Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
9. okt 2009

Jeeeeej Mimuska GARTULUJEM k Mirkovi a prajem vam vela zdravicka a mliecka 😵 😵 😵 😵 Mimusku prezivam ako keby som rodila ja (ale len skoro 😀 ), lebo sme boli spolu na krvicke 😵 Ako to rychlo ubehlo a uz je babatko na svete 🙂

zajacik...
9. okt 2009

Ja verim ze kazda z nas sa skor ci neskor svojho babatka docka, proste tomu verim 😵 U niekoho skor alebo neskor, proste ked pride nas cas 🙂

zajacik...
9. okt 2009

Babulky prajem vam pekny vikendik, drzkajte sa vsetky 🙂

marcelka82
9. okt 2009

mimusa blahoželám. Nech je Mirko zdravučký a pekne rastie. 😵 😵 😵

kukulik30
9. okt 2009

ahojte moje zlate,k ja iba tak na skok, som v praci..a som zvedava 😅

ale som skalamana a smutna, narychlo som precitala 😔 ..cinzana 😢 😢 😢 😢 😢 ani neviem, co napisat...drz sa 🤐

a zdeja ako? 😕este sa neozvala???

lyndus
9. okt 2009

Cizana to mi je velmi velmi luto moja, ozaj... tazko sa radi v takych chvilach, pamatam sa ako som ja revala, ked mi sestricka 2x po inseminacii povedala ze bohuzial ☹ ☹ ☹ je to hrozne smutne a nespravodlive, nechapem, ze naco otehotnie zena, co vobec dietatko nechce a taka co by velmi chcela, tak nie a nie sa dopracovat 😠 moja gebulku hore, urcite to vyjde nabuduce

lyndus
9. okt 2009

a mimuse blahozelame k Mirkovi, lavne nech ste zdravucky 😉

kukulik30
9. okt 2009

pripajam sa , Mimuske blahozelám k Mirkovi 😵 😵 😵 😵 zelam celej rodinke hlavne vela zdravicka 😉

cizana
9. okt 2009

ďakujem za povzbudenie a dúfam, že Vás môj neúspech neodradil. Želám vám už len pozitívne správy.
Mne sa dnes zrútil celý svet. Neviem, ako sa z toho dostanem!

kika79
9. okt 2009

Ahojte babuľky, ja som dopadla podobne ako Cizana, tiez velmi nizke hodnoty, mam vysadit lieky. Co uz. ☹ Ale ja to len tak nenechám. Ja sa budem bit jak drak. Zaciatkom dec. som tam spät pre moje zmrzlinky 😉 Dnes si lignem vinka na povzbudenie a ideme na to 😀 Budem si uzivat a pripravovat sa na dalsie kolo 😉
Cizana, mna to tiez zobralo a poriadne, ale netreba to vzdavat. My sme poriadne ženské a my to dokažeme 🙂 Drz sa, moja.
Chysta sa niekto na Ket-ko v nov/dec?

juliett7
9. okt 2009

Hilky, chcem sa spytat, kde je uvas problem, ze sa nedari? My mame problem s mm spermiami.

katy2
9. okt 2009

erika, drzkaj sa 😉
juliett, my mame problem u manzela... 😔

juliett7
9. okt 2009

dakujem katy. Nas vcera odporucili do SPLNU tak si zistujem, ze co a ako, vcera som na tej vasej diskusii bola prvykrat

cizana
9. okt 2009

juliett, aj my.
kika, aspoň, že máš mrazáčiky - aspoň nádejv blízkej dobe. Drž sa! Ja som už ani nerozprávala so sestričkou, keď mi oznámila negatívne výsledky, lebo som sa hneď rozplakala a zložila.

cizana
9. okt 2009

Má SPLN také úspechy ako Herman?

marcelka82
9. okt 2009

juliett u nás bol problém u obidvoch. Vraj som neplodná od narodenia. Verila som tomu 8 rokov. Teraz čakám bábo a otehotnela som prirodzene. Ale som veľmi rada, že sme to skúšali aj umelo a nečakali so založenými rukami. 😀

kika drž sa.

lyndus
9. okt 2009

juj babulky, to mi je vazne luto, drzkajte sa 😢 😢 😢
cizana nemyslim, ze by mali vacsie uspechy, jedno alebo druhe centrum, pokial viem su tak cca na rovnako... ale pripadne zmena centra je rozhodne na tebe 😉 drzakjte sa a pekny vikend, padim ja dom 😉

katy2
9. okt 2009

cizana, co sa tyka uspechov ci neuspechov v oboch centrach je to zhruba rovnako.... je to len vec psychiky, kde sa clovek lepsie citi....

ixi
autor
9. okt 2009

kika to mi je luto 😔 drz sa raz nam to isto vynde babulky radsej pocut ze nie ste tefotna ako pocut musite ist na kyret 😔

ixi
autor
9. okt 2009

tehotna pardon

kika79
9. okt 2009

Tak to maš pravdu 😉

ixi
autor
9. okt 2009

kika a ty si mala ket ci et?

ixi
autor
9. okt 2009

mne sa tak nechce ist do nocnej 😝 😝 😝

kika79
9. okt 2009

ET, na KET-ko sa chystam na prelome nov/dec 🙂

ixi
autor
9. okt 2009

pijem este kafe lebo zabubam a dnes sluzi primarka...........

ixi
autor
9. okt 2009

kikuska silno ti drzkam palce aby sa konecne zadarilo 😵

ixi
autor
9. okt 2009

kika dufam ze tu budes chodit castejsie 🙂

melisska
9. okt 2009

ahojte, vidim ze este stale nieje smola v splne prelomena, mrzi ma to dievcata. Ale uz niekto musi toto prelomit.paaaaaaaaaaaaaa drzim palceky

ixi
autor
9. okt 2009

cavko melisecka 😵 😵 😵

ixi
autor
9. okt 2009

MySpace layouts: CoolSpaceTricks.com

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre