Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
9. apr 2010

teraz asi okolo 15.4. mozno skor... po porode sa mi skratil cyklus

pimma
9. apr 2010

teraz by som tiez brala kratsi cyklus 😉 niekedy som mavala 21 dni, ale uz sa mi postupne predlzil na 26-28, tak uvidim
katy, urcite daj vediet, ked zacnes.. drzim vsetky prsty 🙂

kkatty
9. apr 2010

Ahojte všetky 😵 Hlásim sa po čase... Dnes sme boli v poradni, všetko je ok. Malinký má 3080g, prietoky sú v poriadku a vyzerá to zatiaľ tak, že sa nebude ponáhľať skôr na svetlo Božie 😉 Dr. povedal, že "koniec apríla alebo začiatok mája je náš". Je aktívny, kopká si, opiera sa nôžkami o rebierko (niekedy dosť bolestivo), v noci sa tiež poriadne nevyspím, ako písala Marcelka, ale sme spolu s mm šťastní a prajem vám to všetkým... Nevzdávajte sa, bojujte.
A posielam vám tehu vírusiky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
10. apr 2010

ahojte dievcata, prajem vam vela, vela, trpezlivosti a optimizmu, lebo to potrebujeme najviac. paaaaaaaaaaa drztesa 😵

xeroma
10. apr 2010

Ahojček, pimma, a kde bol Dr. Išiel preč na dlhšie? Ale je to no nervy, že stále musíme na niečo čakať..... 😠

pimma
11. apr 2010

🙂 xeroma, ahoj
dr.tam vraj nebude do stvrtka, takze som mala smolu ☹ keby som vedela,tak by som sla o den skor. ty si ako teraz na tom? co planujes?

xeroma
11. apr 2010

pimma, no škoda, že Ti to takto vyšlo. 😠 Ja už čakám ms každú chvíľu, tak dúfam, že dr. tam už bude. Chcem ísť hneď na ketko, ak pôjde všetko ok. No uvidíme.

mirka7582
11. apr 2010

ahojte aj ja chodim do splnu 😀 uz cakame papiere od poistovni 😀

pimma
11. apr 2010

ahoj mirka.. nech ti to rychlo ubehne 🙂 my sme cakali mesiac na schvalenie.

sonulienkas
12. apr 2010

čaute SPLNky- rozmýšľali sme doma - a asi to IVF ešte raz skúsime. Asi ako dlho sa čaká na schválenie vo všeobecnej poisťovni? kdesi som čítala , že až 6 týždňov - tak dlho?

sobka
12. apr 2010

ahoj sonu, žuiadosť budeš mať za 2 týždne, dnes sa už tak dlho na žiadosť necaká, lebo už schvalovanie maju na starosť kraje, nie centrála, takže v KE ti to schvália do 2 týždnov, ak si ju odovzdala v Košiciach....poslem ti číslo, zavolaj si tam o 2 týždne a oni ti povedia, ci ju už poslali do centra hm?

sonulienkas
12. apr 2010

sobka diky, ja som ešte nebola v centre po papiere, sestrička nám povedala, že ak sa rozhodneme isť na IVF , že nám pošle žiadosť poštou, ale ja som ešte do SPLNu nevolala , neviem , či už Hredzi robí.

zuzana.dry
14. apr 2010

Ahojte, vidim, ze je tu mnozstvo novych tvari...vsetkym drzim palce...majte sa... 😉

lenuliatko
16. apr 2010

Ahojte splniečka, tu už nik nechodí? 😕 🙂 Mám pocit, že baby buď zmenili centrum, alebo si liečia dušičku po neúspešnej stimulke 😒 A všetkým, ktoré to v najbližšej dobe čaká, držíme palce 😵
My sme si konečne vybrali pôrodnicu a dnes sme boli na prvé vyšetrenie v novej nemocke u Dr. Bessermenyho (píše sa inak, ja viem...), potvrdil nám baby, sú zdravé a už aj pekne veľké 1105g a 34cm a 1154g a 36cm. Aj krčok drží a snáď ešte aj dlho vydrží. Aj glukózový test dopadol dobre a celkom chutná bola tá žbrnda, čo už, ja som na sladké 😀 A od stredy máme doma kočiarik, tak sa vytešujem, nacvičujem naprázdno, len kde to budeme skladovať, všetko dvakrát, vaničky, vajíčka, športové časti... Tak, toľko nového u nás, máme sa fajn.
Zajačik, a čo nové u vás, všetko v poriadku, Zajulo poslúcha?
Držte sa kočky, myslím na vás a každej jednej držím palce 😉

zajacik...
16. apr 2010

Lenuliatko som rada ze ste OK 🙂 My sa tiez mame dobre, na UZV idem az o necele 3 tyzdne, uz sa tesim 🙂 A uz si aj kocikovala po byte? Mna to hrozne bavilo ked nam prisiel kocik 😀

Zdravim vsetky babulky a snazilkam prajem coskoro vytuzene // 😵

pimma
17. apr 2010

ahojte . .
🙂
lenuliatko, zajacik.. som rada,ze vas vidim 😉 malo zienok tu uz chodi, bolo by treba to tu nejak pozitivne zmotivovat nejakou tehulkou 😉
katy, .. uz si bola v splne? 🙂

mery35
18. apr 2010

Caute baby 🙂 🙂 🙂 je to tu teraz slabe mas pravdu pimma......ja cakam na druhu ms ktora nechodi a nechodi dnes uz 36 den a nic pri prvom ivf som taketo problemy nemala......je to este vplivom hormonov?

xeroma
18. apr 2010

Ahojček, mery ja tiež čakám ako ty, ale aj som už 44 DC a stále nič. Niektoré baby čakali aj 70 dní, tak dúfam, že to nebude aj môj prípad. Ja mám strašné návaly tepla, to je neskutočné, ako tie hormony fungujú... Pimma, ahojček. Takýmto štýlom ja ešte nebudem mať ani jednu ms a ty už druhú 😀 No čo, aspoň pôjdeme spolu na KET, nie?

mery35
18. apr 2010

Ahoj xeroma 🙂 🙂 stou ms to je stasne 🙄 🙄 ja som chcela ist maji na ket ,to som si myslela ze stihnem mat za sebou uz 3ms a zatial nic .....no neostava len cakat.......

pimma
18. apr 2010

mery, xeroma.. 🙂 konecne ste sa ukazali. no ja som cakala ms po ivf asi 41 dni. baby, mozno nam to vyjde tak,ze pojdeme spolu 😉 ja by som mala mat ket v maji.. tak nech nam to vsetkym vyjde.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a vela trpezlivosti v cakani prajem

lenuliatko
19. apr 2010

Dobré ránko kočky 🙂
Pimma, ja so Zajačikom sme už "staré" tehuľky, veru zišla by sa pre motiváciu nejaká nová/nové 😉 Tak sa snažte... Nech tie mršky neštrajkujú a prídu čím skôr, aby ste mohli ísť pre mrazáčikov.
Zajačik, no s dvojkočíkom toho veľa z priestorového hľadiska vnútri nenakočíkujem, ale jasné, skúšala som. Teraz sme ho zložili ešte a až mi je ľúto, strašne dobre sa naňho pozeralo 😀 Mám ho už aj v albume, trošku som aktualizovala. Ty máš napokon ktorý kočík, ten čo si si pôvodne vybrala? Neonato?

monikasun
19. apr 2010

ahojte splniecka,
lenuliatko, pozeram, ze krasne rastiete a ten kocik je suprovy!!! nech sa tak dari aj nadalej! prajem vsetkym pekny den.

zajacik...
19. apr 2010

Lenuliatko mas uz pokupenu krasnu vybavicku, a normalne som ostala v soku ze uz mas aj pripravenu postielku, to my este nemame ani kupenu 😅 Nezapadne ti to cele prachom kym porodis? Ale inak nadherne to mas nachystane, aj kocik je suprovy 🙂 My sme nakoniec kupili ten Neonato co sa mi zapacil na prvy pohlad 😉 A aj brusko uz mas krasnucke 🙂 Tak sa len pekne drzkajte 🙂

Babulky snazilky to je ako na potvoru, kolkokrat sme snivali o tom aby mrska uz neprisla a ona potvora vzdy prisla a teraz ked chcete aby prisla tak potvora nechodi... mne tiez druha MS prisla az po nejakych 63 dnoch, uz si presne napamatam, no proste davala si nacas... tak drzim palceky nech vas mrcha nenatahuje a potom sa to tu verim opat zacne rozbiehat s pozitivnymi spravickami a pozitivnymi testikami 😵 😵 😵

O Marcelke nevieme nic nove?

Zdravim vsetky SPLNiecka 😉

vevericka80
20. apr 2010

ahojte splniecka 😉
mery, xeroma - ja som na tom podobne, ms meska, ale mne to nevadi....aj tak este potrebujem vybavit hematologiu....dnes som volala svojej gynekologicke, akze vysledky z tkaninovej banky dosli a je to tam mierne pozitivne, tak mam ist do antisterilnej poradne a tam mi povedia co a ako dalej
lenuliatko-krasne brusko 😵 😵 a aj vybavicka..ako rychlo vam to so zajacikom leti 🙂

katy2
20. apr 2010

Ahojte 🙂
vidim, ze to tu mierne viazne...
tehulkam drzim palce k porodu a snazilkam k //....
myslim na vas 😵

pimma
20. apr 2010

ahoj katy 🙂 ako si pokrocila? uz zacinas ketkovat?
vevericka, dufam ze sa pride na pricinu a uz sa ti bude darit 🙂 zelam vela stastia 😵

katy2
20. apr 2010

pimma, este neketujem... najprv musim preliecit zapal, este ma caka mamografia a opat kontrola... KET az potom... chcem byt v poriadku, nic neurychlim....

pimma
20. apr 2010

katy, jasne 😉 poriadne sa vyliec, aby si bola komplet v poriadku 🙂

monikasun
21. apr 2010

ahojte dievcata 🙂
veve, tvoje vysledky z imunologie poslali gynekologicke? ja som myslela, teda aj doky mi povedal, ze pridu mne domov...tak teraz neviem, lebo uz ich cakam kazdu chvilu ... ved sme tam boli este pred Velkou nocou.... 😒

vevericka80
21. apr 2010

monika....mne v tej tkaninovej banke vraveli, ze ich poslu mojej gynekologicke...preto som ich domov ani necakala...tie vysledky by si uz mala mat, lebo vraj oni zbierali vzorky a potom to vsetko spolu robili

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre