Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
27. máj 2009

cavte zubrienky 😀 😀 😀 😀 tak konecne som sa prebrala k zivotu vcera sme mali gulas z roboty a dost som to prehnala 😝 😀 ale uzt je to ok 😀 😀 😀 😀 😀

katy2
27. máj 2009

ahojte 🙂
piskotka, je mi to luto 😔 ale nevzdavaj to..... babo na teba caka..... pride ten spravny cas.... prajem vela sily do dalsich chvil

zajacik...
27. máj 2009

Piskotka 😔 😔 😔
Zdravim vsetky SPLNiecka 😉

piskota80
27. máj 2009

ďakujem Vám všetkým, idem do práce

melisska
27. máj 2009

dobre rano 😵
lyndus brusko ma prestalo boliet okolo pol deviatej 😉 no ale inac uplne nic 😒
piskotka dakujem, aj ja ti budem silne, silne aj s ixinkou drzat palceky 😵
ixi necudo ze si to prehnala, keby bola prilezitost, tak aj ja by som to uz poriadne prehnala 😝
katy ahooooooooooooj 😵 Hanicke cmucik
🤐 😵

ixi
autor
27. máj 2009

piskotka je mi to luto ja uz mam tiez len 3 embrya 😉 melisska ako sa citis? katy este vladzes mojko?zajacika ahoj 😀
baby ja som pisala dokimu a on mi normalne odpial 😀

ixi
autor
27. máj 2009

melisska ja som pila cez dajake breny hrusku ceresnu tatransky vietor(52%)..........no hruza svalovicu mam a este aj spalena som od slnka 😀 😀 😀

lyndus
27. máj 2009

ixinka a co si sa dozvedela? ahojte zajacik, katy 😀

melisska
27. máj 2009

ixi dobre si urobila, ja by som sa tiez potrebovala uplne sa odreagovat 😉

lyndus
27. máj 2009

ixinkaaaaaaaaaaaaaaaa pekne hehehe... ten Tatransky ja poznam caj, ale pokombinova si slusneeeeeeeeeeeeee hehehe... ale raz za cas nazaskodi... dnes sla kukulik na kontrolu, ze?

lyndus
27. máj 2009

melisska aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

melisska
27. máj 2009

lyndus ahoj ja placem, llebo sa bojim ze to nevyslo, som to ja truba 😠 😀
ano kukuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik drzime palceky na pekne foliky a endometrium 😀
mne sa uz zda ze som zavisla od umeleho len sa tam tterpem trpim a nic, no ale kaslem na to, nebudeme si kazit naladu zato ze bude burka 😀

ixi
autor
27. máj 2009

aspon som vcera nanic nemyslela bolo mi konene super 😀 😀 😀 doki mu som napisala vsetko o tom spineni ze odkedy a ako a co mam robit ci to daco ovplinuje.....a na druhy den mi odpisal 😀 😀 😀 mozu to sposobovat lieky a mam si dat pavzu 2 cykly a potom sup na ket 😀 😀 😀

ixi
autor
27. máj 2009

melisska neplac!!!!!!!!! chces pozadkuj? LE INAK TA CHAPEM ALE ROBIA TO AJ HORMONY VSETKO JE TAK AKO MA BYT A TY BUDES MAT DVOJCATKA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
27. máj 2009

melisska, hanicka dakuje za pusinku 😉 😵 a hlavne nestresuj..... vyjde to... ved mas v brusku 3 nadherne babulky..... urcite to tentokrat dobre dopadne..... hlavne pokoj a hladkaj brusko 😵
ixi, ja sa uz citim ako slon.... zajtra si idem k svagrovi vybavit interne predoperacne....
ahojte vsetky 🙂

lyndus
27. máj 2009

melisska neplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac, ja bulim pre kazdu hlupost a som strasne nervna, sa vyhovaram na tehu hormony 😀 urcite to dopadne super, mas nadhernych bojovnickov, urcite sa zahrizkali az hruza a pustia sa az o 9 mesiacov 😀
ixinka super, mno vidis, aspon sa odborne vyjadril...ked nabehnes na dalsi KET este mu to na utz pripomen, nech ti to vysvetli aj osobne 😉

ixi
autor
27. máj 2009

katy tak to ti verim ale uz to dlho nepotrva 😵 😵 😵 a hanicku mas prisebe

lyndus
27. máj 2009

teda zahryzkali, uz ani neviem co pisem, zeby tehu demencia? 😀 😀 😀

ixi
autor
27. máj 2009

lyndus tak tomu ver ze mu to poviem myslil si ze mi da ine lieky alebo daco 😉

ixi
autor
27. máj 2009

baby mne sa tak nechce ist do poobednajsej 😝 😝 😝 😝

lyndus
27. máj 2009

juj ixinka ani sa ti nedivim, mne sa tiez nist neste, aspon ze mam od vcera kapuztnicu navarenu, nemusim varit ☹ ten nizky tlak mi vobec nerobi dobre 😖

ixi
autor
27. máj 2009

lyndus tak si pekne lazkaj a bubkaj ja nemozem lebo tu kosia a mna to znervoznuje a treba mi ist daco robit ale ja som este stale v pyzamku 😀 😀 😀 😀 😀

lyndus
27. máj 2009

hm rada by som , ale mam tu zas na strazenie sesterkinu malu, take 14 mesacne babo, strasne jej chutia slane keksiky tak jej vysvetlujem, ze je to pre nu nezdrave 😀 a snazim sa jest tak, aby ma nevidela 😀 trenujem xixi

ixi
autor
27. máj 2009

lyndus tak aspon mas veselo 😀 😀 😀 😀

lyndus
27. máj 2009

hej hej to mam, boze ja by som spala az hruza hehe... mno co uz, pojdem vecer skor 😀

melisska
27. máj 2009

no na chvilu nam vypli elektriku, ale uz to fakčíííííííí 😀

melisska
27. máj 2009

kukulik uz vie vsetko, len my nie 😀 😀

lyndus
27. máj 2009

mno veru, ale ona sa urcite ozve aj s infoskami 🙂

ixi
autor
27. máj 2009

ste tu? ja mam take susaky 😝 no bolo mi to treba? 😀 😀 😀

melisska
27. máj 2009

tak len pekne pi moja 😀 😀 😀
ja som si trosku polezala, lebo zase zacalo silne boliet brusko, ale zachvilu to preslo, myslela som si ked teraz nadostanem karmy tak nikdy 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre