Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

xeroma
4. jún 2010

Čaute baby, negatív.......
Takže sa teším na júl, myslím, že to bude moje posledné ketko, tak pimma, astrid v júli už budeme skvelá tehotná trojka 🙂

pimma
4. jún 2010

xeroma.. ☹ skoda... ale vidim, ze to beries ok 🙂 tak dobre, plati, zaciname tehulkovat aj s astrid v juli 😵 😵 😵
a pripojime sa ku katy 🙂

katy2
4. jún 2010

xeroma, je mi to luto ☹ drzim palce nadalej....

katy2
4. jún 2010

steva, dakujeme 🙂 zajtra sa stretneme 🙂

vevericka80
4. jún 2010

ahojte zienky 🙂
pimma, xeroma - je mi to velmi luto ☹ ale hlavu hore a dalsie KET to isti
katy2 - blahozelam k fazulkam 😉 opatruj ich 🙂 🙂 🙂
lenuliatko - som rada, ze sa mate fajn
inac aj ja sa chystam v juli na KET, tento tyzden som si zacala pichat fraxiparin a beriem prednison.....neviete mi nahodou poradit, ci sa fraxiparin ma pichat rano alebo vecer?

pimma
4. jún 2010

vevericka.. vitame ta v klube 🙂 som rada ze do toho pojdeme vsetky spolu 😵 😵 tie injekcie a lieky ti nasadili po vysetreniach imuno a hemato?

vevericka80
4. jún 2010

pimma - ano, tie lieky mi nasadila hematologicka, mam vraj geneticke predpoklady na hustnutie krvy a aj kvoli protilatkam, ktore zistili na imunologii

teleranka
5. jún 2010

caute kocky
zacala som chodit do SPLNU asi pred mesiacom. lekar je.....no malovravny. co uz. zistili, ze mm ma pomale, resp, nehybne spermie, ze jedina moznost je teda ICSI. vobec mi nevsysvetlil, o com sa jedna, co ma caka, ake su rizika....
som z toh smutna a zhanam informacie na nete.
zaujimalo by ma, ako ste znasali hormonalnu liecbu, ci za kazdych okolnosti si musim pichat tie injekcie, ako dlho sa to picha, ci sa pri tom beru aj nejake tabletky, si su nejake problemy a neziaduce ucinky pri tejto stimulacii.....
a hlavne, ako prebieha to odobratie vajicok? neboli to? uspia ma injekciou? ked ja sa tak straaaaaaaaaaaasne bojim...ze sa nepreberiem, alebo coho s abojim, an sama neviem....ale velmi sa bojim :((((((((((((((((((((((((

deni809
5. jún 2010

ahojte baby 🙂 🙂 🙂 teleranka ahoj, neboj sa aj ja som nová,ale kočky su zlaté a určite ti dakto napíše že čo a ako sa deje,aj ja mám stále dajaké otázky a stále dostanem aj odpoved 😉 😉 😉 ináč dakujem váam zato baby 😵 😵 😵 xeroma asrrid aj pimma dufam že už aj ja sa pripojím k vam,dneska som dostala m... 🙂 tak pondelok idem aj z manželom do SPLNu ráno na 7,30 🙂 idem na krv a on na spr... 😎 držte my palce,som trošku nervozná 😲 dovtedy pa pa

deni809
5. jún 2010

veverička ahoj,ked dobre viem tak fraxiparin je na riedenie krvi a ked si to musiš pichat tak to rob ráno,lebo celý den sa potom pohybuješ a to potom sa ti dostane všade kde má,a vnoci len ležíš.Ja som si pichala jeden čas clexane to je to iste a mne povedali že ráno treba,zato to viem.Drž sa pa pa 🙂 🙂 🙂

dalida
5. jún 2010

Xeroma, to mi je luto ☹ Prajem vela sil do dalsieho boja.

Teleranka, ICSI znamena napichovanie bojovinika tenkou ihlou /pipetou/ priamo do vajicka. Hormonalna stimulacia trva cca 10 dni. Medzitym su kontroly zamerane na zistenie rastu vajicok, celkoveho stavu vajecnikov... Potom nasleduje pichnutie choragonu /injekcia napomaha dozretiu vajicok a "drzi" ich pokope kym ich lekar nevyberie/. Aj ja som sa velmi bala uspavania, aj toho ze sa nepreberiem..., no neboj lekari vedia co robia 😉
Hormonalna liecba prebieha u kazdej zeny inak, individualne... aj rizika su rozne... No momentalne sa tym netrap... vsetko bude O.K. 🙂

teleranka
5. jún 2010

dalida
dakujeeem 🙂))) probuh a ten choragon sa picha kam? do zily? na tie rizika sa pytam preto, lebo mala som problemy aj z antikoncepcie... :((
dalidka a vy ste na tom ako? uz mate nejake ivf za sebou?
deni809 -tak sme dve nove 🙂 citam, že idete v pondelok do splnu...my uz mame tieto prvotne vysetrenia za sebou, tak drzim palceky vam 🙂)) taka zlata sestricka tam je a tak pekne sa so mnou rozpravala, aby ma zabavila, ked som mala strach z odberu krvi hahahah 🙂))))

dalida
5. jún 2010

Teleranka picha sa do zadku, teda svalu 😉 Nemaj obavy z nezelanych ucinkov... Hredzi je sikovny, v tomto smere skuseny.... preto su aj neustale kontroly... Ak nemas ziadne problemy so srazanlivostou krvicky... nemas diagnostikovane PCO (polycysticke vajecniky) tak stimulacia bude prebiehat bezproblemovo, aj odber... 🙂 Niekedy je lepsie, ak clovek o vsetkom nevie az tak privela.... sem tam plati aj v tomto, ze menej je niekedy viac 🙂
Mam uz cosi aj za sebou... (tri tehotenstva, tri potraty..), no je tu nas dost a vzajomne sa vieme "podrzat". Z uspechov sa uprimne tesit a z neuspechov smutit... Budem ti drzat palce. 😉

pimma
6. jún 2010

ahojte..zalam krasnu nedelu vsetkym 🙂
deni... zajtra sa drz a neboj 🙂
teleranka.. vitaj medzi nami 🙂

vevericka80
6. jún 2010

ahojte 🙂 zelam vam krasnu nedelu 😵
teleranka, deni vitajte medzi nami 🙂 konecne sa tu ukazali aj nove tvare 🙂
teleranka - injekcie na stimulaciu sa pichaju do brucha a choragon do zadku... nie je to nic strasne, clovek si casom zvykne
dalida - davno som ta tu nevidela.... 😉

deni809
6. jún 2010

pimma dakujem 🙂 zajtra sa ozvem že čo a ako dopadlo 🙂

pimma
6. jún 2010

katy 🙂 ako sa citis? dufam,ze pri malej aj trochu oddychujes 🙂 drzim palce 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

steva
6. jún 2010

katy este raz prajeme Hanicke vsetko naj naj k narodeninam.aka bola oslava?

taella
6. jún 2010

@katy2 Haničke prajem veľa zdravia , lásky , Božieho požehnania a súrodenca(ov) 😉 😀

katy2
6. jún 2010

steva, taella, dakujeme za blahozelanie 🙂
oslava dopadla super, myslim, ze hanka si to patricne uzivala....
pimma, na oddych nemam cas vobec, beriem to tak, ze ak sa to ma podarit, tak sa to podari.... verim v silu babuliek 🙂

melisska
6. jún 2010

katy pridavam sa aj ja k blahozelaniu 😉 torticka nadherna, ale Hanicke sa nevyrovna 😵 😵 😵

katy2
6. jún 2010

@melisska dakujeme 🙂

teleranka
6. jún 2010

dievcata,
dakujem vam za privitanie. je to od vas velmi mile. v tomto smere, ked moje okolie rodi jedno krasne babatko za druhym,mam pochopenie iba u manzela a teraz viem, ze aj u vas. zo srdiecka dakujem.
dalida - zial, tie polycysticke vajecniky mam. mozno aj preto som taka ustrachana, lebo ked som vysadila pred rokom a pol tabletky, aby som otehotnela, prve mesiace ma len bolelo brucho a potom na jesen sa mi spravila uz velmi velka cysta...potom sa mi stale vracali cysty..momentalne ich nemam, ale moj gynekolog vravel, ze to bude taky zacarovany kruh, lebo ked neberiem antikoncepciu, mam cysty, ked beriem HAK, nemozem otehotniet....ale tento mesiac mi v splne povedali, že nemam ziadne cysty, tak som happy 🙂)))
inak chcem sa opytat, pojdeme asi az v lete podat ziadost do poistovne. citala som tu nieco o protokoloch. co to znamena? ak ja nemam problem, len mm ma zlych bojovnikov, tak mi daju menej predpisanych tabletiek, ci?
pekný vecer vam vsetkym prajem 🙂

steva
7. jún 2010

Teala deticky su nadherne a ake su uz velke.
Meliska ahoj.
Teleranka vitaj. 🙂
Katy torta je nadherna a Hanicka uz velka krasna slecna v satickach.vidim ze si to uzivala.
Pozdravujem vsetky splniecka

dalida
7. jún 2010

Hanicke, dodatocne, ale o to viac z uprimneho srdiecka zelam vela zdravicka 😵 Nech mamke rastie pre radost 😵 a nech sa coskoro pribudne bracek alebo sestricka 😵 🤐

melisska
7. jún 2010

Stevi ahoj 🙂
aj ja ta vitam teleranka 😉
paaaaaaaaaaaaaaaa

vevericka80
7. jún 2010

ahojte 🙂
katy - Hanicke blahozelam k 1.narodeninam 😵 prajem vela stasticka, zdravicka 😉
teleranka - protokol je kratky alebo dlhy.V SPLNe sa roby dlhy protokol, pri ktorom 18-22 DC sa pichne decapeptyl, potom sa caka na mrchu.Ked ta skonci, tak sa ide na kontrolu, vtedy dr. urci kedy zacnes stimulovat

teleranka
7. jún 2010

@steva
melliska
ahojteeee 🙂)) ako sa mate?

tinucha
7. jún 2010

Ahojte SPLňáčky. 🙂 Pozerám, že tu vidím aj staré tváre, aj keď prevaha je tu nových. Neviete babule náhodou, na kedy majú tento rok v SPLNe naplánovanú dovolenku?

tinucha
7. jún 2010

No tak spätne som preletela poslednú a predposlednú stranu a zase prevaha novýchctvárí tu zase až tak nie je, skôr tu vidím staré známe. Katy tak vy ste sa dali na KET? My sme chceli ísť teraz v júni, ale manžel má ešte nejaké služobky a ja sa tiež obávam dvíhania malého, ten už má cez 10 kg, tak sme to odložili na júl, vtedy už bude môcť zobrať manžel aj dovču ak bude treba. Tak siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno držím palce, nech sa podarí malý súrodenček. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre