Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
3. jún 2009

No ked tu nieste tak sa taram po svete 😀 musim uz ist prisiel mm idem mu zohriat papat 😝 potom pridem, u nas lejeeeeeeeeee 😀
je, boli soky asi dva tyzdne, lae mam to z sebou

melisska
3. jún 2009

neviete mi poradit ci sa oplati ostat v II.pilieri? zo soc. poistovne mi prislo normalne vyhlasenie aj s obalkou ak chcem vystupit-vypisat a poslat a postovne hradia oni 😕 ekonomka mi povedala ze mama ostat, nevyznam sa, juj uz mi prihaaaaaaaaara

zuzana.dry
3. jún 2009

Jeeej, Kukulik, super urodicka 🙂 gratulujem 🙂
Melisska, ja zatial ostavam...v II.pilieri...hadam bude dobre 😒

dafy
3. jún 2009

petronelka suhlasim s tebou 😀 😀

dakujeme za palceky 😀 😀

petronelka77
3. jún 2009

Posielam vam nieco na pobavenie 🙂

http://lesk.cas.sk/clanok/79925/ty-si-ale-smies...

zajacik...
3. jún 2009

Ahojte 🙂
Katy takze Hanke sa to uz krati... no ja by som bola velmi rada keby sa narodila v sobotu 6.6., okrem pekneho datumu je to den mojich narodiek 🙂
Lyndus gratulujem k tehu knizke 🙂
Kukulik prekrasna urodicka 😵 Uz len aby ta to brusko nebolkalo... len pekne papaj chipsiky 😉
Zdravim vas vsetky 🙂

melisska
3. jún 2009

Ahooooooj zajacik dlho som ta nevidela 😀
peta super su to nadherne deticky 😀
Mne sa dnes trosku tazsie dycha, bola som v robote , na urade a tak, brusko ako balon 😉 tak pijem o dusu 😀

melisska
3. jún 2009

Zistila som ze ked viacej chodim aj brusko je vacsie, lepsie je byt domka a oddychovat 🙂 ale zajtra zase musim ist do prace 😝 na dve hodinky 🙄
dievcata kde ste sa mi skryli 😀

cavik
3. jún 2009

Pekný deň

melisska....prajem Ti, aby to zlé dýchanie bolo z ľahkého priebehu OHSS pri raste HCG...len pi a teš sa z rastúceho bruška.....ja som vedela, že je to len dobré znamenie 😉 🙂 🙂 .....a tuším tu Kukulík písala, že vypije 1,5 l....tak to strašne málo, ak chceš zabrániť OHSS, resp. komplikáciam pri OHSS, treba vypiť aspoň 5l 🙂 🙂 🙂

Katy....ale aj 9.6. je pekný dátum, moja mamka má vtedy okrúhliny 🙂 🙂 ...hlavne nech to dobre dopadne a obe ste zdravé a šťastné skoro doma 🙂 🙂

už som viac neprečítala 😲 😅

melisska
3. jún 2009

cavik ahoooooooooooooj moja a dakujem 😵
Ako sa mate? nic nenapises?

tina1
3. jún 2009

dafy, mne povedal Hredzi, že 8 určite až viac bunkové, nevedel presne.

piskota80
3. jún 2009

ahojte,
dlho som tu nebola, lebo akosi nestíham.
Kukulik, grautulujem ku nádhernej úrodičke.
Melisska, určite si tehu, podľa mňa je to slabé OHSS a vtedy je vyníkajúca šanca na // 😵 😵 len pi veľa vody a oddychuj.
Katy, už každú chvíľku máš svoju bambuľku pri sebe.
Dafy, silno držím palce, aby to vyšlo, lynduš gratulujem k tehu knižke 🙂 🙂
Ja zarezávam ostošesť, akurát sa mi zlomila stolička na dve polovičky a tak som dnes bola u zubára, zub sa dá zachrániť, čomu som veľmi rada. Neviem sa rozhodnúť, čí ísť o mesiac na posledný KET, alebo radšej prečkať leto a ísť v septembri 😖 😖 😖 . Neporadíte mi?

kukulik30
3. jún 2009

cavik 5 l??? preboha, to nezvladnem do seba naliat 😅 opijem sa vodou 😀

lyndus a blahozelam k tehu knizocke 😵

piskotka, tak to ti neporadim...musite sa rozhodnut sami 😉

melisska
3. jún 2009

piskotka ahoooooooooooooooooj, rada ta vidiiiiiiiim 🙂 🤐 neviem ale sestricka hovori ze je najlepsie ist jedno za druhym, ale na tebe moja zalezi 😉

melisska
3. jún 2009

kukulik ahooooooooj ako moja?

kukulik30
3. jún 2009

ale stale rovnako, brucho ako balon , bolave a pri cikani to tiez strasne picha a boli...ale vydrzim 😉 , len dufam, ze zajtra to uz bude lepsie, lebo som uz sama so Samkom

kukulik30
3. jún 2009

a ty? ze sa ti zle dycha, tak nech to je to , na co myslim...lahke zhorsenie OHSS a nasledne tehulkovanie 😵 😵 😵

piskota80
3. jún 2009

veď ja viem, že rozhodnutie je na nás, ale momentálne sa neviem rozhodnúť. Rozhodne to asi manžel, závisí, či v auguste nastúpi do novej práce, ak áno, tak idem teraz, ak nie, ideme k moru a pôjdeme v septembri 🙂 🙂
kukulik, veľa pi, ten jeden a pol litra je málo, aby to nebol opäť OHSS, nechcem strašiť, ale už s tým máš skúsenosti, tak sa premôž a pi čo najviac 😵 😵 😵
melisska, aj ja som rada, že som tu 😵 😵

melisska
3. jún 2009

kukulik nevieeeeeeeeeeeem 🤐

lulocka
3. jún 2009

Kukulik blahoželám k úrodičke a zajtra sa ti určite uľaví.Lyndus tebe k tehoten.knižke.Dnes som volala do splnu zajtra tam mám prísť ráno.

kukulik30
3. jún 2009

piskotka, moja, ved pijem, kazdu chvilu sa nalievam a chodim aj vela cikat 🙂 tak dufam, ze sa to polepsi, naozaj nechcem skoncit v nemocke ako minule...to teda nie a sestricka vravela, ze aj dobre , ze ak budem mat PK, tak sihnem lepsie zotavit za tych 5 dni 🙂

kukulik30
3. jún 2009

lulocka, super 🙂

piskota80
3. jún 2009

idem sa venovať manželovi, prajem vám krásny zvyšok dňa.
Kukulik, nos fľašu stále pri sebe, viem že je to veľa, keď normálne piješ denne lendva jeden pohár, poznám to zo svojich skúsenosti, jeden pohár je pre nás až-až. Ale teraz vypi aspoň tri litre, nech to hnusné OHSS nepríde 🙂
ahojte

mima263
3. jún 2009

ahojte všetky 🙂

cavik
3. jún 2009

melisska...nemám nič nové, akurát má Miško nejaký nábeh na alergiu, tak aj zle spáva, aj má plný nos, dusí ho kašeľ...je nervóznejší....tak sa na net moc nedostanem 😒
a ten II. pilier neruš 😉 🙂

piškótka.....nebola si včera podvečer v práci ? som Ťa vyzerala, ale nevidela som nič 😉 🙂 ....že nemá melisska nič rušiť ? 😉 🙂 😉 🙂
....a s tým KET neporadím, ja som išla z jedného do druhého, hneď ako sa dalo....keď som si chcela dať pred 2. IVF prestávku, bolo to presne takto v lete, tak mi môj muž povedal, že či radšej obetujem dieťa kvôli dovolenke....dosť ma tým nazlostil, ale asi aj on už mal dosť sklamania a chcel konečne a rýchlo niečo pozitívne....a vyšiel nám Miško 😉 🙂

kukulík...áno 5 l, mne to povedal môj kamarátdr. gynekológ 😉 🙂

už neviem, čo ste popísali...ale tuším tu má niekto super beletriu 🙂 🙂...nejakú tehu knížku, že ? gratulujem 🙂

melisska
3. jún 2009

Kukulik ako ja, mala pravdu sestricka 😉
piskotka ahoj 🙂
lulocka drzim palceky 🙂
&no u nas je praaaaca, manzel vypilil dieru do steny v pracovni na okno, teraz prisiel majster a dava okno, zajtra toto dokonci a urobia okno este v kupelni(nemali sme tam okna a bolo to otras 😒 ) takze mame plnnnnnnnnnnnnno spiny ale manzel robi ja len take malickosti ako vecera 😀

melisska
3. jún 2009

mimka ahoj 🙂
cavik joooooooj tak to nieje bohvieco s tou alergiou, radsej nech je iba nachladeny 😉 😎 Dobre ked mi radite nebudem rusit 😉

lulocka
3. jún 2009

Ďakujem vám za podporu uvidíme či sa podarí ale púšťam sa do toho s veľkou nádejou že sa všetko vyrieši.Ved optimizmus musí byť nie.

cavik
3. jún 2009

melisska...no, veď to, mohol zdediť aj niečo lepšie po manželovi ako alergiu 😠 😠

kukulik....teraz som prečítala..že 26 ? No super numero 😵 😵

stráááášne moc ste toho popísali, ja len tak narýchlo čítam, pretože aj rýchlo na zajtra varím, kým dorazia moji chlapi z vonku....Miško má gumáčiky, tak skáče ako capko, už som mu raz vymieňala tepláčiky, som zvedavá akí prídu teraz 😅 😅

ixi
autor
3. jún 2009

ahojky splniecka 😎 😎 😎
kukulik blahozelam k urodicke 😵 😵 😵 super ze tak vela nech sa im dari 😉 a vela pi 😀 😀 😀
melisska ako sa mate? 😵 😵 😵
cavik misko musi byt zlatusik v gumacikoch 😀 😀 😀
piskotka ahhhhhhhhhhhhhooooooooooojjjjjjjjjj takze dalsi ket 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre