Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

sobka
9. júl 2009

Ahojte, krasny slnečný den prajem, už mi je lepsie, to brucho po odbere mam ako nafuknuty balon, ani sa poriadne vycikať ani poriadne zatlačiť 😀 , ale už je to oproti vcerajsku lepšie. babenky, chcem sa vás opýtať, po vložení ste ležali doma, alebo robili báárs čo a vyšlo vám to...neviem sa rozhodnuť, ci ist aspon na pár hodín na tu svadbu aleboradsej doma mám ležať. Moja dr. mi povedala, že najdoležitejšie je mať pohodičku (samozrejme kludový režim, teda netancovať a tak...)a žiadny stres, lebo ževraj zo mna cítiť ako to prežívam a hlavne ten stresový hormon urobí najvačsiu neplechu, prečo to nevychádza. drahý mal spg. dobry a moje valícka oplodnili 5 prirodzene a 5 ICSI, tak som zajtra zvedavá , kolko ich zostane, hm 😉 Ale hlavne klud, už akokolvek to dopadne, som optimisticky naladená a aj vy dúfam ste 😵 😉 🙂 idem kosiť trávičkuuuu

deny3
9. júl 2009

leto ja som v decembri za puregon platila niečo cez 12000,-Sk, boli to 4 balenia puregon 600 a stačilo to, nemusela som nič dokupovať.

jespera
9. júl 2009

Ahojte,
Sobka - ja som po odbere prelezala, a po prenose som isla hned na pn - na ktorej som do dnes a dufam ze budem do konca roka, a nelutujem - podarilo sa. Ale mala som fakt doslova kludovy rezim - gaucovka a maximalne vonku na dvor...a aj keby mi to nevyslo, aspon by som mala ciste svedomie... drzim palce.

lulockka
9. júl 2009

Ahojte 🙂 tak mne už dorazila prvá mrška už len počkať na druhú a hor sa do KETu.

sobka
9. júl 2009

Dakujem jespi, len sa drž, nech sa vsetko dobre vyvíja a nech ste zdraví....to si bola na prom IVF? Ty si asi zdravá, takže si to mala v pohodke to uhniezdovanie,hm?
Lulocka, super, konecne ...a nech to rýchlo ubiehia, mrazaciky cakaju... 😉

dafy
9. júl 2009

ahojte dievcence tak uz mi pichli decapeptyl m.tyz.v piatok teraz uz len cakam na mrsku a ide sa do toho zas 😝 aj som stastna ze som to stihla ,ale sa kus aj bojim 😲
dufam ze dobre robim ze si nedavam prestavku ,ale idem rad za radom 😕

vevericka80
9. júl 2009

ahoj dafy
prajem ti uspesny koniec 🙂
inac aj u mne je to tak, ze sa aj tesim aj trochu obavam, ci to vobec dobre dopadne

dafy
9. júl 2009

vevericka ahoj a ty sa teraz chystas na ktore IVF??

dafy
9. júl 2009

ja len dufam ze teraz budem mat viac vajicok 😎 aby som mala viac sanci 😀

vevericka80
9. júl 2009

ja sa teraz pripravujem na KET
velmi som rozmyslala nad tym, ci sa do toho vrhnut hned alebo pockat....dufam,ze som sa rozhodla spravne a hned sa vrham do KETu

vevericka80
9. júl 2009

mame 3 mrazacikov, tak dufam,ze sa budu dobre rozmrazovat

mima263
9. júl 2009

Ahojte žienky,
pekne sa to tu rozbieha 🙂 a dúfam, že úspešne pre nás všetky.
Sobka hmmm ten stres. To sa mi isto nepodarí nebyť v strese. Alebo sa dá nemyslieť na to, či sa to podarilo?

Neporadíte vy úspešné ako prežiť ten čas po vklade, čo robiť a pod?

jespera
9. júl 2009

Sobka - bolo to moje prve ivf, a prvy et. A ci som zdrava? no klasicka endometrioza, manzel ok.

Mimi - neda sa na to nemysliet, aspon ja som to nedokazala, ale snazila som sa udrziavat na hladine kludu, ja viem teraz uz ked som za vodou sa mi dobre hovori, ale ten klud je fakt dolezity, a taktiez ziadna praca, a odpocinok, prvy tyzden je to take este ako tak, ale ten druhy uz je fakt na nevydzanie - ja som robila na osmy den uz test, nedalo sa to vydrzat.
Prajem vela sil, a hlavne bez stresu.

Vevericka - ahoj, drzim ti silno palce, teraz si oddychnuta, mas dovolenku, verim ze to vyjde, kedy cca by si mala ist na vec?
😉

vevericka80
9. júl 2009

v pondelok som bola v SPLNe, 14.7 idem na kontrolu a vtedy sa uvidi, kedy bude vklad

dafy
9. júl 2009

vevericka tak ti silno drzim vsetky palce aby to Ketko bolo uspesne 😉

lulockka
9. júl 2009

Ahojte všetkým ktorých čaká ET alebo KET silno držím prsty aby ste to dotiahli do úspešného konca a dočkali sa dvoch vytúžených //.

steva
10. júl 2009

ahojte a dobre ranko. 😵
Katy Hanka je nadherna a naozaj krasne rastie.pekne si to napisala,naozaj sa oplati si vsetko vytrpiet,aj my sme toho mali dost,hlavne na zaciatku tehotenstva a teraz aj ja viem ze to vsetko stalo za to.Jakubko je pre nas vsetkym.
Dufam ze sa coskoro vsetky snazilky stanu mamickami,velmi velmi drzime vsetkym palce.
Pozdravujem vsetky Splniecka a aj ked som tu na MK malo,stale na vas myslim.

melisska
10. júl 2009

Dobre ranko,
ja uz varim, poobede chceme ist do SNV na nakupy 😉 este ma caka hodina aeribicu a posiľňovanie-konecne som sa po dvoch rokoch do toho pustila znovu a velmi mi to psychicky pomaha 😀 je to drinka ale oplati sa, prestala som cvicit presne pred dvomi rokmi v juli 2007 ked sme zacali IVF a potom nic a uz to na mne vidiet 😝
Stevi mas nadherneho synceka smejka, cmuuuuuuuuuuuuuuuučik 😵
Vevericka tak ti silne drziiiiiiiiiiiiim peste 😉 😵
Lulucka a ty sa mas ako?
Dlho som tu nevidela Marcelku, Ixi, zajacika-uz by mal byt doma nie? taellka ma kopu prace s drobcekami, aj jankitka aj cmuk 😉
Lyndus ani ty si tu dlho nebola aspon nam posli tehubacilky 😀 🙂
Jespera ako sa mate 🙂vidim ze vyborne 🙂
ja si dam otazku aj odpoved 😀
Kukulik este buvate?

kukulik30
10. júl 2009

ahojte 🙂
melisska, nebuvame, uz papame 😀
Veru krasne su tie splnacke deticky 😵 😵 😵
sobka, drz sa dnes...na domov si dnes prinesies bobacikov v brusku, pekne ich opatruj 😵

melisska
10. júl 2009

tak sa dobre napapajte 😀
sobka dnes ide na ET? niejako som to prehliadla 😕 drziiiiiim palceky, ved aj tak ostanu babulky s tebou navždy 🙂

marcela24
10. júl 2009

Krasne ranko Splniecka, tak krvicka odobrana. uz som psychicky vyrovnana , ze to nevyslo 😒 no nic ideme dalej. 13 den od ET testik biely ako krieda a krcok makky a hore, takze nie je o com. sestricka mi dnes povedala, ze sa podarilo zmrazit 7 krasavcov, tak verim, ze to rozmrazenie aj preziju a v 09 alebo 10/2009 ideme na to dalej. 😉 verim tomu, ze sa nam to tu vsetkym raz podari a budeme sa stretavat v tehulkovskych temach 😵 😵 😵

sobka
10. júl 2009

Prajem krásny den babulky, dakujem krásne , poobede sa ozvem, bolí ma nejak žaludok, neviem či je to z toho opu, tak sa mi ťažko ranajkuje, ale strava je velmi teraz doležitá, tak sa idem premáhať. Zatial pa 🙂 🙂 😵

vevericka80
10. júl 2009

dobre ranko prajem vsetkym 🙂
melisska...to je super,ze si sa znovu dala na cvicenie....ja som si tiez povedala,ze ked to teraz nevyjde, tak zacnem civit......len si pekne uzivaj prazdniny 😉
sobka len sa pekne drzkajte, opatruj bambulky 😵
dafy dakujem 🙂

zuzana.dry
10. júl 2009

Pekny dnicek prajem vsetkym snazilkam, mamickam a aj cakatelkam 🙂

melisska
10. júl 2009

marcela ky nemas vysledok z krvi tak verim 😉
vevericka ved si uzivam aj sex 😀 konecne 😀 😀 😀
sobka veru papaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂
zuzy ahoj uz zachvilu nam aj ty porodis 🙂

vevericka80
10. júl 2009

melisska to je potom super 😀 😀

melisska
10. júl 2009

to ano 😀 😀 😀

melisska
10. júl 2009

vevericka kedy ides do Splnu? v utorok?

zajacik...
10. júl 2009

Ahojte babulky, tak uz sme tu z vyletu 😀 Zhruba som vas precitkala 🙂 Na dovolenke bolo super, zatial nemam nic nove, uvidime ci sme si priniesli nejaky zivy suvenir, ale velmi tomu neerim, ajked snaha bola 😀 Mrchu mam dostat o par dni, uz sa na nu tesim 😝 Vsetky vas pozdravujem 🙂

vevericka80
10. júl 2009

melisska v utorok idem na USG

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre