Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jajica
2. mar 2010

ináč sestrička bola strašne zlatá, ked mi Hredzi robil sono a dokedy sa k tomu vyjadril, tak sestrička mi už od stola , poza jeho chrbát, všemožne a s úsmevom naznačovala, že je to tam 🙂 🙂 🙂 zlatá je

vevericka80
2. mar 2010

🙂 tak sestricka je fakt nas anjel, je velmi zlata...stale nas povzbudzuje

silvia.v
2. mar 2010

ahojte splnieča,
Pimma, Mima, Astrid kde sa stratili? ste na inej témičke?

zajacik...
2. mar 2010

Jajica to je nadherny zazrak, gratulujem a zelam vsetko dobreeee 😵 😵 😵 😵 😵
Dalidka ja velmi nechcem davat fotky do albumu 😒 Ale jednu foto bruska teda dam a vecer alebo zajtra ju vymazem 🙂

vevericka80
2. mar 2010

zajacik krasne brusko 🙂

jajica
2. mar 2010

dakujem zajacik a aj ja tebe prajem nech ste obaja ok (krásne bruško, aj ja sa na také teším)

pimma
2. mar 2010

ahojte 🙂
silvia.. tu som, len v poslednej dobe mam vela prace 😉 uz mi konci ms, idem cakat na tu druhu.......
rozmyslam, ci sa mam dat este povysetrovat pred ket, ale pravdupovediac sa mi uz vobec nechce nic absolvovat
vevericka,, drzim palce a verim ze budes po dlhsom case dalsia tehulka no a potom sa pridame aj ostatne 😵
jajica.. uzasne, rada citam o takychto zazrakoch.. vela stastia 😉

mima263
2. mar 2010

ahojte,
silvia, ani ja neviem čo skôr a ani Vám nechcem kaziť náladu. Vlastne aj ja zdrhám inam, lebo dôvera a dobrý pocit sú dosť dôležité veci

matulka7
2. mar 2010

Ahojte,...

Jajica,.... blahožela,. nech sa darííí,..

Lenuliatko a Zajačik, krásne foto,..

xeroma
2. mar 2010

Ahojte baby,
jajica super, blahoželám!!!! Ale mi nedá konštatovať, že skôr sa podarí otehotnieť prirodzene "neplodným" párom/berte to s rezervou/ ako s pomocou hredziho. Baby čo sme tu, nevyšlo to tento rok ani jednej a to poznám ešte kočky, ktoré nie sú na nete a tiež ani jeden pozitívny test!!! Zvláštne, nezdá sa vám to? Poznáte niekoho, komu sa to podarilo tento rok? Ja si miniem mrazáčikov a keď sa nepodarí mením centrum.

katy2
2. mar 2010

xeroma, preco tak pesimisticky... ja viem, ze neuspechy ubijaju... ale uspechy su aj v splne....
aj dalidke to vyslo... to ze potratila je druha vec, ale vsetko je medzi nebom a zemou....
jajica, gratulujem 😵
pozdravujem vsetky.....

katy2
2. mar 2010

inak, takmer uz ani neprispievam... jednoducho sa nechcem hadat a mam trochu odlisny nazor na neuspechy....
ale jasne je, ze ked nie je dovera, radsej treba zmenit CAR....
co sa tyka uspesnosti je inak spln a gyncare na rovnakej urovni... potvrdili mi to aj v poistovni aj viaceri lekari.... gynekologovia v nemociciach najlepsie vedia, kolko maju porodov a tehuliek po IVF a od ktoreho lekara... to je prve, co sa ma vzdy pytali....
kto ma pozna, vie, ze aj my sme si presli krizovou cestou a mnohymi neuspechmi, kym sme sa dopracovali k hanicke.....

mima263
2. mar 2010

No a presne pre toto tu už radšej nepíšem. Katy ale tiež musíš uznať že si svojho času tiež mala isté pochybnosti a nebola si s určitými vecami spokojná. Iste si to pamätáš. Ja čítam MK už dosť dlho...

silvia.v
2. mar 2010

Ahojte Mima Pimma. Ja si myslím že každý si tu môže napísať svoj názor na to tu predsa slúži. Ja si tiež vyčerpám mrazáčikov a idem ďalej. No neviem kedy.
Pimma ani ja neviem či sa dať povyšetrovať alebo to nechať tak. Ale asi ta druhá možnsť. A nechám to na iní CAR. Ale čo človek môže vedieť i z motyki vystrelí?! 😀 Ešte mám sedem trpazlíčkov 😀

petronelka77
3. mar 2010

Ahojte .
Vedeli by ste mi odporucit nejaky link, resp.stranku, kde by som si vedela pozriet videa cvikov?
Dakujem.

petronelka77
3. mar 2010

Myslela som videa cvikov Vojtovej metody, viem, ze Katy cvicila s Hankou.
Dakujem.

lenuliatko
3. mar 2010

Dobré ránko babulky 🙂
ďakujem kočky, myslím, že tehotenstvo pristane úplne každej žene, veď na to sme stvorené, nie? 🙂
Zajačik, krásne tehu bruško a prečo chceš mazať fotku, na tej ťa isto nik nespozná 😉 A zmeň si pas, že čakáte chlapčeka, keď už je to na 100%. Netrhá ťa teraz už nakupovať, keď vieš, čo čakáte? Budem musieť aj ja zaktualizovať foto bruška, je to už riadny balónik...
Jajica, paráda, blahoželám 😵 Takéto príbehy sa taaak dobre čítajú a určite si dodala nádej aj iným.
Vidím, že tu prevládajú skôr negatívne emócie, čo sa SPLNu týka a pravdu povediac sa ani veľmi nečudujem 😒 Aj tak verím, že všetky stimulantky a babulky, čo máte drobčekov už v brušku túto smolu prelomíte a dokážete, že to ide aj tam 😉 Ale viem aj o ďalších, čo proste menia centrum.
Katy, som rada, že ťa tu vidím, veď nie vždy sa hádame, nie? 😉 Isto aj SPLN má úspechy (hlavne ja by som mala byť ticho 😅 ), ale uznaj, že keď si prečítaš stránky Heliosu, tak je to nebo a zem. Tam je tehuľka skoro každá, dokážu vypiplať jedno-dve embryjká a aj tie sa ujmú. Tam je skôr výnimka, ak to nevyjde. SPLN a Gyncare sú zhruba to isté, ale taký Helios alebo Repromeda v Brne, to je iná káva. A aj prístup lekárov... Nečudujem sa babám, že sú sklamané, hlavne keď vidia, že sa to akosi nedarí nikomu. Dúfam, že nikoho týmto nepoburujem, je to len môj názor a podariť sa IVF môže kedykoľvek, aj KET, tak baby nevzdávajte to a verte, že práve vám to vyjde 🙂

silvia.v
3. mar 2010

Ahojte splniečka,želám pekný deň. U nás krásne svieti slniečko a vtáčiky štebotajú. Hurááá jar sa blíži 😵 😵 😵 .
Lenuliatko krásne bruško a krásne mená pre tvoje princezničky. Čo nevidieť budeš ich mať v náručí. 😉

lenuliatko
3. mar 2010

Silvi, ďakujem 🙂 Len nech si na to náručie ešte počkajú pekne v brušku, času majú dosť 😀
Veru, von je krásne, ale keď si predstavím, že zas sa má ochladiť a dokonca aj snežiť 😖 Dúfam, že len na krátko a konečne príde ozaj jar a teplúčko 😵

rebeka33
3. mar 2010

Ahojte splniečka,
jasica super správa, ďakujem ,že si napísala dodáva nám to silu. Ja sa tiež chcem posnažiť počas čakania na soft, lebo za posledné obdobie som sa nato úplne vykašlala a verila lekárom. Ja podobne ako niektoré dievčatá zdrhám do reprofitu, mňa nadchol on najviac tak uvidím a dám vedieť. Gizel budem ti držať palce.Jasne ,že všetkým z Vás a budem Vás aj ďalej čítať a keď budem vedieť rada poradím.
Ináč hcg menej ako 1, takže sestrička povedala ,že niečo bolo, aj to sa mi zdalo pozitívne.
Prajem pekný slnečný deň.

oacka
3. mar 2010

ahojte, kočky, rada si vás čítam, no málokedy prispievam, lebo mám u Hredziho za sebou len 2 IUI, tak nemám nejaké extra skúsenosti. Nám sa podarilo otehotnieť po 3 rokoch prirodzene, a aj ja som uvažovala o zmene dokiho, ale vraj to u Hermana vyzerá s úspešnosťou podobne. Moja známa absolvovala niekoľko IVF v bratislave, nebola spokojná,odišla do brna a už má 3 deti! na prvý raz syna a na druhý raz dvojičky, chlapca a dievča. veľmi si Brno s manželom pochvaľovali po všetkých stránkach. ale pre nás je to riadne štreka,... veľmi vám všetkým držím palce!!!!!!!
Zajacik, Henika má Rachel, vieš o tom? Včera sa vraj narodila! 😀

zajacik...
3. mar 2010

Lenuliatko veru uz som neodolala a pokupila aj modre vecicky 😵 😵 😵
Oacka Henika mi pisala smsku hned ako sa mala narodila, take mini drobatko, snad to rychlo dobehne. A narodila sa predvcerom 🙂

Vsetkym SPLNieckam prajem aby im krasne svietilo slniecko nielen na oblohe, ale aj v snazilkovani 😵

oacka
3. mar 2010

jaj,, ja nemám je t.č. iba mejl, tak mi písala Aďka. a ako rodila? prirodzene?

oacka
3. mar 2010

zajko, máte nejaké vysnívané chlapské meno? 😉

zajacik...
3. mar 2010

Oacka mas IP 🙂

vevericka80
3. mar 2010

ahojte zienky 😉
k tej teme o uspesnosti ci neuspesnosti v splne by som chcela dodat nieco...nemozeme ju posudzovat podla toho ako sa dari tym, ktore su tu na mk, ked nas je tu iba hrstka a v splne robia tyzdenne 8-11 odberov....a ked som tam vo stvrtok bola na OPU, tak tam bolo zopar zien, ktorym sa to podarilo, len ony nechodia na net, alebo nas len citaju

silvia.v
3. mar 2010

Žienky, predsa nebudeme zúfaŤ ale dúfať. 😉
Podarí sa to tak hlavu hore. Veľa závisí na našom organizme a našej psych.rovnováhe. 😵 😵 😵

jajica
3. mar 2010

Ahojte splniečka, všetkým vám dakujem 🙂 a držím palce 😉 , nech už sa rozhodnete pre akékoľvek centrum

silvia.v
3. mar 2010

Jajica gratulujem a držím palce až do samého konca. 😵 🤐 😵 🤐

ixi
autor
3. mar 2010

ahojte splniecka jajica gratulujem 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre