Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

matulka7
12. okt 2009

Ahojte kočky,,.... Dalidka supééééééééééééér správa, tešííííím sa veľmi,....
Ja som dnes bola v splne - vložili mi dve embryjká,..... 12 zamrazili,.... pre súrodencov???
Sa teším aj spolu s vami, ixi,.... ty si tá kočka s červenými (cyklámenovými) vláskami???
Lenuliatko, držím palce,..... podobne som sa cítila aj ja,... a vždy sa tak cítim,... držím place, mi sme mali veľa vajíčok, mali sme PK, a platila som dnes 600 €.
Kukulik,.. ako sa máš?chodíš do práce? kedy testneš???Držím place,....
aj ostatným babenkám držím palce,... 🙂 🙂 🙂

kukulik30
12. okt 2009

deny Kubko je nadherny, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam k tomuto pokladiku 😵 😵 😵

matulka blahozelaaaaaaaaaaam k drobcekom, hej chodim do prace a testnem mozno v sobotu, ak naberiem odvahu, to bude 10. den po KET 😉 a nic necitim, takze sama neviem, hadam bude dobre 🙂

dobru nocku 🤐

zajacik...
12. okt 2009

Deny Kubko je nadherne babatko, na spapkanie 😵 Celej rodinke vam prajem nech sa cim skor vyliecite 🙂

Matulka gratulujem k bublinkam, a mate aj kopec mraziacikov, takze urcite bude aj pre surodenca 🙂

Dobru nocku SPLNieckovo 😎

sobka
12. okt 2009

Ahojte splniečka, nevydržala som a aj ked neskoro, tak som musela zapnuť PC. Velmi som bola zvedavá ako Dalidka dopadne a sa teraz tak tešíííím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , super Dalidka, gratulujem, toto tehu bude až do konca na 100%. Začalo štastné obdobie, takže sa ani negatívne správičky miinimálne do konca rokai nepripúšťajú. 😉 Joooj, velmi sa teším a držím palce aj ostatným cakatelkám, aj snažilkám... 😲 Kukulik, Ixi, Matulka, Zajačik aj vám tie čiarky zacjviločku pribudnú, mám ciťák...a aj ja budem tehula, ja budem asi šiesta ci siedma? Hm, je to jedno, veľa šťastíčka, dobru nocku, pa

lyndus
13. okt 2009

ahojte babulky, ma dnes skoro odfuklo cestou do prace a to som sla peso len kusocek... tusim si rozmyslim aj obed, uvidim, ci budeme viac hladny, alebo lenivy hehehe... ale skor to vidim na ten hlad 😀 😀 😀
Dany maly je uplne rozkosny, juj jak sa ja tesim na nasho chrobacika, ja mam vo stvrtok poradnu a o dva tyzdne potom UTZ v 30TT, tak sa tesim, ze zas uvidim drobca 😉
seckym stimulantkam, cakatelkam a spolutehulkam drzim velmo palceky, nech sa secky dopracujeme stastne k takym krasnym drobcekom, ako maju babule ty 🙂

lyndus
13. okt 2009

a ranajkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

lyndus
13. okt 2009

😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

dalida
13. okt 2009

Dobre ranko, splnieckovo 🙂 Deny, Kubko je nadherny. 😵 Gratulujem.
Babule, chcem sa dat vypisat na PN, len neviem ako to povedat zamestnavatelovi. 😒 Je to mala - velka firma a cela administrativa je zalozena na mne 😒 Mam voci nemu zavazok, ale ked si spomeniem co vsetko som si uz prezila, tak hned by som utekala domov a opatrovala moju malu lasku 🙂 Idem volat svojmu gynekologovi, aby som mu oznamila, aka je situacia a ci ma vypise...

katy2
13. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Dnes je hrozny den, ani nohu nevystrcim z domu.... Horsie je, ze Hanka uz dlhsie nebola vonku 😖 Ale v takom pocasi? 😠
deny, maly je nadherny 😵 😵 😵 gratulujem a tesim sa s vami....
dalidka, po tych skusenostiach a problemoch, ktore mas, by som sa urcite dala vypisat... ja som bola na PN od OPU a aj tak ma nemocnica neminula s krvacanim.... Neriskovala by som... Ved to male drobca ma prednost pred vsetkym.... 😉

ixi
autor
13. okt 2009

matulka anoto som ja 😀 😀 😀
deny kubko je nadherny 😀
dalidka joj moja super ze si tehula 😵 😵 😵 tak sa tesim 😀 😀 😀

dalida
13. okt 2009

Bambulky, prave som volala so svojim dokim. Chce ma okamzite zobrat na prijem, aby som brala tablety a len lezala. Takze zajtra rano o 7.00 sa mam hlasit u neho. Hned ma vypise a uvidime... Dufajme, ze bude vsetko O.K. Troska mi je do placu, ani neviem preco... ved vsetko bude O.K. no nie???

lyndus
13. okt 2009

dalidka akoze na prijem do nemocky? Mno doki urcite vie, co robi, hlavne po tom vsetkom cim si uz presla ta asi chce mat pod dozorom, aby to secko dobre dopadlo 😉
a z tych slziciek si nist nerob, to su tehu hormony, ja teraz obulim aj obycajnu reklamu na margarin 😀

dalida
13. okt 2009

Lyndusik, ano na prijem. Presne ako hovoris, on vie co robi. Verim mu, dufam, ze sa o mna bude prikladne bude starat cele tehotenstvo. 😉

feja22
13. okt 2009

Dalidka úprimne blahoželám a držím prsty celému poradovníku, ako som sa dočítala.

Blahoželám k malému Kubkovi.

Všimla som si, že ste niektoré nemali PK. Ja som to brala akosi automaticky a neuvažovala som nad tým.

Matulka ty máš ale zásobu........... 😉 ,som milo prekvapená.

Dalidka cítila si niečo zvláštne, iné počas tých dní od ET po krvičku?

dalida
13. okt 2009

Fejka, troska som citila podbrusko, ale len troska a aj krize. Od 10 dna do toho prisla aj unava... Neviem ci sa to da rovno prirovnat k tehu priznakom, kedze sa dopujeme neskutocnymi davkami hormonov.

feja22
13. okt 2009

To máš pravdu. Ja som na druhý deň po ET cítila veľké bolesti v krížoch. Trvalo to ešte jeden deň a to som myslela, že už dostanem M. Ja pri M nemávam bolesti v podbrušku, ale v krížoch a dokonca ani pre príchodom necítim napätie v PRS. Bola som už na 100% presvedčená, že tá mržka je už na ceste. Preto som aj mala na Vás všetky toľko otázok. Dnes mi je celkom fajn, včera som ešte nemohla jesť, ale tiež to pripisujem liekom.

lyndus
13. okt 2009

dalidka urcite sa postara, ale ak tam budes lezkat, nech ti mangel splasi notebook s netom, nech sa neunudis na smrt 😉 a mozes s nami pismenkovat 🙂
feji, ja som nemala PK, doki to navrhuje, ked je viac vajok, ja som mala 16 a nerobili ju 🙂 a vyslo aj bez nej 🙂 a ja som mala pocity ako na mrsku niekolko tyzdnou, prsia som zacala citit az kolo 13TT, zato odvtedy ma bradavky az boli 😒 ale co uz 🙂 a unavena som abola asi tak ako dalidka, od toho 10 dna a drzi ma to doteraz 🙂

feja22
13. okt 2009

Ja som mala 15, 9 oplodnili a do 4.dňa prežili len tri a tie aj vložili. Preto som z toho trochu smutná a nepoužil žiadny prívlastok, že sú pekné a tak.... Tak som odchádzala sklamaná.

lyndus
13. okt 2009

feja mozno ze doki zastava nazor ako moja kolegyna, ze premiera informacii skodi 🙂 mne len sestricka povedala, ze krasne su, ale to zrejme hovori kazdej 🙂 a nemas byt co sklamana, sak mas v brusku 3 deturence, tak sa vytesuj 😉 ked budu secky tri, budes rada, ze nemusis riesit mrazacikov 😉 😀

dalida
13. okt 2009

Fejka, ty uz mas v brusku tri bublinky? 😵 Tak sa drzkaj. Nerob si tazku hlavicku nad tym, ze co by bolo keby... Opatrujte sa.
Lyndus, ved ta nuda... Urcite mi manzelik donesie telku. To ci budem mat k dispozicii notebook je otazne, pretoze domka a v praci mam klasicky PC. 😒

lauritka
13. okt 2009

jej dalida tak si uz tehu ?? 😵 gratulujeeeem.

zajacik...
13. okt 2009

Dalidka radsej byt v nemocnici, hlavne aby ste boli aj s bublinkou v poriadku 🙂 Drzkaj sa 😉

lenuliatko
13. okt 2009

Ahojte, už som doma. Bolo to ok, máme 15 vajíčok 😵 Množstvo tak akurát, nechcela som ani veľa, ani málo. Vklad mám v piatok o 11.30.
Dalida, tak ideš do nemocnice? 😕 Hlavne, že budeš pod kontrolou, budeš spokojnejšia, aspoň ten začiatok sa poistí 😉

dalida
13. okt 2009

Lenuliatko, pekna urodicka. Blahozelam 🙂 No, s tou nemockou som ani ja moc neratala, ale co uz. Len vsetko dopadne, tak ako ma. 😉

Lauritka, zdravim ta. 🙂

feja22
13. okt 2009

Ďakujem za povzbudzujúce slová. Dobre mi padnú. Keby si mala Lyndus pravdu, najradšej by som bola keby sa uchytili všetky tri bublinky.
Dalidka myslím, že vydržíš všetko, aj tú nemocnicu pre vyššie dobro 😉
Pozdravujem všetky, Lenuliatko - nech len rastú 😎

katy2
13. okt 2009

leni, super urodicka, gratulujem 😵 😵 😵 teraz nec sa pekne oplodnia a delia.... 🤐 😵
dalidka, to je dobre, ze budes pod kontrolou... drzzim palce, nech to teraz dopadne vyborne 😵
feja, aj mne vkladali 3 embryjka.... 😉 treba verit 😵 drzim palce 😵
zajko, lauri, ahojte 🙂

feja22
13. okt 2009

Katy a výsledkom je tá nádherná Hanička na fotke, alebo už pracujete na súrodencovi?

kukulik30
13. okt 2009

ahojte splniecka 🙂

leni ..pekna urodicka, super super 😵
feja, neboj dobre to dopadne, aspon jedna bublinka... minimalne zabojuje 😉
dalidka to mas pekne starostliveho gyn..ale urcite vie , co robi 🙂

baby, ja nic necitim a neviem ci to je dobre abo zle 😅 😕 😅

ja uz pomaly finisujem v praci 😉

feja22
13. okt 2009

Kukulik, tiež nič necítim, ale uvidíme..........
Baby nemáte niektorá DNP? Počula som, že ho chcú zrušiť. Nemáte info?

kukulik30
13. okt 2009

feja, ja nemam 😒 ..ale na paragrafy si klikni tu na MK, a tam by mala byt taka diskusia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre