Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
24. júl 2009

Matulka ahoj a vitaj medzi nami. Je jedno aku mas diagnozu ty alebo manzel, pretoze postup v SPLNe na IVF je rovnaky... teraz po konzultacii u doktora vam povie ze pojdete na IVF-ICSI. Proces IVF zacina pichnutim Decapeptylu okolo 18-20 DC, potom pockas na menzes a potom zacina klasicka stimulacia - pichanie injekcii do bruska takych 12 dni, aby ti narastlo dostatocne mnozstvo vajicok. Medzitym sa ide asi 3x na kontrolu na UZV. Potom sa stanovi den odberu vajicok, to sa robi v celkovej anestezii, ale trva to len par minut, potom si v SPLNe polezkas take 2-3 hodinky a ides domov. Potom sa stanovi den prenosu ebryi do bruska a potom sa caka 2 tyzdne a ide sa na krvicku ci si tehulka alebo nie. To je tak v skratke cele IVF. Vyzera to tak ze v septembri by ste mohli zacat 🙂 Aj ja planujem zacat v septembri 🙂

mimusa4
24. júl 2009

tak som rada, že sa vám to páči, fakt som nevedela čo vytvoriť a včera som sľúbila, že pošlem, tak musím neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
zajko kľudne sa aj prežer s nimi len nech pomôžu..( ako surovo som napísala, že prežer 😅 😉 ), ale však vieš ako to myslím..

zajacik...
24. júl 2009

žerem, žerem 😀 😀 😀

zajacik...
24. júl 2009

Mimusa mate uz vybrate meno pre drobca?

mimusa4
24. júl 2009

ešte nie je isté, asi bude až ako sa narodí 😲 😀 ..

deny3
24. júl 2009

ale mimus prezraď ! ako hovoríte malému ?

mimusa4
24. júl 2009

ja mu hovorím pinďúrik 😀 možno bude po mm, tak uvidíme..

mimusa4
24. júl 2009

lepšie povedané, že ako pohladkám bruch a poviem, ty môj malý pinďúúúúrik 😀

deny3
24. júl 2009

segyň malý, nieže mu to ostane na celý život, len v inej verzii. 😀

mimusa4
24. júl 2009

potom mu poviem vo veľkom význame 😀 😀 😀

zajacik...
24. júl 2009

Deny tebe vkladali 3 embryjka? Kukla som teraz do tvojho albumu a mas tam ze ET-3 😕

zajacik...
24. júl 2009

Mimusa cize asi sa bude volat po mm? A mm sa ako vola? 😀

zajacik...
24. júl 2009

Matulka a este som sa chcela opytat ze koho mas obvodneho gynekologa, co ti tak pekne povedal ze ci ti uz len "to" ku stastiu chyba... cisty i.d.i.o.t 😠

mimusa4
24. júl 2009

tak mm je na m..a dalej psst

deny3
24. júl 2009

áno zajačik, tri, lebo z piatich vajíčok sa uchytili tri a Hredzák povedal, že nemá význam jedno mraziť. Ale bála som sa, aby sa neuchytili všetky, aj keď je to len teória, ale aj tak. Tak sa uchytili dve, ale časom jedno odišlo. V téme čakanie po transferi som čítala, že kočka sa musí rozhodnúť, či si nechá tri alebo jedno zoberú, hrozná voľba.

zajacik...
24. júl 2009

Babulky neviem ci by nebolo dobre zaktualizovat tu Katynu tabulku, ona teraz pri Hanke asi nestiha... kto sa to chcel minule podujat ze to preberie, nie nahodou Ixinka?

mimusa4
24. júl 2009

neviem kto spomínal, že to vezme...

mimusa4
24. júl 2009

idem papkať..dobrú chuť aj vám

zajacik...
24. júl 2009

dobru chut 😵

deny3
24. júl 2009

som mokrá, vysávala som, kedy sa ochladí ?????

zajacik...
24. júl 2009

zajtra 🙄

kukulik30
24. júl 2009

no ako sa mi mate ?co je tu nove, pribudla nejaka nova tehulka, mimka, sobka ako? 😕 ...my sme na skok v SNV, lebo sme dosli na kontrolu so Samkom a ja som sla tiez k svojej dr, lebo ma bolia uzliny, takze som vyfasovala antibiotika 3 dnove, este k tomu mam taku spuchnutu spodnu peru, mam herpes, ci co to je...tak mi nie je bohvieako...ale aj napriek tomu este ideme naspat do Tatier je tam krasne 😵 😵 😵 , zajtra uz sice hlasia nanic pocasie, ale neva, pozicala som si korcule a chcem sa naucit na nich aspon stat...tam ma nikto nebude poznat, ked tam budem traposit 😀 , aby som si potom kupila aj ja, MM ma ...tak aby sme mohli sportovat spolu, potom sa prida aj Samko 😉

Boli sme na vlaciku ...vyviezli sme sa na Strbske a vcera sme boli lanovkou aj na Skalnatom...nadhera vela sme nemohli chodit, lebo Samko nevladzepo tej chorobe, takze nie je to podla nasho dovolenka, ale aspon sme oddychli 🙂 😵

kukulik30
24. júl 2009

a ahojte 😀

zajacik...
24. júl 2009

Kukulik hlavne ze Samkoi je uz lepsie a ty sa tiez vyliec 😵
SObke to nevyslo, Mima este caka na vysledok...

zajacik...
24. júl 2009

Kedy sa vraciate naspat? Este dnes?

kukulik30
24. júl 2009

este dnes, teraz sa Samko vyspi doma..uz kaj chrapka 😀 a hned ako sa zobudi ideme naspat 🙂

sobke to nevyslo 😕 fakt 😔 ...dofrasa...pardon ☹ ....nejako sa nedari 😖

ja este stale cakam , ani neviem , ci uz bola ovu, lebo pocas dovolenky nemeriam....ale aj tak uz viem, ze to nestihneme..to ma stve najviac, nechcela som taku dlhu pauzu po ET...ale co uz....budem musiet vymeskavat v praci a to som nechcela, ale snad pochopi sef, vysvetlim mu co a ako, nech vie dopredu, ako to so mnou bude

zajacik...
24. júl 2009

eru uz davno tu nebola nova tehulka... Nech uz baby co cakaju na vysledok rozbehn tehu-vlnu a my len naskocime 🙂 😀

kukulik30
24. júl 2009

zajko ako u teba stupli % , co sa tyka rozhodovania? 😀

kukulik30
24. júl 2009

uz je to aspon 99%? 😉

zajacik...
24. júl 2009

uz je to 100%, aj ked sa mi do toho velmi nechce, ale som rozhodnuta ist. Bud. tyzden idem na chlamydie, buduci mesiac na HP, potom nech to schvali poistovna a ak stihnem, tak v septembri decapeptyl a oktober IVF.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre