi dajak nezdala 😀 😀 😀 a tam krasne kolajnice// a ved aspon niekomu posluzil ked mne nechce ukazat co chcem... 😠

vevericka80
24. okt 2009

ixi.....v celku sa mam fajn, len som nachladnuta ....spekulujem nad tam, ako sa dopracovat k dietatu 😀 ...takze musime nejak vylepsit manzelove spermie....ked sa to podari, tak mozno to pojde aj prirodzene 🙂 ....totiz gynekologicka mi povedala,ze vo mne vobec nie je problem, ja mam vsetko v poriadku, na preventivke ma vyvhvalila 😀 😀 😀 😀 som sa tam dobre pobavila

ixi
autor
24. okt 2009

tak ak k dacomu prides co fakt zabera tak daj vediet 😎

lulockka
24. okt 2009

aj ja by som bola zvedává či sa niečo nájde naozaj účinné

ixi
autor
24. okt 2009

lebo my sme toho vyskusali hodne...a zatial ziadny uspech...

ixi
autor
24. okt 2009

ja stem byt tehuuuuuuuuuuu dokelu ☹ ☹

vevericka80
24. okt 2009

v poslednom case som sa zacala zaujimat o aloe vera a jedna znama ktora sa tym uz davnejsie zaobera, odporucala to aloe vera berry a k tomu aj nejake vyzivove oplnky.....to aloe berry som skusala a fakt to pomohlo, upravilo mi to cyklus a z gynekologickeho hladiska som v poriadku......manzel skusal cisty aloe vera gel a jemu to trochu zlepsilo vysledky, ale este to nestaci na prirodzene pocatie...takze teraz by som mu k tomu chcela pridat aj nejake vyzivove doplnky....ako je to maca......tak uvidime,ci to zaberie

ixi
autor
24. okt 2009

maca je dobra janik ju papal +profertil+e+selen+zinok....bylinka a blabla

lulockka
24. okt 2009

ixi to ti verím že chceš byť tehu ale nevešaj hlavu aj na teba sa usmeje šťastie a ty sa dočkáš vytúženého bábätka

ixi
autor
24. okt 2009

idem sa mu venovat 😀

vevericka80
24. okt 2009

ixi...a janikovi to pomohlo?

lenuliatko
24. okt 2009

Ahojte babky, tu dnes po dlhom čase vyšlo slniečko, tak sa vytešujem. Upratovala som a teraz oddychujem. Vidím, že rozoberáte, čo by dopomohlo k tehu. Treba vyskúšať, čo sa dá. Mne sa osvedčil gynex. Keby sa nedajbože teraz nezadarilo, zas sa vrhnem na nejakú alternatívu, hlavne aby sa hormóny zrovnali po IVF.
Dnes nikto netestuje? 🙂

ixi
autor
24. okt 2009

nie vidis ze niesom tehu bral aj hormony zlepsilo sa to o 2 percenta a potom este zhorsilo

ixi
autor
24. okt 2009

ja uz urcite nie ved aj naco 😒

lenuliatko
24. okt 2009

Ixi otehotneli aj také, kde mal muž katastrofálny SPG. Ono, stačí jedna jediná šikovná 🙂 jasné, že sa šance znižujú, ale ak to má vyjsť, tak proste vyjde.

lenuliatko
24. okt 2009

Ixi, ak máš ešte test, tak zajtra skús. Kým neprišla mrcha, vždy je šanca. Zajtra to už bude definitívne. Viacerým sa slabučká druhá čiarka objavila až 12. deň po. Teraz to dosť študujem, tak mám najnovšie info 😀

lulockka
24. okt 2009

Ahoj lenuliatko a co ty kedy sa chystáš testovať

vevericka80
24. okt 2009

ixi este to nevzdavaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre