Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
14. jún 2009

ahojte..
kukulik už sa môžme tešiť? a gratulovať? jééj super som rada, len tak ďalej 😵
a tina sa neozvala?

ixi
autor
14. jún 2009

kukulicek z celeho srdiecka sa tesim stebou a gratulujem 🤐 😵 nech to silneje 😵 😵 😵 😵

kukulik30
14. jún 2009

ixi, mimuska....dakujeeeeeeeeem... 😵 len nech to je dobre aj dalej 🤐

deny3
14. jún 2009

kukulik aj ja sa pridávam ku gratulacii 🙂 čiarka je úžasná, a to ešte len 6. deň? tak to je bábo poriadne zahryznuté ! alebo dve?

babulka123
14. jún 2009

kukulik.. velmi sa tesim s tebnou a gratulujem.. vyzera to na 2 surodencov pre kukulika..

sobka
14. jún 2009

Ahojte dievčatá, som rada,že vas mám 😉 dakujem Kukulik za tvoje správičky, myslím, že fakt si to nemala také jednoduché, ale je skvelé, že sa to vyvíja dobre. Mrkla som na tvoj testík...mylím, že Samko bude mať iste bračeka aj sestričku 🙂 🙂 🙂 🙂 No , už len vydržať do konca! Pekný dník

kukulik30
14. jún 2009

kukuc babule...velmi si cenim vasu podporu a este raz velke dakujem 😵 😵 😵 dufam, ze som nezakrikla nic a bude dobre 😅

a dost blbne dnes kon 😠 😝 stale ma vyhadzuje

zuzana.dry
14. jún 2009

No toto Kukulik, asi si trhla rekord...tak skoro sa ukaze malokomu...GRATULUJEM 🙂

deny3
15. jún 2009

dobré ránko, vstávame, slniečko svieti 😀 😀 😀
dnes už snáď nebude problém s koníkom.

kukulik30
15. jún 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 veru ten kon ma vcera raidne stval, dufam , ze dne suz bude ficat 😀

lyndus
15. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej kukulicek blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, krasne ciarocky, aj dnes si testovala? 😀 tesim sa spolu s tebou 😉

kukulik30
15. jún 2009

lyndus testovala, ale nejakym lacnym testom Secret Woman Baby a ciarocka nezosilnela, skor akoby bola trosinku slabsia...ale bola to 25 IU a Mamatest som mala predtym 20...tak hadam to bdue dobre..dnes is kupim Mamatest 😉

lyndus
15. jún 2009

urcite to bude dobre, nebojaj 🙂 juuuuuuuuuuuuuj to budu isto dvojky, ked tak skoro mas // 😀 a kolko maye este mrazacikov? aby ste neskoncili s futbalovou 11-tkou 😀 😉

kukulik30
15. jún 2009

este 11 mrazacikov 🙂

lyndus
15. jún 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuj hodneeeeeeeeeeeeeee, to bude deticiek xixi 🙂 nebojis sa trosku, ako to bude, ak budu dvojky? ja by som tiez bola rada dvom, ale neviem si predstavit, ako by som ich vynosila, malicka, chuducka... juuuuuuuuuuuuuj super, ze to zatial vychadza 🙂

kukulik30
15. jún 2009

bojiiiiiiiiiiim,hlaven tehotenstva, ab bolo vsetko ok.... a ostatne s Bozou pomocou zvladneme, zvladli to aj ini, tak preco my nie 🙂 🙂 🙂

lyndus
15. jún 2009

ved jasne ze ano 🙂

dalida
15. jún 2009

Krasne ranko prajem vsetkym splnieckam. 🙂 Kukuliiiiiiiik, taaaaaaaaaaakto sa tesiiiim. 😵 Ozyvam sa po dlhsom odmlcani..., ale mala som statnice, ucila som sa a... Bolo toho vela, ale nastastie je to uz za mnou a teraz ma budu cakat uz len prijemne povinnosti spojene s promociami.

Aj ja uz chcem ist do splnu a stimulkovat. Ziadost som poslala pre dvomi tyzdnami, este neprisla, ale asi tam dnes zavolam... Neviem, ci to stihnem teraz cez prazdniny... Ak by mi ziadost prisla zajtra a v stredu nabehla na decapeptyl..., ak nie tak potom uz neviem... Asi az v septembri... 😒

kukulik30
15. jún 2009

dalida, blahozelaaaaaaaaaaaam k statniciam...bombovy pocit, ze?...tiez mi padol obrovsky kamen zos rdca, ked uz som mala po 😀 ....teraz sa mozem naplno venovat snazilkovaniu, stimulovaniu a potom tehulkovaniu 😵

zajacik...
15. jún 2009

Kukuliiiiik zatial potichucky sa radujem s tebou 😵 😵 😵
Dafy ach jo.... ☹
Dalidka blahozelam k uspesnym statniciam 🙂
Sobka vitaj na fore medzi SPLNieckami 🙂
Zdravim vsetky ostatne babulky 😵

kukulik30
15. jún 2009

a katy sa zatial neozyva, ale asi uz su doma s Hanickou, nie? uz sa tesim na fotecky 😵

zajko...dakujem,,,este som opatrna 🙂

zajacik...
15. jún 2009

Kukulik ale urcite sa ti prijemnejsie caka ked uz mas take krasne testiky 😵 Len sa opatrujte 😵 A aj ja si myslim ze Katy je uz s Hankou doma a tiez sa na nich velmi tesim 🙂

lucietta
15. jún 2009

kukulik, ja stale citim tie vajecniky, par dni mam klud a potom ma zas pichaju, divne, dufam ze to nic nebude 😕

taella
15. jún 2009

aj ja si myslím , že príde ešte len dnes domov a dúfam , že bude mať čas ukázať nám nejaké fotky Haničky 😉

lucietta
15. jún 2009

a srdecne blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 tesim sa s tebou 🙂

kukulik30
15. jún 2009

zajko, ale dnes som testovala inym testom 25 zda sa mi trosilinka slabsi 😒 ...tak neviem...mam take obavy 😅 uz to vidim budem cely den nepokojna az kym zajtra neotestujem opat,a le uz mamatestom

kukulik30
15. jún 2009

luci neboj, bude dobre, tie vajecniky popichavaju , man pri Samkovi dost dlho 😉 a bolo vsetko v poriadku

kukulik30
15. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeej, uz ide kon 😀

lucietta
15. jún 2009

livi to teda dufam, som volala svojmu gyndosovi tak ze vraj by to nemalo byt, ma vobec nepotesil 😒 vraj sa mam v stredu ukazat, lebo dovtedy je mimo Ke... hruza 😠 ale ja to beriem tak, ze to su tie zvacsane vajecniky, neajko sa musia prejavit 🙂 Pri malej ma podbrusko pichalo az vo vyssom stadiu, brala som na to Magne B6, ale pre pokoj duse nech ma kukne v stredu, aspon budem pokojnejsia 🙂 a poviem mu, nech ma objedna na UTZ za dva tyzdne...a snad uz budu vysledky odberov 😀

lyndus
15. jún 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ide koň 🙂 baby, neuvarite co zujem... celozrnny chlebik, ten lisovany, potrety kecupom...chapete to? ja som z toho v miernom soku hehehe 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre