Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
7. aug 2009

tak dievcata idem sa osprchovat 😎 ten pocit ked si Hredzi sada pred ....pri vklade tak mi je aj smiesno chudak tolko čumakovat do diery no nezavidim mu.akurat ten plat 😀 😀

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

Dafynka tak sa uvoľni, mysli pozitívne a výde to uvidíš, držím silno palce nechsa zahryznú a uhniezdia 😵

dalida
7. aug 2009

Dafy, silno drzim palce. 😉
Kde ste vsetky??? 😕

lyndus
7. aug 2009

dafynka, ved prave, ma za to sialene prachy, tak nech cumi a robi co ma 😀 😀 😀 ja len pre jeho dobro verim, ze jeho zena otehotnela prirodzene xixixi
meliska moja, gebulku hore, urcite ta babatko caka 😉
liôôyanka ty len mocno nestresuj kvoly vahe, vela baculiek su tehulky a mamulky, tak klidek 🙂 ja som zas jak vyzla chuda a jeden doki ma dorazil, ked ma zrypal, ze ako som mohla otehotniet, ked mam len 48kg a minimalne by som maa vazit 50kg... mno som nanho oci pucila 😕 😕 😕
som bola dnes u dokiny, jasne ze mi nic nove neporadila, poslala ma este na chirurgiu, tam mi tiez nist nezistili, takze som tam kde som bola, mam brat probiotika a pit matovi caj...musim zistit, ci ho mozem v tehu 🙄

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

ja som tu 😉

lyndus
7. aug 2009

dalidka ahoj, aj ja som tu 🙂

lyndus
7. aug 2009

mno pisu ze znizuje tvorbu mlieka, to sa ma este netyka, tak si idem uvarit 🙂 esteze mam nasusenu 🙂

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

lynduš tak sa len pekne zotav 🙂

lynduš veď preto viem, že sú aj bacuľky a majú bababtka a vyšlo im IUI, IVF, tak verím, že aj nám to výde, keď vás tu mám nevzdávam sa. ja sa len preto bojím, lebo manželík sa hneval, že on mi nebude platiť IUI alebo IVF, 100x, že je to dosť drahé tak nech láskavo schudnem a bude po probléme, ja nezarábam takže som odkázana na neho s peniažkami len pred mesiacom som začala podnikať, ale zatiaľ nemám žiaden príjem. preto sa bojím, že kvôli mojej váhe, sa nám to nepodarí, a budeme musieť ísť na ďalšie, bodaj by sa nám to podarilo hneď to by bolo super

lyndus
7. aug 2009

lillyanka nechcem byt hnusna, ale to co ma za pristup 😠 😠 😠 sa s nim pekne posad a mu vysvetli, ze tu ide aj o jeho babatko, tak nech sa laskavo skludni... ja som bola na dvoch IUI, ani jedno nevyslo a potom nam Hredzi odporucil IVF...ked som to volala manzelovi a ze nam na to treba cca 30 000...vydal taky zvuk do telefonu ze fuuuuuuuuuuu...to ma tak nasralo, ze az... ked prisiel domov, tak som mu rovno povedala, ze este raz taky zvuk vyda, tak nech si ma nezela... vedel, ze to bude realne, tak co ma co pi...., no nie? Tak hned povedal, ze to tak nemyslel a nikdy viec nic negativne tymto smerom nepovedal... a vyslo hned prve IVF, sme rovno skonstatovali, ze keby sme to boli vedeli, tak na IUI ani nejdeme, ale vraj je to povinna jazda, ked ma zena priechodne vajickovody... takze vysvetli drahemu, nech si take reci strci za klobuk a ked sa mu nepaci, tak deturence nebudu... neverim, ze bude este hucat, mna osobne by sa takyto pristup teda riadne dotkol a este od cloveka, co ta ma podporit najviac 😖

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

môžeš byť hnusná, len ja sa neviem oránť, pretože ja nemám financie, 😖 a on má aj dobrý SPG, financie takže je na koni ☹ a preto sa toho bojím, že nám to druhé IUI nevýde, keď som mu minule povedla, že tak už od teba nič nechcem neprosím ani dieťa tak povedal, že s..e na mňa, a nech láskavo schudnem a tak a iné škaredé veci, on vie byť aj zlatý ale v tomto sa asi nezhodneme, že on kvôli mne vyhadzuje peniaze do vetra

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

orániť=obrániť

lyndus
7. aug 2009

to vazne? a to je aj bezne taky na teba? kurnik to co ja za chlapa... mne sice minule tiez povedal drahy a miname viacej ako zarabame a asik mal aj pravdu, ale som mu povedala ze som predsa na marodke s malym a ze mam na to nasporene peniazky... ale stve ma ten chlapsky pristup co sa penazi tyka, ved predsa vedia, ze babatko nieco stoji, mno nie...a su to nemale peniazky... ale take reci ako vediet tvoj manzel tak to je vazne sila...

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

lyndus preto sa toho bojím 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
on vie byť aj zlatý, na detičky sa teší len toto, ma akosi brzdí, ten jeho prístup k tomu, a možno má aj pravdu, ja nezarábam a on od rana do večera robí ako kôň, aby všetko utiahol

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

... a ja som tlustá, tučná guľa, ktorá je ešte k tomu aj neplodná a nevie mu dať už 3,5 roka dieťa 😒 ☹ 😢

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

... tak dosť bolo o mne, aj tak mi je z toho len veľmi do plaču ... musím si utirieť slzičky a hľadieť vpred, a veriť že sa nám to podarí 🙂 😵

lyndus
7. aug 2009

mno, par zakladnych otazok...kolko mas rokov? mate nejaku hypoteku? mate svoje byvanie? zaraba dost, aby vsetko utiahol? lebo tvoj vek je velmi padny argument... pokial nemas nad 30, este sa to da, ale po 34 vraj rapidne klesa sanca na tehu, takze ja manzelovi furt mavam pred nosom svojim vekom, ze do 34 musime stihnut secky tehu hehehe
Inac Taelka, som ti zabudla napisat ze fuuuuuuuuuuuuuuha, este jedny dvojky? teeeeeeeeeeda, manzel nema z toho migrenu? 😀 😀 😀

lyndus
7. aug 2009

lily urcite sa podari, nebojaj 😉

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

lyndus, podarí ja to zvládnem a pozbieram všetky sily a dokážem to ..navzdory osudu a jeho nepriazni budem tehuľka a neskôe mamička a hotovo 😀 😎

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

hlavne, že to tu všetky spolu zvládneme a potiahneme to do toho krásneho 40tt konca, a budeme mať naše voňavé uzlíčky v náručí 😉 🙂

kukulik30
7. aug 2009

dalidka, ja som platila kompletne za lieka 9400 ...urcite do 10000sk 😉 mala som Gonal 5 baleni, zavisi aj od toho, ake a kolko baleni mas....a v pripade, ze viac, nemoze vam niekto z rodiny pozicat na tu chvilku???ja viem, ze clovek je najspokojnejsi, ked to nemusi takto riesit, ale niekedy sa to neda, napr, ak nieco meska, ako u vas 😒

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

ahoj kukulík 😵

lyndus
7. aug 2009

mno lilly asik iesu tie uzlicky stale vonave, ale urcite stoja za to... 😀 😝 😀

kukulik30
7. aug 2009

baby, ale nechajte uz toho Hredziho na pokoji, ved ked toto cita, tak musi mat dost....a praveze, ja mam skusenost, ze pred vkladom vzdy pozera von oknom, urcite vie, ze je to pre nas neprijemne, tak sa snazi aspon takto 🙂 a je fakt profesional, je to jeho praca....a my chceme deticky, tak musime vydrzat 😉

zajacik...
7. aug 2009

No vyzera to ze lieky isli dole... a zrejme aj samotny vykon. Dafy, drzkaj sa asi prave lezis na "koze" uz so svojimi babulkami 😵 A mozes napisat kolko si platila predtym a kolko teraz 🙂 Mozno aj preto si predtym platila viac, lebo ti mrazili zmrzlinky, mozno teraz nebudu mrazit, alebo budu mrazit nemej ako minule.

Lilly ja ani neviem ci mam komentovat spravanie tvojho manzela... ved to nie su peniaze do vetra, ale peniaze pre vase babo. A nech ta neobvinuje ze sa vam nedari kvoli tvojej vahe, lebo to vobec nemusi byt problem. Mozno aj keby si mala idealnu vahu, tak by ste mali problem. Moj ma napr. tiez dobry spg, chyba je vo mne, kolkokrat mu poviem ze mi je luto ze mu neviem dat babiku, ze som neplodna, a on mi povie ze to nesmiem takto brat a hadzat vinu na seba. V tomto aj vo vsetkom inom je hrozne zlaty 😵 Mna keby tak deptal muz a mal take reci ako tvoj, tak asi by som porozmyslala o spolocne buducnosti, ci sa vobec oplati zit s takym muzom... no ale do toho sa nemiesam 🤐 A este posli manzela na MK, nech sa pozrie kolko parov ma problem otehotniet, a to su aj zeny stihlucke ako prutik, a predsa sa nedari... A nauc sa branit, nedaj sa! Za to babatko to stoji, aj keby to malo stat milion 😵

kukulik30
7. aug 2009

a dafy uz ma tusim aj po vklade 🙂 teraz lezka a oddychuje a bambule uz v brusku plavaju 😵 tak nech sa im tam paci 😉

lyndus
7. aug 2009

kukulik ved jasne, ze aj jemu to asik nieje 2x prijemne, ale nemyslim, ze tu chodi citat, co piseme 😀
zajacik presne, mna by take reci od manzela velmi zdeptali, asik by som rozmyslala, ci chcem s takym chlapom vobec babatko...
veru dafynka, nech sa riadne zahryzkaju babuliatka 😀

kukulik30
7. aug 2009

lilli, ja nemam slov...ale taketo reci podla mna nie su v poriadku 😒 ...je jedno kto z vas ma problem, tvorite par a dieta chceme rovnako obaja...riesite to predsa obaja, miesto tychto reci by ta mal povzbudit a dodat istotu...u nas ma problem manzel, ale ja to beriem ako spolocny problem a hotovo, nedari sa , mame zdravotny problem, bol z ztoho nestastny , to je jasne, kto by to cakal..ale vzdy som mu vravela, ze to nejako zvladneme a prekoname 😵 u mnoho ludi sa ani nenajde u oboch ziadna porucha ci problem....
kazdopadne by som nenechala tak.... postoj tvojho manzela nie je spravny!

kukulik30
7. aug 2009

lyndus a veru ano...

kukulik30
7. aug 2009

😀 zajko mame podobne myslienky 😀 ..si ma predbehla, ja kym daco napisem...mi to trva a teraz pozeram, ze ty uz si lilli odpisala 🙂

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

zajko, ďakuejm za povzbudivé slovká, veľmi dobre mi to padne, ked som to zo seba vydala a prepáčte ak som vás tým zaťažovala, ale teraz verím, že s vašou pomocou to zvládnem.

takisto aj od lyndus 🙂 🤐

a dafynka, má už po vklade mala tam byť vravela, že O 12, či sa mýlim 😕

takže všetky jej vzdušne pošle pozitívnu energuiu nech sa embyjka riadne zahryznú a usalašia 😀 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre