Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
3. aug 2009

dievcence vdaka za povzbudzujuce slova

lenka_z
3. aug 2009

ixi, ďakujem krásne za privítanie,a myslela som si že tu bude moja posledná a úspešná zastávka, veď nie nadarmo SPLN, tam kde sa mnea vám SPLNIA sníčky 😉

lenka_z
3. aug 2009

veverčička ďakujem krásne za privítanie napodobne silno držím palčeky , nech aj tebe sa splnia túžby a sny ktore si tak z celého srdca praješ 🙂, ja musím zhodiť aspoň niečo nech to výde, lebo moja psychika je na bode mrazu. tak držím palce, nech si zajtra pozitívna 🙂
Odvážnemu šťastie praje 🙂

vevericka80
3. aug 2009

bohuzial ja uz neverim na zazraky (ze zajtra to bude pozitivne), kedze dnesny test bol snehobiely

lenka_z
3. aug 2009

Veverička ver tomu, aj keď je to ťažké, viem, to aj ja, ale prosím nezúfaj, a keby aj nie, nikdy neprestaň bojovať za svoje sny, ktré sa raz vyplnia.

melisska
3. aug 2009

vevericka, moj pribeh zivota poznas, ale ja verim na zazraky 😉 😵 ved sa aj stavaju, musim verit, ver aj ty 🤐 😵

lenka_z
3. aug 2009

Melisska, aj ja stále verím na zázraky, veď preto sa oplatí, žiť. Raz za život zažiť ten náš vytúžený zázrak 😵

lenuliatko
3. aug 2009

Ahojte splniečka, ste sa dnes rozbehli 🙂
Zajačik, ani nesranduj, že na IVF chcú všetky vyšetrenia nanovo 😲 Doki nič nespomínal a asi by o tom niečo vedel. Mňa zas práve napadlo, že drahý na tej žiadosti na lieky a výkon IVF nič nepodpisoval. Všetko to šlo tak rýchlo a zbrklo, že som si to ani neuvedomila. Veď ani neviem, či to on mal podpisovať. ja som akurát podpísala čestné prehlásenie a hotovo. Tak teraz neviem, dúfam, že mi to vrátia späť 🙄

Lenka, ja som bola v decembri na IUI (ani sa mi nechce veriť, že je to už tak dávno 😅 ) a pichala som Menopur. Budeš musieť ísť za dokim 2-3.DC, urobí UZV a predpíše lieky. Budeš si pichať do bruška cca 10 dní injekcie . Počas stimulky pôjdeš ešte raz na UZV a potom ti už povie, kdey prídete na IUI. Cca 36 hod. predtým si pôjdeš na pohotovosť dať pichnúť choragon, aby sa vajíčka prichystali na prasknutie (ja som si aj toto pichla sama). V deň IUI prídete s manželom spolu, on odovzdá spermie a za asi 2-3 hodinky sa vrátite a vstreknú ti ich. Vôbec to nebolí, je to raz dva, poležíš 20 min a hotovo. Potom budeš papať alebo vkladať utrogestan až do testu z krvi. A už sa len modliť, aby to vyšlo 😉 Ani pichanie injekcií nie je žiaden horor, snáď tá prvá včelička je najťažšia, ale uvidíš, že to nebolí a ďalšie už pôjdu ľahko. Ak budeš potrebovať návod, ako namiešať menopur, rada ti pomôžem a všetky baby tu, to majú za sebou, tak neboj, tu si v dobrej spoločnosti 🙂

Veverička, Mimka, je mi ľúto, že to nevyšlo. Veverička, snáď sa stane zázrak...
Vidím, že v septembri, októbri bude v Splne nátresk, dúfam, že o 9 mesiacov bude aj baby boom 😵

lenuliatko
3. aug 2009

Lenka, ešte k tej nadváhe ma napadlo, bola si vždy bacuľka, alebo si postupne pribrala a stratila sa ovulka? Máš diagnostikované PCO, alebo hormonálnu poruchu? Zrejme už máš mnohé vyšetrenia za sebou. Určite môžu aj bacuľky otehotnieť, len to máš ťažšie. Kým nie je ovu, nie je šanca. Myslím, že bábo je krásna motivácia a schudnúť aspoň trošku, by možno všetko naštartovalo, ako má byť a hlavne, zvýšila by si šance. Zas to neber ako poučovanie, ja keď chcem schudnúť kilo-dve, tak to je horor 😅 Si mladá na to, aby si bola taká deprimovaná. Všetko príde, len trpezlivosť. Všetky sme si tu čosi preskákali a najdôležitejšie je, že postupne sa stávame a staneme mamičkami, len musíš veriť 😉

melisska
3. aug 2009

lenuliatko chcu vysetrenia ale len Dovera, vseobecna nie 😉
lenka tak o ma byt 😉

lenuliatko
3. aug 2009

Melisska, ukľudnila si ma 😅 A nevieš, ako je to s podpisovaním žiadosti? asi som to zbabrala...
Čo máš nové? Nestíham všetko čítať dozadu, len tak pozvoľna, dúfam, že sa máš vrámci možností fajn 🙂

lenka_z
3. aug 2009

Lenuliatko dakujem za vyčerpávajúcu odpoveď 🙂
mám diagnostikované PCO a 5 rokov som brala HAK ovulku, som nikdy svoju nemala. Si mi ddodla silu ďakuejm ti za to. a držím aj ja tebe slno palce nech sa v SPLNe sny VyPLNIA 🙂

lenka_z
3. aug 2009

hádam, sa aspoň z jednou z vás stretnem s bruškom, a neostanem v tejto téme posledná 😢

lenuliatko
3. aug 2009

ďakujem Lenka, tebe prajem to isté 🙂 A šup vymeň smajlíkov za optimistickejších, si na dobrej ceste, tak so vztýčenou hlavou za cieľom 😉 , nie zdeptaná a uplakaná.

lenka_z
3. aug 2009

lenuliatko, si zlatá, ja verím v to, že všetky budeme tehu a nikto tu neostane, a budme potom mamuľky a budeme povzbudzovať ďalšie dievčatá a žienky čo zavítajú do tejto skupiny 😵

v predošlom článku malo byť nie stretnem ale = jednou z vás budem tehulkovať a šťastne privediem bábabtko 😉

kukulik30
3. aug 2009

jaj, akurat som si tu sadla , ze docitama dospisem a uz zase sa valia svokrovci...poobede som musela odost ...sli sme do porodky...tak neskor zase papa moje 😵

melisska
3. aug 2009

leni ja som zaniesla do SNV a nastastie oni mi to poslali do KE a oni do Splnu🙂 ale moze sa stat ze pojdes dat potvrdit v obvode a potom s tym do KE-podla toho ako ti povedia v obvode 😉 🙂
dakujem, ako si napisla v ramci moznosti sa mam dobre 😀
kukulik Matusko je zlatucke babo, uz si ho bola pozriet 😀 😵

lenuliatko
3. aug 2009

Lenka, všetky sa dočkáme 🙂
Kukulik, aké máš milé povinnosti 😉
Melisska, ja to už poslané mám, len neviem, či tam niekde nemal byť drahého podpis 😒 Inak tak komplikovane to robia. Hredzi mi dal všetko zopnuté, v Michalovciach ale nechali žiadosť na lieky, žiadosť na výkon som posielala do Košíc, odtiaľ to pošlú do SPLNu a až mi dajú vedieť, že to schválili, tak mi schvália lieky v Michalovciach. No, Kocúrkovo 😝

lenka_z
3. aug 2009

lenuliatko tak držím palce, na tejto aj ked zložitej ceste, a z celého srdca prajem aby to vyšlo 😉

lenuliatko
3. aug 2009

Lenka, ďakujem, všetky tu si to zaslúžime, veď už tak dlho čakáme, ale dočkáme sa... 😉 Odkiaľ si?

lenka_z
3. aug 2009

Ja som z Košíc, počkaj dám si to do pasu ok?

ver tomu, že si to zaslúžime a to hovorím aj za bacuľky, si myslím, že každá žienka má právo na bábo,aj keď je bacuľko no nie?

deny3
3. aug 2009

ahojte 🙂 , vidím, že dnes sa to tu pekne rozbehlo.
A teším sa, že tu začína vládnuť tá správna nálada, že ste nabudené na september, tak držím palce.

lenka - ja som tiež riadna bacuľka, vypestovaná vekom, prirodzene otehotnieť nešlo, ale príčina neznáma, Hredzák povedal, že on problém v nadváhe nevidí, ale že by nebolo zlé schudnúť. Ale to sa hovorí, že schudni, poznám to. Ja som absolvovala 2x IUI a nič z toho, lenuliatko ti to už popísala, ja som mala tiež menopur, ale pichala mi to kamoška - zdravotná sestra, ja som mala strach. Potom už prišlo IVF a výsledok vidíš. Vzhľadom k veku, myslím, že máš ešte čas na IVF, skús to IUI, aj keď ja som behom roka absolvovala 2x IUI a 1xIVF a hneď pribudlo 10 kíl, ale čo už.

lenka_z
3. aug 2009

Deny mne povedal, zhodiť 10% z hmotnosti 😅 ☹ , ja mám PCO a v sebe toľko hormónov Od 1r, potom od 18r, a potom asi cca od 22r. ja len dúfam, že sa nám to IUI podarí, checela so sa ho spýtať či nemôžme hneď IVF ale som bola radšej ticho aby si nemyslela, že ho chem poučovať 😨

lenka_z
3. aug 2009

malo byť nie od 1r ale = 12r 😀

melisska
3. aug 2009

lenuliatko mm mal podpisat , ale das mu to podpisat v Splne ak na to pridu 😀
kukulik dobra navstevaaaaaaaa 😀
lenka moyno pomoye aj IUI 😉

lenka_z
3. aug 2009

melisska, dúfam, že hej 🙂
a vy čo máte v pláne?

melisska
3. aug 2009

lenka ket, máme 10 mrazacikov 😉 je to moje 3.IVF 😔 mam toho za sebou vela, mame uz 6 anjelikov ☹

jaanulienka
3. aug 2009

ahojte,

opat som sem zabludila a prosim o radu. Zajtra idem na Ket chcem len vediet ako s utrosom mam si ho dat pred ket alebo az ked pridem domov cca okolo 13.00. Beriem ho 2x2 (rano a vecer). Dakujem

zajacik...
3. aug 2009

Lenuliatko ako pisala Melisska, to len Dovera vymysla... 🙄 ... a na nasej ziadosti to manzel nepodpisuje, iba suhlas pre SPLN s IVF, s ICSI, s asistovanym hatchingom, s PK... a Dovera to schvaluje az v Blave 😨

zajacik...
3. aug 2009

Jaanulienka neiem ti poradit, ale zajtra ti strasne drzkam palceky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre