Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

piskota80
18. máj 2009

inak som si kúpila testy 🤐 😵 🤐 😵 - žeby na zajtra, alebo stredu 😅

zajacik...
18. máj 2009

Marcelka smutne ze okrem problemov s otehulkovanim mas problemy aj s partnerom, ach jo... ale asi radsej byt bez zleho partnera, resp. hladat si nieco lepsie ako pokazit si zivot s tym nespravnym... no a daj sem ten tip na chudnutie, ja uz zvazim ci je to pre mna dobre alebo nie. Ako tie cigarety urcite skusat nebudem, ale ak je nieco ine, tak sem s tym 😀

dalida
18. máj 2009

Piskotka, budes zajtra testovat? Budem drzat palce. 😉 A co to spinenie? Prestalo?

dalida
18. máj 2009

Marcelka, kde si? 😕

ixi
autor
18. máj 2009

dala som fotku ale len taku s mobilu nemam nabity fotak a ponahlam sa do prace 😀

dalida
18. máj 2009

Nooo, zaujimava zmena. Ta farba ti rozveselila este viac tvaricku. Sekne ti. 😉

ixi
autor
18. máj 2009

ja to ajtak za par dni zafarbim to mam stiahnuty melir a nato sampon takze farbu si mozem dat aku chcem teda sampon 😎

ixi
autor
18. máj 2009

ja som taky hokus pokus ja ked pridem do kadernika poviem pavle-kadernicke je to natebe a ona sa bavka

zajacik...
18. máj 2009

Piskotka tak drzkam palce nech tie testy co si kupila su len dvojciarkove 😉

Ixi ta farba ti pristane. Ajked ja by som na taku vyraznu asi nemala odvahu, ale tene ide 🙂

dafy
18. máj 2009

ixi super zmena 😀

piskota80
18. máj 2009

ixi, suprové 😉 😉 😉 😉
dalida, už nešpiním, čomu som neskutočne vďačná.
Vnútorný hlas mi ale hovorí, že tentokrát to nie je to, čo minule. Vtedy som si bola na 100 % istá, že to vyšlo. Teraz len v kútiku duše dúfam, že to bude //. tak uvidíme, možno ma môj šiesty zmysel sklamal, a budem sa tešiť s krásnych dvoch // 😵 😵 a ty fakt pôjdeš až v stredu? 😕 Ja by som to nevydržala, aj teraz pôjdem o deň skôr - v pondelok

piskota80
18. máj 2009

zajačik, ďakujem - už to nezmením, tak uvidíme čo mi Boh nadelil 🙂

dafy
18. máj 2009

ixi na ktory den ti vkladal mrazacikov??

ja idem štvrtok na dalsi ultrazvuk

lyndus
18. máj 2009

dalidka urcite 🙂

jaanulienka
18. máj 2009

ahoj babenky, tak ako? Ja som bola po 2 tyzdnoch v praci a aj ked som si vravela ze budem kludna a nenecham sa detmi vyprovokovat tak mi to nevyslo. ☹ Normalne si vvycitam ze som isla do prace. Totalne som vystavena vsetko ma boli. Som ale truba

lyndus
18. máj 2009

ahoooooooooooooooj dafy 🙂 piskotka, uvidis // 🙂 ixinka kočenda si 🙂

lyndus
18. máj 2009

jani ahoj 🙂

dafy
18. máj 2009

lyndus ahoooooj 😀 😀

janulienka a co take vyviedli ze ta rozcertili???

piskotka zeby tehulka?? 😀 😀

dafy
18. máj 2009

lyndus ty si bola teraz na KET vsak??ci sa mylim? 😕 uz ani neviem kedy kto jak a čo 😝

lyndus
18. máj 2009

mno co dafy, ako sa dari?

dafy
18. máj 2009

ja len preto ze ci mi nevies poradit kedy asi bude vklad

lyndus
18. máj 2009

hej hej, bola som na KET, aj Petronelka tusim 🙂

jaanulienka
18. máj 2009

No chvala bohu ze to bola posledna hodina, na ktorej mam spojene 2 rocniky a ktomu telesna. Jedna trieda su len romovia s IQ 20 aj to som niekomu pridala 😅 no a ta druha je polovica romska s IQ 55. No celu hodinu som riesila ich hadky bitky ale ze by pohli zadkami tak to nie, ze ci ich platim aby tu behali. Joj iba nerva chytam.

jaanulienka
18. máj 2009

a inak ma dnes strasne boli brucho az nejako na zvracanie ani jest mi nechutilo

dafy
18. máj 2009

dneska som si sadila kvety zacala som rano o osmej skoncila som o tretej ani som si neuvedomila ako mi zbehol čas ale ja blba som sa spiekla jak kura ramena mam ako dve ohnive gule 😅

piskota80
18. máj 2009

dafy ja som bola minulý týždeň na KET a brala som lieky dvadsať dní, dlhšie ako minule, vtedy som ich brala 15 dní. Tak teraz neviem, či som ti pomohla, ale cca 15 dní rátaj 😵

lyndus
18. máj 2009

juuuuuuuuuuuuuuj Jani som sa pobavial, ze IQ 20 a aj to som pridala 😀 😀 😀 ta obdivujem, ze s takymi mozes pracovat

jaanulienka
18. máj 2009

lyndus ja obdivuje samu seba ze nie som na psychiatrii. Boze mne je zle ale to je asi v tej zatazi po 2 tyzdnoch.

dafy
18. máj 2009

piskota dakujem ti stvrtok bude osmy den co beriem estrofem .rano jena vecer takisto aj ty si tak brala?

jaanulienka
18. máj 2009

uz nech je streda aspon budem vediet ci sa mozem rozculovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre