Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

feja22
13. okt 2009

Ďik, pohľadám to.

katy2
13. okt 2009

feja, veru, hanicka je vysledkom a k tomu jeden anjelik...
na dalsom zatial nepracujeme, musim cakat, lebo som rodila sekciou. Po surodenca si pojdeme v maji 😉
kukulik, ahoj, drzim palce, aby bambulky zabojovali.... 😵 🤐

ixi
autor
13. okt 2009

lenusik gratulujem k urodicke 😀

ixi
autor
13. okt 2009

idem zasa lehnit 😀 😀 😀

feja22
13. okt 2009

Katy budem držať prsty, nech aj to druhé bude minimálne tak úžasné ako Hanička.
Ixi ty si tak veľmi povedomá........... Nepromovala si v Prešove?

zajacik...
13. okt 2009

Lenuliatko gratulujem k vajkam 😵 Dnes som na teba od rana myslela 😉 Aj v piatok budem 🙂
Feja ja mam DNP. Ono planuje sa zmenit odvodovy system celkovo, ale zatial to beriem tak ze to funguje 🙂
Katy, Kukulik a ostatne SPLNiecka ahojte 😵

cizana
13. okt 2009

ahojte,
dalidka, blahoželám a želám Ti, aby si sa o 9 mesiacov tešila z vytúženého malého drobčeka!
lenuliatko, tak 1.fázu máš už úspešne za sebou, neboj, tak zvládneš aj to ostatné..... 🙂
ixi, kukulík - držím Vám silno palčeky, aby ste skoro tehuľkovali 🙂 🙂 🙂
Ja sa teraz nechystám na ďalšie(3.) IVF, ale aspoň si Vás prečítam (aj keď manžel sa zlostí - pretože sa stále rozcitliviem, ale akosi sa ešte stále s tým neviem zmieriť) a poteším sa s Vami. Mne asi nie súdené byť tehuľkou... ☹ ☹ ☹

matulka7
13. okt 2009

Ahojte babenky,....
Dalidka - super žesa o teba doktor tak stará,... to je dobré,.... držím place a teším sa s tebou,.....
Lenuliatko - blahoželám k úrodičke,.... odpočívaj 🙂 🙂 🙂
Ixi - v skutočnosti si veľmi veľmi sympatická,.... vyzeráš ináč ako na fotečke,... 😉 😉 😉 A si doma na PN?alebochodíš do práce?
Kukulik - testneš v sobotu? oh, som zvedavá,... verím v pozitívny výsledok,.....
Všetky pozdravujem,.... papa

cizana
13. okt 2009

ahojte, práve som sa dočítala, že pred ET sa nemá ísť na toaletu, aby bol prázdny močový mechúr? (ja som bola tesne pred 1. aj pred 2.). Mňa v SPLNe na to lekár neupozornil, ani sestrička...A Vás?

lenuliatko
13. okt 2009

ďakujem babulky moje zlaté 🙂 Tebe Zajačik dupľom, že si na mňa myslela 😉 Dnes picháš pregnyl, čo? Ideš na pohotovosť? Zdá sa mi, že teraz to ide akosi rýchlo, včera som sa nevedela dočkať rána, aby som už bola v SPLNe a už je to aj dávno za mnou a ani sa nenazdám a budú detičky v brušku 😵 Len polihujem, bolí ma dosť brucho a vždy mi myšlienky zablúdia k SPLNu, že tam kdesi 60 km od nás sa práve "rodia" naše detičky, potichučky, v tme, v nejakej mištičke. Myslím na tie bunky a už teraz ich milujem 😵
Ešte sa chcem spýtať, volali ste potom, ako sa embryjká vyvíjajú, alebo ste sa nestarali a šli rovno na ET? Viem, že som čítala, že v niektorých centrách sa dá informovať, ale netuším či aj v SPLNe mi to niekto bude ochotný povedať? Idem zas zaľahnúť, ale možno sa ešte ukážem 🙂
Všetkým vám, ktoré máte babuliatka v brušku, stráááášne držím palce 🙂 A nám, čo ich budeme mať onedlho tiež 😵
Cizana, nebuď smutná a žiadne také reči, že ti nie je súdené byť tehuľkou. Jasné, že budeš o tom nikdy nepochybuj a život si už nájde cestičku, ako splniť tvoj najväčší sen 😉

ixi
autor
13. okt 2009

feja ja som z trnavy ale ja sa naozaj kazdemu nadakoho podobam 😀 😀 😀
matulka dakujem 😀 😀 😀 vies skutocnost je ina nez foto a hlavne ten ohen na hlave 😀 😀 😀 som na pn a ty?

ixi
autor
13. okt 2009

cinzana ja som tiez bola na wc aj ked som bola 1 krat aj vzdy 😉
leni nevolala som ja nikdy neboj babulky sa uz na teba tesia 😉

mima263
13. okt 2009

ahojte baby, vidím, že to tu beží v plnom prúde, takže Vám prajem, aby ste nasledovali dalidu 😉
Dalida držím palce
Ja ešte stále čakám na 2 ms - už 70 dní 🙄
Je tu ešte niekto taký?

zajacik...
13. okt 2009

Lenuliatko len pekne oddychuj a pi vodicku ked ta boli brusko. Ja som prave prisla z pohotovosti 🙂 Veru ani ja sa nenazdam a uz bude po odbere. Len mam strach aby to embryjka prezili do pondelka, lebo predpokladam ze mi transfer v piatok neurobi, ked odber bude len vo stvrtok. No ale nejako bude...
Cizana tiez mi nik nevravel ze sa nema ist na WC pred ET 😕 A neboj, ako pisala Lenuliatko, jasne ze budes mamickou, ale tvoj cas este neprisiel...
Mima teda ta tvoja MS si dava riadne nacas, ale neboj, ona pride...
Zdravim cele SPLNieckovo 🙂

sobka
13. okt 2009

Ahojte splniečka, zas tak neskoro v noci..hm..už tu isto nik nieje... 😢 Mimka tak čo to? Ty si asi rekordmanka, ale vydrž, nech mrška prirodzene dôjde...isto to bude každu chvilu... 😉 a možno už ani nepríde...ževraj možeš mať aj ovuláciu teraz hocikedy, aj ked si mršku dávno nemala, tak sa stane zazrak 😵 😵 a up, budeš tehulka s Dalidkou a Ixi a kukulik ..a my sa s Lenuliatkom pridáme cubi dup, oki? Dievčatá , myslíte, že je dobré, že som asi týžden pred vkladom prechladená? nechcem brat antb...ale bojím, že to na mna este viac príde...dala som si anopirin, ale neviem akosi spavať, tak to nestihnem do rána ani vypotiť, hm 😢 Cizana, ja som sa pred vkladom vždy ked som cakala v cakarni pýtala, či ešte stíham ísť na WC a sestrička sa ma spýtala, či mi velmi treba, nech to vydržím, že je to lepšie...tak od isteho času, kedže tam chodím ako niektoré babule, častejšie, tak na wc idem tesne pri odchode z domu...no, ja vsak mám do SPLNU 5 min. autom, tak akurát mi treba , ked už som tam a to sa dá vydržať aj ked ležím este tých 15-20min. Inak, stalo sa mi, že som musela skoro na wc, chcela som mať plný moč. mechúr, tak kým som čakala na vklad, pila som véééľa vody, takže asi do vkladu som ten mechur naplnila...ale babenky, nič sa nedeje, ked ste išli s prázdnym moč. mechurom, to je myslím dobre len na to, aby pánovi dr. isla lepsie pipetka a embryjka rýchlejšie prešli cez krčok , myslím, že kvoli tomu tak to je...Pozrite, ja som poctivo dodržiavala plný mechur a k otehotneniu mi to nepomohlo, takže žiadny stres , o.k? dobrú nocku... 😎 držím vsetkým palceky a teším sa na dalsie pozitívne správičky... 🙂 🙂

cavik
14. okt 2009

Dobréééé ránko

pijem si tu v tichúúúúčku kávu, máme ráno poradu, tak buntoším a všetci v dome ešte spinkajú, tak mám trochu čas vás pozrieť .... 🙂 🙂

lenuliatko...gratulujem k úrodičke....ja som nevolala,ako sa vyvýjajú embryjka, len pred posledným KET--om som zisťovala, či sa mi voľačo rozmrazilo
a aj ja som išla s prázdnym mechúrom na prenos

zajačik.....tak veľa šťastia na odber, to máš asi zajtra, že ?

ja som dnes teda dostala mrchu .....a začíname kolotoč 😉 🙂 ....som zvedavá na tú logistiku ( malý, škôlka, práca, CAR... ) 😝 😝 ako to zvládneme 😒

matulka7
14. okt 2009

Dobré ránko dievčatá,.... 🙂 🙂 🙂
Vonku strašné počasie,.... koniec sveta? 😀
Ixi - ja som tiež doma,... od pondelka,... rozmýšľam ako dlho budem,.. a ty?až do odberu krvičky v splne?
Keď tu tak čítam o tých plných a prázdnych močových mechúroch,.... neviem,... ja som išla na WC, sestrička ma videla a nezakázala,.... myslíte že to má nejaký súvis?
Pekný dníček,....

kukulik30
14. okt 2009

ahojte kocky, ja len tak narychlo. dnes mi to nedalo a testla som , 7.den po KET..ale negativne 😝 no tak som sa troska ukludnila a teraz budem testovta az v sobotu alebo v nedelu..som koza, no nie? 🙄

zajko uz zajtra mas odber? fiha, tak budem na teba mysliet, drz sa 😵

cavik...no budes to mat riadne natrieskane...musis do logistiky zahrnut aj babky, dedkov a ostatnu blizku rodinu 😉 🙂

leni a ty sa drz specialne,kedze si uz po odbere, teba caka uz transfer, tak si teraz oddychni , aby si bola pripravena 😵 🤐

pozdravujem vas 🙂

matulka7
14. okt 2009

Ahoj Kukulik,.... myslím že si testla skoro, neboj - bude pozitívny výsledok,.... verím v to a držím palcušky 🙂 🙂 🙂

kukulik30
14. okt 2009

matulka, dufam 😉

zajacik...
14. okt 2009

Cavik, Kukulik, veru uz zajtra mam OPU...
Kukulik ano si koza 😀 xixi 😅 ale teraz to vydrz urcite este par dni a odmenou ti budu //, silno drzim palce!!! 😵
Cavik takze mrska prisla, super, ides na vec 😉
Ahojte vsetky SPLNiecka 😵

katy2
14. okt 2009

ahojte a dobre ranko 🙂
kukulik, svrbeli ta ruky? 😉 vydrz este.... drzim palce 🤐 😵
aj vsetkym ostatnym 😵 😵 😵
cavik, gratulujem k zacinajucemu sa uspesnemu cyklu s tehu na konci 😵 😵 😵 drzim palce 🙂
my ideme dnes na neurologiu na kontrolu po dvoch mesiacoch, som zvedava, co sa zasa dr. nebude pozdavat 😠 drzte nam palce ☹

ixi
autor
14. okt 2009

ahojte 😀 😀 😀 matulka tak dufam ze az do porodu 😀 😀 😀
katy myslim na vas
kukulik ty jedna si nevydrzala isto budu dve 😉

mimusa4
14. okt 2009

ahojte, prišla som vás omrk..dievčatá držím palce siiiilno a myslíme na vás 😵
nám sa celkom darí, a ak som nepísala a nevideli ste malého tak je už v albe ju?
ja idem papkať a potom si pospať a mohli by ste zhrnúť kto ako pokračuje lebo som z toho už puk, nemám čas ešte čítať toľko čo popíšete...tak paaaa 🙂

mimusa4
14. okt 2009

akurát som si všimla na tej strane ako ste už niektoré postúpili waaw ako to zbehlo, a to som tu len chviľ nebola, ešte raz držím palce dievčence..

mirus25
14. okt 2009

ahoj dievčence. Všetky vás pozdravujem a prajem krásny deň aj keď je počasie na figu.

Kukulik vidím že si nevidržala 🙂 a testla si. ale to je ešte skoro. a všetko vyjde, uvidíš.

ixi oddychuješ ? ako sa cítiš ? Mne rozmrazili všetkých 5 mrazáčikov a prežili 3, takže ich všetky vložili.

Leni blahoželám k úrodičke. Keď som bola v utorok v Splne, nikto tam nebol, ešte ste asi spinkali. Bola som tam o 11.00 hod. a za mnou bola ešte jedna na KET.

ixi
autor
14. okt 2009

mirus ano lezkam aby sa babulky v klude zakusli 😉 a ty? si na pn?

zajacik...
14. okt 2009

Katy tak ako ste dopadli na kontrole, dufam ze vsetko OK 😉

zajacik...
14. okt 2009

Babulky ja mam taku divnu naladu, taka som nejaka smutna a citliva, asi uz ucinkuju hormony 😒

kukulik30
14. okt 2009

ahojte , tak uz mam na vas viac casu 😉

zajko, to budu tie hormoniky 😉 alebo to pocasie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre