Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
22. okt 2009

Ixi ☹ ☹ ☹ asi vam KET-y niesu sudene a musis si pockat na ET. Alebo pred dalsim KET-om este pobehat gyndosov nech skusia prist na pricinu toho spinenia, alebo ja neviem co este... 😒 ... ale hlavne aby ti to dopomohlo ku babatku. Drzkaj sa mojko 🤐

ixi
autor
22. okt 2009

zajacik mne nieje sudene as nic...........ale co narobim........musim sa stym zmierit hoc neviem ako..........nabrat nove sily----------dat sa povysetrovat..........a potom mozem zacat rozmyslat nad dalsim ivf..............je mi strasne.......

kuspitka
22. okt 2009

Ahoj ixi.je mi to velmi luto ,ze sa vam nepodarilo KETKO je mi to naozaj luto

ixi
autor
22. okt 2009

dik kuspit mne este viac.........

ixi
autor
22. okt 2009

kuspit mas ip

kuspitka
22. okt 2009

ixi moja .keby bolo vsetko take lachke,ale nieje.keby sa ti tak dalo pomoct bolo by to super

ixi
autor
22. okt 2009

len ako keby som aspon nespinila.........

kuspitka
22. okt 2009

tak skus ist ku lekarovi nech zistia preco je to tak.

ixi
autor
22. okt 2009

a myslis ze som nebola? ☹

kuspitka
22. okt 2009

a co ti povedali?

ixi
autor
22. okt 2009

nic

kukulik30
22. okt 2009

ahojte 🙂

ixinka... 😢 😢 😢 co to ...som smutna , velmi smutna ☹
zda sa mi, ze uz strasne dlho tu nebola pozitivna sprava 😔

katy2
22. okt 2009

Ahojte,
dnes nic pozitivne 😔 kukulik, ixi 😔 😔 😔 drzte sa a prajem vela sily.... 😔

marcelka82
22. okt 2009

ixi 😢 😢 😢 😢 😢 moja drž sa. Nebuď smutná. Zázraky sa dejú. Aj keď im neveríme.

ixi
autor
22. okt 2009

ja uz nicomu neverim.............

ixi
autor
22. okt 2009

vzdy som verila ze dieta je to co naco ked si zmyslim tak bude jedna krasna noc jedna chvila krasne tehotenstvo a nas maly zazrak v nasom naruci...bohuzial to tak nieje novu nadej mi dal spln...ale ja som verila ze jedno ivf vyriesi nas problem a tak prisli aj 3 kety....a ja nemam uz tu nadej nemam nic.........vdaka bohumam vas lebo bez vas by som to nezvladla...........dakujem ze tu ste.............

takyna
22. okt 2009

Ahojte baby posielam linkhttp://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/neplo...
skúste pozrieť
najviac sa nás s Lenkou páčila táto veta Až na ojedinělé výjimky lze léčit úspěšně metodami asistované reprodukce prakticky všechny neplodné páry

ixi
autor
22. okt 2009

baby ale daktora snad uz konecne prelomite lady a budete hlasit uz iba pozitivne spravicky 😉 😉 😉

ixi
autor
22. okt 2009

takyna dik a ty ako?

takyna
22. okt 2009

ixi ako cakatelka 🙂 obcas obavy obcas dobra naladicka 😉

gisel22
22. okt 2009

ahojte dievcata, nechodim tu casto, len sem tam si tu precitam vase pribehy, ktore su aj vesele, ale bohuzial aj smutne. Smiem sa opytat, co znamena skratka KET?

gisel22
22. okt 2009

myslim si co to asi znamena, ale vy uz mate skusenosti a chodite na toto forum pravidelne, tak vy by ste mi o tom mohli napisat viac. dik

zajacik...
22. okt 2009

Gisel KET znamena kryoembryotransfer, teda transfer rozmrazeneho embrya. A ty chodis tiez do SPLNu alebo nie?

Takyna drzim palce!!! 😵

gisel22
22. okt 2009

ahoj zajacik, ano chodim do splnu, ale ako som pisala som tu asi tretikrat, takze bohuzial, mozno na hanbu, ale nepoznam tie skratky.

takyna
22. okt 2009

dakujem 🙂

zajacik...
22. okt 2009

Gisel ziadna hanba, ani jedna z nas nespadla z neba ucena a tiez sme zo zaciatku nicomu nerozumeli 😅 A odkedy tam chodis, vyzera to ze este si len zacala, ze?

gisel22
22. okt 2009

vies, ked sa nasho lekara nieco opytam, tak si pripadam ako ...., viem je zvlastny, ale pocula som, ze v tom co robi je naozaj dobry

zajacik...
22. okt 2009

No od nas sa teda toho dozvies viac ako od neho 😀 😀 😀

mima263
22. okt 2009

Ahojte 🙂
ixi 😔
zajacik, no vieš čo, normálne si ma rozosmiala 😀 😀 😀

gisel22
22. okt 2009

no vsetko malo taky rychly spad, pretoze som prisla do splnu asi zaciatkom roka, lekar mi odporucil laparoskopiu, ktoru som absolvovala v maji a zistili mi male lozisko endometriozy. potom mi odporucil ivf, a ja som sa v septembri rozhodla, ze do toho idem. vsetko to tak rychlo zbehlo a zajtra idem na odber vajicok. pravdu povediac, mam zmiesane pocity a preto som dnes sem prisla a ako si citam vase prispevky, lutujem , ze som sem nechodila skor, ale.....od dnes budem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre