Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
7. okt 2009

katy aj ja blahozelam hanicke je taka nadherna 😵 😵 😵

katy2
7. okt 2009

ixi, aj ty sa dockas, verim tomu, ze coskoro 😵 a dakujem 😵

ixi
autor
7. okt 2009

aj ja verim ze coskoro 🤐 😵 🤐

zdeja
7. okt 2009

ahojte hviezdicky
cizana ahooj...takze sa v piatok uvidime na odbere...je to moje 1 IVF a zacinam viac stresovat ako predtym nez nam povedali ze to pojde len takto...netestujem,vela dievcat povedalo ze im testy ukazali presny opak ...
je mi fajn a vsetko je podozrivo v pohode...dnes ma zacal pobolievat chrbat ale nie velmi....

kukulik30
7. okt 2009

Ahojte, prave som dorazila domov...rozmrazovali 4 balstocysty a 3 prezili a tie dr vlozil 😵 😵 😵 takze teraz uz len cakat a cakat a cakat 🙂

vitam novu splnacku Cizanu 😉

zajko..takze este zhanas Puregon 😕 fuha, tak dufam, ze ho zozenies vcas....takze ti aj zvysil davku?

zdeja
7. okt 2009

kukulik.....jooj vela stasticka a pohodu, klidek a cajicek 😅

katy2
7. okt 2009

kukulik, to budu dvojky 🤐 😵 😵 😵 strasne ti drzim palce 😵 😵 😵 🤐

kukulik30
7. okt 2009

dakujem, bodaj by nam to vsetkym, ktore snivame vyslo 😵 😵 😵

zdeja
7. okt 2009

kukulik......joooj keby si tak videla do buducnosti .... 😉

ixi
autor
7. okt 2009

kukuli blahozelam nech sa babulky fajne zahrizkaju 🙂

cizana
7. okt 2009

Ahojte! Kukulik aj ja sa pripájam s prianím, aby si to dobojovala k dvojičkám! 😉
Zdeja aj mňa bolí chrbát, ale dosť silno, tak lámavo. Chodíš do práce, alebo oddychuješ od prenosu?

katy2
7. okt 2009

juj, normalne by som sa k vam pridala.... uz aby bol maj 🙂

zdeja
7. okt 2009

cizana ja som doma uz od septembra....9.9 som zacala pichat gonal a kedze to mam v praci divoke tak som sa dala na PN, ved babo stoji za to.no takze uz mesiac vegetujem doma 😖 je to uz aj nuda ale neva....

zdeja
7. okt 2009

katy.... no to by bolo fajn keby to vyslo....moj manzel ma v maji 30-pekny darcek nie? 😵

katy2
7. okt 2009

zdeja, to by bol 😉

cizana
7. okt 2009

Ja som pri 1 IVF (3.12.2008) hneď išla do práce ďalší deň. To som asi urobila chybu- keďže pracujem v školstve je to o nervozite a v kľude posedieť to ani nehovorím. Teraz som to tiež neodhadla a v pondelok som to vyskúšala (aby som doma nerozmýšľala stále nad sebou), ale hneď som mala bolesti v podbrušku a radšej som to vzdala, budem oddychovať do piatku, kým nebudem mať výsledky. Inak to čakanie je ťažké. Normálne sa už teraz obávam telefonátu do SPLN-u na výsledok (pri prvom sa mi podlomili kolená, keď mi sestrička oznámila tú zlú správu a ja som tak verila, keďže som nedostala menštruáciu).
Ale dúfam, že teraz stoja anjeliky pri nás a tá správa bude pre každú z nás len a len pozitívna. Takže myslíme pozitívne (len neviem dokedy to zvládnem tak hrdinsky, ako som to napísala). 😵

cizana
7. okt 2009

Katy, práve som si pozrela fotky malej Hanky - je rozkošnáááá! Nech vám robí iba radosť a nech ste všetci zdravučký! 🙂

zdeja
7. okt 2009

no to pozitivne myslenie som prevadzkovala aj ja len obcas ma chyti kriiiiiizus a je po mysleni 😒
ja tiez nespinim a som v pohode no este to neni vyhrane vsak??

katy2
7. okt 2009

cizana, dakujem 😵 aj tebe prajem taky poklad, alebo poklady.... 😉

zajacik...
7. okt 2009

Kukulik jeeej tak si teraz 4v1 😀 😀 😀 Tak sa len pekne drzkajte a nech ostanete aspon 3v1 po celych dalsich 9 mesiacov 🙂 A ten Puregon som uz zohnala, drzia mi ho v jednej lekarni do zajtra, lebo dnes tam nestiham ist. Tak dufam ze tam zajtra bude, slubili mi to 😉

zajacik...
7. okt 2009

Jeej Katy mas novu fotku v pase, pekna je 🙂

dalida
7. okt 2009

Ahojte babulky, 😀 Kuklik, opatrujte sa 😉 Zajacik, tesim sa, ze si sa dopracovala k puregonu. 😉 Cizana, vitaj 😉

zajacik...
7. okt 2009

Jaj Kukulik a este som ti zabudla odpovedat, davku mam tu istu 300IU, nezvysoval mi ju v tomto cykle IVF, ale oproti predoslemu IVF je zvysena, predtym som mala 225IU.

zdeja
7. okt 2009

zajacik pichas gonal??? ako dllho mas pichat?

zajacik...
7. okt 2009

Zdeja picham Puregon. Na kontrolu mam prist v pondelok, to budem mat v sebe 10 davok po 300 IU. A s tym Puregonom, co zozeniem zajtra, mi vyjdu davky na 11 dni. Dufam ze to bude stacit. Lebo ak v pondelok doki zahlasi ze mi treba este pichnut aj 12. davku, tak som nahrata, lebo budem musiet zhanat dalsi puregon. Predtym som stimulovala 12 dni po 225IU, tak dufam ze teraz bude stacit tych 11 dni po 300IU. Uvidime 😎

zdeja
7. okt 2009

ja som pichala gonal 225IU 10x ale v perach este ostavalo trosicka prve som vyhodila a na kontrole mi povedal ze zbytky z pier si mam pichnut 11 den ...ja som nanho pozerala jak blba a on ze ci som ich vyhodila ...este ze som mala posledne 2 pera tak tie som mala dopichat...

kukulik30
7. okt 2009

zajko..aha, ja som neviem preco myslela, ze aj teraz pichas 225 iu 😅 ...nevadi, tak hadam, posatci to co mas odlozene v lekarni a uz pojdes na odber 🙂

ktovie ako dnes dopadla matulka, mala mat odber 😵

a dakujem vam vsetkym 🤐

zdeja
7. okt 2009

holky http://www.sportsdirect.com/ShowImage.aspx?BigI... mi brasko donesie z UK
chutne 😅

kukulik30
7. okt 2009

zdeja, bobek abo bobinka bude paradny 😉 alebo bude treba dokupit este jeden par...ak budu dvojky 😀

zdeja
7. okt 2009

no ved aj ja som mala tuto dilemu....nic to mam tam polku rodiny len cakaju na signal a sup na shoping....len aby sme mali aj tieto komu obut ☹ dofrasa tie moje nalady

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre