Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

weronika131
4. jan 2010

ale na zakoncenie ste si pichli Pregnyl, vsak??

weronika131
4. jan 2010

majte sa a drzim palce..........

vevericka80
4. jan 2010

nie ja som mala na zakoncenie Choragon

vevericka80
4. jan 2010

aj ty sa maj krasne...prijemny zvysok dna ti prajem

weronika131
4. jan 2010

vevericka
tak potom uz neviem.....to vie len Hredzak

zajacik...
4. jan 2010

Ja som mala prvykrat Choragon, teraz Pregnyl, v podstate je to jedno 🙂

katy2
4. jan 2010

ahojte 🙂
weronika, vitaj 😉 aj nam vysiel az druhy pokus IVF 🙂 takze mas sancu.... drzim palce...
a ta 2.ms ti urcite bude dlho meskat... ja som nakoniec sla na vyvolavacku, ale niektore babenky (ze zajko? 😉 ) maju viac trpezlivosti, tak si pekne pockali....

zajacik...
4. jan 2010

Katy, ved trpezlivost babatka prinasa 😵 😵 😵

katy2
4. jan 2010

zajko, ved to 😉

lenuliatko
4. jan 2010

Ahojte splniečka, dnes ste toho popísali 🙂 Vidno, že sa to tu zas rozbieha, tak držím všetkym stimulantkám palce, ako len viem.
Zajačik, máme sa fajn, určite aj vy. Teraz nastalo také fakt pohodové obdobie, už ani nevoľnosti nie sú, únava je preč, bruško ešte malé. Netrpezlivo čakám, kedy pocítim bublinkovanie, pri dvojkách vraj zvykne taký 15-16tt. Celý deň som sa snažila dovolať dankovčíkovi, ale nedvíhali, potom už bol vypnutý tel 😒 Mali sa mi ozvať oni s termínom a doteraz nič, tak sa musím pripomenúť.
Weronika ahoj, dlho si sa tu neukázala. Verím, že druhé IVF ti už vyjde. A Zajačik má pravdu, to až druhá mrška zvykne meškať, kľudne sa načakáš aj 60 dní. Je to spôsobené decapeptylom, ten "vypol" vaječníky, neprebieha ovulka, takže musí z tela prirodzene vyprchať a potom všetko nabehne ako má. Tu ani vyvolávačka nepomôže. Tak máš čas si všetko vybaviť. A to, čo si pichala ty, bude zrejme novinka.
Matulka, ja som počas stimulky brala E-čko, kys. listovú, po vklade anopyrin 50mg denne, sem-tam čajík gynastan. Chilly som nemohla, strašne ma pálil žalúdok. Držím palce.
Mimka,Veverička, Leto tak isto, myslím na vás, bodaj by to vyšlo.
Katy, aj ty sa už pomaly psychicky pripravuješ? 😉 Onedlho bude aj z teba stimulantka, tebe držím palce špeciálne 🙂

zajacik...
4. jan 2010

Lenuliatko som rada ze ste v poriadku a mate sa dobre, aj my sa mame stale dobre 🙂 A k tomu Dankovcikovi chces ist este na ten prvotrimestralny skrining? Lebo na ten uz je zrejme neskoro... Ci uz sa objednavas na ten morfologicky UZV co sa robi od 19tt? Ja sa na to tiez objednam, ked pojdem pre vysledky z krvicky co som bola minuly tyzden.

lenuliatko
4. jan 2010

Zajačik, ja sa chcem objednať až na ten morfologický od 19tt. Síce, keď som volala prvýkrát sestrička ma objednávala hneď v 13tt, ale vysvetlila som jej, že chcem až ten druhý. Mne zatiaľ dokina nerobila ani NT, ale čo som čítala, tak sa to robí v 16tt. 15.1 mi bude brať 5 skúmaviek krvi na rôzne testy, tak možno práve vtedy bude aj merať nošteky a krčiky. Inak, na UZV som každé 2 týždne. Vždy prídem po lieky, alebo čo a už ma pošle na posteľ, že pozrieme drobcov 😉 Takže viem, že pekne rastú, hýbu sa, skáču...
Ten morfologický mi vychádza za cca mesiac, dosť sa spolieham, že sa dozvieme aj čo čakáme, aby som konečne mohla nakupovať. Už mám pár ružových vecičiek, nezdržala som sa 😀 Inak sa snažím neutrálne.
A čo ty? Bruško už vykúka? Ešte sa ovládaš, alebo už tiež nakupuješ? 😉

zajacik...
4. jan 2010

Leni pozrela som si tvoj album, ten rozdiel velkosti bruska za 4 hodiny, som len kukala 🙂 A drobcekovia su krasnucki 🙂 Mne uz tiez brusko vykuka. A s nakupovanim som este nezacala, len na vianoce sme drobcovi kupili take malickosti, ale inak este nekupujem nic, ale strasne sa na to tesim 🙂 🙂 🙂 Co neprides medzi julovky?

zajacik...
4. jan 2010

A pamatam ked si sa na zaciatku bala chodit na UZV kvoli skodlivosti a teraz chodis kazde 2 tyzdne 😀 Ja som bola dokopy 4x - 2x v SPLNe, raz u mojho dokiho a raz u Dankovcika (teda Muranskej), cize vlastne ked to pocitam tak tiez kazde 2 tyzdne 😀 😀 😀

astrid55
4. jan 2010

caute baby...dobre, ze spominate to meskanie MS po neuspesnom ET. Uz som pisala skor, ja som presne ten pripad, kt. meska uz viac ako 70 dni. Dnes som nevydrzala a kupila si tehotensky test, ci si nahodou pan bozko nezobral den volna, ale zial nie🙂. Tiez som rozmyslala nad vyvolavackou, ale ako hovorite trpezlivost ruze prinasa, nech sa telo same zmobilizuje. Ale zacala som jest chilli omacku ako tu radite ku vsetkemu, tak mozno to pomoze. A skusim aj ten alchemilkovy caj aj anopyrin. Ako poznamenala jedna baba na inom fore, zjedla by som aj hovienko, ak by to malo pomoct🙂. Zatial tolko, drzte sa

lenuliatko
4. jan 2010

No, zajačik, už som tam bola 😉 A to bruško bol dosť extrém, také veľké ani teraz nemám. Už je tak viac-menej konštantne rovnaké, vtedy buď nič alebo súdok 😀 Tak to klobúk dole, že sa ešte držíš, minule mali v tescu 50% zľavy a tie vecičky... 😵 😵 😵 Ale krotila som sa, kúpila som len dvoje bodynká 😀

astrid55
4. jan 2010

este sa chcem opytat, ci ste niektora rozmyslali nad adopciou, prip. ci poznate niekoho kto si adoptoval dietatko?

zajacik...
4. jan 2010

Astrid ja som nad adopciou nerozmyslala, teda len v tom zmysle ze si neviem predstavit ze by som si mala babiku adoptovat. Ja som vzdy verila ze budem mat vlastne deticky 😵

zajacik...
4. jan 2010

Leni ja som tiez bola v tescu ale nevidela som tam ziadne zlavy a sice som aj chcela nieco kupit, ale vsetko bolo modre alebo ruzove, nic neutralne, a co bolo neutralne zopar kuskov, tak nenormalne ceny 😒

lenuliatko
4. jan 2010

Astrid, to poznám dobre. Zjedli by sme aj neviem čo, len aby to pomohlo 🙂 Hlavné je mať dobrý pocit z toho, že si pre to urobila maximum.
Zajačik, aj u nás boli vecičky hlavne buď modré alebo ružové, tak som nakúpila ružové body 😉 Vieš, toho UZV som sa bála hlavne na začiatku, keď to bolo také krehučké, teraz sa na nich chodím rada pozerať 🙂

lyndus
4. jan 2010

Ahojte babulky, my sme este stale cely, ale uz to asi dlho nepotrva, uz mi dost tvrdne brusko 🙂 najblizsiu poradnu mam v nedelu, tak som vazne zvedava 🙂 ale moc neverim tomu, ze to dovtedy vydrzime pokope 🙂 Tak vam seckym zelam secko len to naj naj naj do noveho roku 🙂

mima263
4. jan 2010

čafte tehule 🙂

leto79
4. jan 2010

Ahojte baby, zaujima ma vas nazor. V splne zacinaju vo stvrtok 7.1., co uz ja budem 5. DC a na USG by sa malo prist 1.-3. DC. Myslite, ze by sme mohli este stihnut KET, alebo musim cakat dalsi mesiac?

mima263
4. jan 2010

leto snáď hej, určite by som sa snažila ísť tam hneď ráno osobne a ukecať Dr.

mery35
4. jan 2010

Caute baby.... 🙂 Cakam na ms,takze 2ivf zacne tak februarom.Ja som pri 1ivf mala dost silne bolesti brucha po transfere.A velky stres..... ☹ ☹ ☹ tych 14 dni. Pri kete to bolo lepsie ,uz som bola vporiatku aj tak to nevislo..... ☹ ☹ ☹ Vycitam si ze som celi cas nelezala ☹ Mala som len 6 vajicok z toho 4 embrijka.Takze 2a 2.Tesim sa na druhy pokus lebo viem do coho idem 🙂 🙂 🙂 Ako to je stim lezanimpo transfere a ako riesite cestu domov,?????

lenuliatko
4. jan 2010

Ahoj Lyndus, tak už nech sa jakubko rozhýbe, určite to už chceš mať za sebou a jeho pri sebe. Držte sa 😉
Mimka, čau.
Leto, určite by som to skúsila. Dovtedy ti baby určite poradia, niektorá isto bola v rovnakej situácii 🙂

zajacik...
4. jan 2010

Lyndus tak sa pekne drzkajte a zelam ti lahky porod a nezabudnutelne krasny zazitok 😵 😵 😵 A daj nam nejako vediet resp. ked uz budete domka tak nam prid napisat 🙂

zajacik...
4. jan 2010

Leto ja by som tam tiez hned rano isla a opytala sa dr. ci by ta nevzal...
Mery ziadne stresy, ajked lahko sa to povie, ale snaz sa to cele brat s nadhladom... A vobec si nevycitaj ze si nelezala, ja som pri prvom IVF lezala vela a nepomohlo... Cesta domov - my to mame par minut autom, takze pohoda. A potom som si domka este polezkala 🙂

lenuliatko
4. jan 2010

Mery, pre pohyb sa netráp. Určite pohyb nebol na vine. Sú baby, čo preležali po transfere pár dní a aj tak to nevyšlo. My sme po ET cestovali do MI a to som sa snažila takmer ležať, bála som sa, aby bublinky nevypadli, čo je blbosť. Ale mala som lepší pocit. V ten deň som doma už len ležala. Ďalší som už poobede bola v tescu na nákupe a večer na návšteve, a stále som chodila viac a viac. Stresu som si okolo ET užila aj ja a bruško bolelo už od OPU statočne. Rob to, čo cítiš, že je správne, hlavne ty musíš mať pocit, že si urobila maximum a bude dobre. Drž sa.

leto79
4. jan 2010

tak to asi skusim, aj tak nam treba ist do KE, takze vlastne o nic nepridem.... Ved pri KETe uz nie je stimulka, berie sa len estrimax a podobne, no nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre