Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
20. okt 2009

este3 🤐 😀 😀 🤐 myslis ze ja teraz vydrzim do piatku ked ich mam doma? 😀

lenuliatko
20. okt 2009

Daj drahému, nech schová, aby si nevedela kde a dá ti až v piatok 😉

ixi
autor
20. okt 2009

moja svokra sa ma teraz pytala preco nepozeram doktora z hor 😅

katy2
20. okt 2009

leni, ahoj 🙂 opatruj bambulky 😵
ixi, ty co testujes? 😀 svrbia ta ruky? vydrz... drzim palce... inak si ako ja... ja som vzdy testovala od 6.dna. Vies si predstavit tie peniaze za tolko testov 😀

ixi
autor
20. okt 2009

no viem 😀 😀 😀

ixi
autor
20. okt 2009

sak ma zje ked mu poviem ze som testovala vobec ze mam testy 😀 😀 😀

irsina83
20. okt 2009

ixi dnes to bude drzkova a rizotko z basmaty ryze 😀

zajacik...
20. okt 2009

Lenuliatko veru bola som zalezena, ale teraz som vas prisla kuknut 🙂
Ixi ty potvorka, vies ze tak skoro sa nema testovat a toboz ked nie z ranneho mocu. Len pekne testiky schovaj aby nelakali. Ja ich pre istotu nekupujem, az neskor 😉
Katy dakujeme za drzanie palcov 🙂
Marcelka a tebe dik za virusiky 😵

lyndus
20. okt 2009

leni 🙂 sak som akurat hovorila doma minule, ze uz len par tyzdnov bude len moj...a potom sa onho cela rodina pobije 😀
ixi jasneeeeeeeeeeeee, ze to je skoro, ja som mala az na 9 den malililinkateho dusika takze este vydrz 🙂
ja som mala huby na paprike 🙂

zuzulik
20. okt 2009

ahojte splniecka, prosim Vas neviete mi poradit ake centrum je na Rastislavovej?? a robi sa genetika aj v KE?
dakujem

zajacik...
20. okt 2009

Zuzulik myslim centrum asistovanej repsrodukcie? No neviem, ja som nepocula dobre ohlasy, je to zrejme statne CAR... a SPLN a GYNCARE su sukromne.

lyndus
20. okt 2009

zuzulik genetika myslis amniocentezu, alebo??? lebo pozeram, ze ty si tehulka

zuzulik
20. okt 2009

nie lyndus myslim normalne genetiku, ktora sa robi snazilkam ... 😉
netyka sa to mna ...ja som vdaka Bohu stastne tehotna 😵
takze na Rastislavke je CAR a je to statne centrum asist. reprod.???

lyndus
20. okt 2009

ano je, odtial sa odclenil Hredzak zo Splnu, ale neviem, ci v CAR robia genetiku, s tym nemam skusenosti...

ixi
autor
20. okt 2009

zuzulik v tkanivovej banke doc. bobak

zuzulik
20. okt 2009

aha , dakujem lyndus 😉
ten statny CAR asi nie je nic moc...ze?

lyndus
20. okt 2009

mno vraj nemaju moc velku uspesnost, ale to som len pocula, nikdy som tam nebola, takze nechcem sudit... je to tam lacnejsie, ako v sukromnom, lebo doplacas len za lieky, ale zrejme sa to odzrkadli nasledne aj na vysledkoch... vazne neviem 🙂

katy2
20. okt 2009

na rastislavke nemaju takmer ziadnu uspesnost... uz to ani poistovne nechcu preplacat.. rozpravala som sa v poistovni a tam mi to vraveli... zbytocne minut hradene cykly... je to lacne, lebo sa plati len za lieky ale o nicom 😖

marcelka82
20. okt 2009

Ahojte. Tak som to dnes už nevydržala a šla som na poradňu 3 dni skôr. Takže termín máme 3.5.2010. Máme už krásne ručičky aj nožičky. Bolo to také krásne ako si tam plávalo zo strany na stranu. Normálne som sa rozplakala. Všetko je v poriadku. Iba mi vysadil Duphaston a nasadil Magnézium. Že možno preto až také nálady a nechuť do jedla. Teraz by sa to malo vylepšiť. Tak dúfam. Zatiaľ som od 11-tej neplakala. Tak dúfam, že tie nálady - depresie opadnú. Chcem mať krásne, usmievavé bábo. Samozrejme že aj zdravé. 😀 😀 😀

ixi
autor
20. okt 2009

marcelka gratulujem super velmi sa tesim stebou takze uz len usmev 😀 😀 😀

marcelka82
20. okt 2009

ahoj a videla si aj fotky?

ixi
autor
20. okt 2009

ano videla ericek je nadherny zlatusik 🤐 😵 😵 😵

ixi
autor
20. okt 2009

a ja stem a stem 😎

marcelka82
20. okt 2009

ja Ti to prajem. Vieš aký je nezbezdný? Len si plával hore dole. Chvíľu sa nezastavil. To asi bude po tatkovi. 😀

ixi
autor
20. okt 2009

asi hej 😀 😀 😀 dufam ze aj ja sa raz dockam 🤐

zajacik...
20. okt 2009

Jeej Marcelka krasny drobcek 🙂 A tebe kedy nabehli 13tt??? Ved len teraz si tam mala 10tt, asi som nevsimava 😅
Ixi v tkanivovej banke nerobia genetiku, nie? Tam robia vysetrenia na protilatky, ale nie geneticke vysetrenia, aspon si myslim 😕

marcelka82
20. okt 2009

Ahoj zajacik. Ja som to mala podľa drobca. On má 10tt ale termín je podľa ms a tak mám 12tt+1 a absolútne neviem prečo mi hneď hodilo 13tt. 😨

ixi
autor
20. okt 2009

zajacik tak neviem ospravedlnujem sa 😕 😅

marcelka82
20. okt 2009

ahoj ixi

marcelka82
20. okt 2009

ako sa máš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre