Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lulockka
25. sep 2009

Tak som postupovala aj ja len s tým rozdielom že mám inú poisťovňu ako vy ja mám Union ja som to cele všetko spolu poslala poštou na adresu ktorá bola na papieroch.A asi o dva až tri týždne bola schválená.

weronika131
25. sep 2009

lenuliatko
gratulujem, my sme sa zdrzali,kedze manzel musel rano bezat do prace, nechat sa odfotit na rakvu takze sme prisle do Ke az okolo 12-tej a na ceste spat sme skocili do METRA,kde sme sa dost zdrzali a odtial odniest cast nakupu k svokre do Dubravky, takze nakoniec sme sa vratili okolo 16.15

zajacik...
25. sep 2009

Weronika - nechat sa odfotit na rakvu??? 😕 😅

lulockka
25. sep 2009

Ja som sa tiež na tom pozastavila 😀

weronika131
25. sep 2009

zajacik
manzel je vojak, od januara maju certifikaciu, takze potom budu 6mesiacov v pohotovosti pre celuEU
A suska sa, ze ich chcu poslat v lete do Sudanu, takze im robili diplomaticke pasy, odoberali vzorku DNA, otlacok chrupu atd..... na neskorsiu identifikaciu tela v pripade potreby a preto maju mat pripravene aj foto na nahrobok a truhlu....je toho vela......ale aj tak sa este ziadnemu slovakovi nikdy nic nestalo pocas pohotovosti, ci na misii. Aj manzel bol pred rokom v Afganistane........a vratil sa v pohode

mima263
25. sep 2009

aj ja som zvedavá
trošku vám šmírujem 😅
Ani veľmi nemám čím prispieť v podstate. Nemám furt 2. mrchu a v podstate ani nemôžem pokračovať ďalej, aby som si zbytočne neublížila. Človek by mal do takých vecí ísť v totálnej pohode a nie v zlomovom stresovom období.

weronika131
25. sep 2009

Dakujem velmi pekne za pomoc a sprijemnenie dna, ale pomalicky Vas musim opustit..........no bolo tu prijemne, takze pravdepodobne moja dnesna premiera sa nekonci....
Este sem skocim
Dobru noc

zajacik...
25. sep 2009

Mima tato druha mrcha po IVF zvykne poriadne meskat, mne prisla na 64.DC 😝
Weronika to je neprijemne ze musi podstupovat take veci pre pribad ze by sa nahodou nieco stalo... tak len nech je zdravy a zivy 🙂 Ja by som bola asi v riadnom strese keby mi muz mal ist niekde na misiu 😨

weronika131
25. sep 2009

zajacik
dakujem, aj ja by som bola rada keby bol zivy, este ho potrebujem 😀
Ale nie,ani mne to nieje prijemne, ale zvykla som si..........stale ich trenuju na misie a pichaju im vseliake svinstvo, tzv. ockovanie na misie, no slovaci tam chodia len ako pracovna sila, nikdy neopustaju tabor a to som rada, lebo ten je dobre zabezpeceny

mima263
25. sep 2009

zajacik, pánečku tak to sa ešte načakám 😨
Je mi trošku smiešno ako som si rátala, či stihnem ísť do 3. dňa na uzv do SPLNU po dovolenke 😅

kukulik30
25. sep 2009

ahojte, pozdravujem vas splniecka a krasny vikend prajem 🙂

my budeme zas edoma, lebo Samko je opat chory , bol v skolke iba 3 dni a uz vcera mal horucku 39 😖 , takze uz nam dr predpisala ATB, nastupujem od pondelka na OCR 😒

Zajko, predstav si , ja som 2. mrsku tiez dostala po 64 dnoch 😀 ....mimka, takze dufam, ze nepojdes v nasich slapajach 😅

zajacik...
25. sep 2009

Mima, my planujeme a panbozko meni 😀 Ale neboj, dockas sa tej mrchani. Sranda je v tom, ze ked chceme aby prisla tak sa jej nechce, a ked nechceme aby prisla tak sa objavi presne na cas, potvora jedna 😅

zajacik...
25. sep 2009

Kukulik tak to je nahoda 😀 A Kukulik malicky nech sa rychlo vylieci, chudatko male 🤐

zajacik...
25. sep 2009

Lenuliatko ty si teda odbehla na riadne dlhu chvilku 😀 Kde si?

zajacik...
25. sep 2009

No ja sa na dnes s vami lucim, dobru nocku a pekny vikend 😵

mima263
25. sep 2009

kukulik nech ste skoro zdraví 😉
vyzerá to tak, že idem vo Vašich šľapajách. Ale nech to príde prirodzene, nech sa to tam dá všetko do poriadku a nabehne normálny cyklus. A ostatné sa možno do tej ďalšej mršky utrasie.
Som zvedavá, čo napíše ixi, možno niečo ultra pozitívne 😝

zdeja
25. sep 2009

ahojte hviezdicky
😅

lenuliatko
25. sep 2009

No tu som,ale vidím, že asi sama 😅
Weronika, tak to je sila, aké opatrenia, keby sa mu niečo stalo 😕 A nechcem aby to vyznelo necitlivo, ale to musí byť fakt úsmev na tej foto, keď vie pri akej príležitosti sa fotí 😅 Bŕŕŕ Hlavne, že mu nič vážne nehrozí. A jasné, zastav sa kedykoľvek, čím viac nás je, tým lepšie 😉
Kukulik, nech sa Samko rýchlo uzdraví 🙂
Zajačik pá 🙂
Aj ja sa lúčim, ešte mám robotku nejakú a potom spinkať. Pekný víkend, dobre sa mi s vami pokecalo 😉

matulka7
26. sep 2009

Ahojte kočky, dobré ránko,.... prepáčte mi, potrebujem poradiť,...... na 19 DC som mala v SPLNE pichunutý dekáč, potom som čakala na mršku, prišla ako mala,..... na 6 DC - 24. 9. som šla do SPLNU - urobili mi ultrazvuk a zobrali krv, poobede som volala sestričke o výsledky - všetko OKI- takže od 25. 9. do 29. 9. si mám pichať gonal 225,... lenže keď som prišla toho 24. 9. domov - večer som mal mierne krvácanie - nie také ako pri mrške - myslela som si že možno z ultrazvuku,..... a potom 25. 9. celý deň nič,.... a príde večer a toto isté - mierne krvácanie, ale len trošku - podľa pokynov sestričky som si včera 25. 9. pichla gonal,...... prežila som to,.. a dnes ráno vstanem a zase mám to mierne krvácanie,.. vôbec tomu nerozumiem,,, stretli ste sa s tým???? Dnes je sobota, do splnu volať nemôžem, nemám sa koho opýtať,..... smola,..
Dlhšie som tu nebola a snažila som všetko čo ste popísali dočítať - všetkým vám držím place, nech sa nám splnia aj tie najtajnejšie sníčky,..... 🙂 🙂 🙂

Lenuliatko: ten pregnyl musí sa dzžať v chladničke?lebo mne v lekárni povedala, že tie veľké krabice - ukazovala na gonal držíte v chladničke,.. tak som urobila, lenže ma nenapadlo si prečítať o pregnyl,.. budem musieť požiadať o nový? koho? Hredziho? ďakujem,.....

všetkým prajem pekný deň,......

kukulik30
26. sep 2009

ahoj matulka, neboj sa, to urcite este doznieva mrska, po tom dekaci je to vraj bezne, ze trva dlhsie a je intenzivnejsia, mne sa to tiez stavalo, uz so pichala, a rano alebo vecer este zo mna vytiehlo troska krvi 😉 takze je to ok

kukulik30
26. sep 2009

ja som tusim takto zakrvacala 3 dni, co som uz pichala Gonal a potom to preslo a v pohode 🙂

jajica
26. sep 2009

Ahojte všetky SPLNiečka, prajem vám príjemný víkend 🙂 🙂 🙂

zdeja
26. sep 2009

ahojte hviezdicky 😵

marcelka82
26. sep 2009

Ahojte. Dobré ránko všetkým. Pridala som do albumu fotky. Zdá sa mi, že príliš rastieme. Poraďte mi.

zdeja
26. sep 2009

marcelka ahojjjjj...si pekna s brusko .....ved chodis na poradne keby bolo nie nad normu tak by ti to doki povedal....

zdeja
26. sep 2009

dievcatka ... chcem len nieco ....berem Utrogestan zo spodu, potom estrimax a duphaston....
mozem brat popri tom aj vitaminy? dostala som GS Mamavit 😕

kukulik30
26. sep 2009

Mracelka, velmi ti to pristane, nebojkaj, urcite je vsetko ok, dr by ta upozornil, si stihlucka, tak preto to je viac vidiet, ide to do bruska 😵 😵 😵

zdeja, ja myslim, ze tym nic nepokazis 🙂 ved su to iba vitaminy 😉

zdeja
26. sep 2009

len som chcela vediet ci nahodou v liekoch nie s neake latky co by sa s vitam. neako nemali radi 😵

katy2
26. sep 2009

ahojte 🙂
marcelka, si nadherna tehulka 😉 😵
zdeja, aj ja som brala vitaminy uz od zaciatku stimulky.... 😉 drzim palce 🙂
pozdravujem vsetky a kazdej drzim palce 🙂

marcelka82
26. sep 2009

Ďakujem vám. V piatok sa chystám na prvú poradňu. Dúfam, že donesiem aj obrázok drobčeka. Chcem aby ho videli všetci čo ho majú radi už od teraz.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre