Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
15. okt 2009

kkatty, jeeej, takze oficialnou tehulkou si sa stala 😵 😵 😵 tak sa drzkajte

dakujem, ja viem, ze stresovat netreba, sak ja ani nestresujem, len som velmi nedockava 😀 ja uz chcem mat nejake priznakyyyyyyyyy, napr....silny pocit na menzes, to si nejak matne pamatam pri Samkovi, ale zda sa mi , ze ten mi zacal neskor...lebo na krv som sla v 17. den a viem, ze v ten den som mala maximalne mrskove tlaky..ale vtedy som netestovala vobec, ani ma to nejak nenapadlo, lebo som nemala tusenia, ze to uz aj nieco test ukaze 😝

kukulik30
15. okt 2009

ixi 21. 10 je moj den 😵

ixi
autor
15. okt 2009

kukulik musime dajak vydrzat ja som tiez nedockava 🙂

cizana
15. okt 2009

dievčatá, vychutnávajte si to!!! Tešte sa na pozitívny výsledok a určite Vám sestrička do telefónu zagratuluje! 😉 😉 😉

kukulik30
15. okt 2009

ten cas sa tak vlecie, najradsej by som prespala a iba po 14. dnoch by ma prebrali a povedali " gratulujem ste tehotna"...ale to by som asi nevydrzala bez Samka 😀

ixi
autor
15. okt 2009

kukulik uz len par dni a deto este moja krv? 😝

kkatty
15. okt 2009

ixi... 1.x keď som potratila v zač. januára 2008 ma tam poslal môj lekár, mala som zvýšené protilátky - antifosfolipidové - teraz sú presne pomenované "antibeta2GPI IgM" a tiež heterozygotná mutácia MTHRF, ale bez zaznamenanej zvýšenej hladiny homocysteinu...

kkatty
15. okt 2009

kukulik... ja som to tiež porovnávala s 1. tehu, ale bolo to úplne - ale úplne iné... ani by som neverila, že to je možné, takto rozdielne to prežívať, cítiť... 😉

ixi
autor
15. okt 2009

kkatty drzte sa s mimiskom nech ste ok vsetko bude dobre 🙂

kukulik30
15. okt 2009

no tak, hadam, bude dobre..nech uz len je ten vysledok pozitivny 😀

kkatty
15. okt 2009

ixi... a ešte som zabudla - som Rh- a manželik Rh+... dosť je toho, nie? zostáva mi im len veriť, že robia všetko, čo môžu...

kukulik30
15. okt 2009

baby my mame taku zimu v byte, Samko lezi zakryty s dekou na gauci a pozera Matka Kubka a ja sa klepem , asi by som si mala obliect bundu a nie tricko 😝

kukulik30
15. okt 2009

kkatty nbeoj, aj kamoska to mala, ze boli pozitiv obaja, a pohoda, este v nejako tyzdni pichli nejaku injekciu a inak ziaden problem,....hlavne, ze lekari to maju pod kontrolou 😉

ixi
autor
15. okt 2009

aj mi tu mame zimki brrrrrrrr 😀

kukulik30
15. okt 2009

a dalidka dufam, ze je v poriadku 🤐 ani nevieme, ako jej dopadla krvicka 😒

ixi
autor
15. okt 2009

kukulik ak je v nemocke tak isto neisla do splnu a ak je tam znamena ze je tehu inak by ju tam nedrzali tak dufam ze vsetko je ok 😉

mirus25
15. okt 2009

ahoj baby. 😀

ixi
autor
15. okt 2009

ahoj mirus ako mas? 😎

zajacik...
15. okt 2009

Juj baby tolko ste toho popisali ze ani neviem co som komu chcela 😀
Deny teda riadnu alergiu si chytila v tej nemocke 😕
Kukulik len sa ty pekne obliekaj, ziadne tricko, musis teraz zohrievat babulky. A jasne ze testni az v nedelu, cim neskor tym lepsie 😉
Katy tesim sa ze sa to u vas zlepsuje a ze vojtovka pomaha 😉
Kkatty takze uz mas tehuknizku, aj ja chceeeeem 🤐
Cizana je uzasne ako nas tu povzbudzujes 🙂 Inak ja som si tiez po prvom neuspechu povedala ze nikdy viac a dnes ked som tam lezala na izbe este pred OPU som si tak v duchu pomyslela, ze co tam znova robim, proste ani sa mi verit nechce ze som sa na to znova dala, nejako to cele ide mimo mna, ani si to poriadne neuvedomujem. To prve IVF som prezivala omnoho intenzivnejsie...

mirus25
15. okt 2009

ahoj ixi. Tak už lepšie. neviem či si sa dočítala, že som bola prechladnutá. ešte som ale už len trochu. čajík pomáha, už ani nos nemám upchatý. takže sa to zlepšilo. dúfam že sa ešte bude. inač snažím sa oddychovať, nakoľko to ide, ale veľa sa mi nedarí. máme doma psíka 4.mesačného, a pri ňom sa človek nenudí. manžel chodí do roboty, ja som doma na dovolenke, tak ostal chudáčik mne na krku. napr. aj dnes som si stihla poležať asi 3 hodiny. chrbát ma bolí, dnes akosi začínajú aj vaječníky, tak som veľmi zvedavá čo z toho bude.
a ty ?

ixi
autor
15. okt 2009

ale da sa nejak vydrzime no nie? len ta moja svokra mi tak leze na nervy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mirus25
15. okt 2009

už zase ixi ? to ti nevie dať pokoj ani taký čas ?

mirus25
15. okt 2009

a vydržať musíme. dajako. 😀

ixi
autor
15. okt 2009

viesco dakedy normalne mam chut odist odtialto prec...

lulockka
15. okt 2009

Ahojte všetky.Zajtra mám v klad o 10:30 už sa začína prejavovať nervozita.Už nech mám babuľky v brušku

ixi
autor
15. okt 2009

lulockka super aj lenuliatko 😉 ma vklad tes sa 😉

lulockka
15. okt 2009

Teším ale aj obávam bojím sa sklamania

ixi
autor
15. okt 2009

ved to kazda znas 😎 ma aj strach aj sa boji aj tesi 😉

lulockka
15. okt 2009

Tak ako hovoríš aspoň v tom nie som sama 🙂

ixi
autor
15. okt 2009

veru to je dobre ze si tu pomozeme 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre