Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

silvia.v
22. feb 2010

Neviem či to hcg je tak celkom jedno. Lebo ak bolo 0 čo je môj prípad tak nedošlo k uhnezdeniu. Ak bolo ak len nízke tak k niečomu došlo. Môj názor. Ja som bolo 9.2. na ket a ms už dorazila ešte v piatok 19 v deň keď som bola na krv. Nerozprávali sme sa s dokim ani čo bude ďalej nasledovať že ak by to nevyšlo.Odbil ma a povedal že to dobre dopadne a preto mi dáva recept na ďalšie tablety že počas tehotenstva. No a poobede to bolo už iné. ☹

silvia.v
22. feb 2010

Pimma presne to bol aj môj prípad. Preto mi to pripadá také čudné. Dokonca myslím že niektorej povedal aj o ebryách to čo mne. tie isté slová používa. Keď som si to prečítala tak ako keby som to ja písala.

katy2
22. feb 2010

Babulky, je mi to strasne luto 😔 😔 😔 Prajem vam vela sil do dalsieho boja... Hlavne sa netreba vzdavat.... Drzte sa....raz to urcite vyjde.... Babo na vas caka.... 😵

rebeka33
22. feb 2010

Ahojte splniečka,
silvia aj ty? ☹ 😒 . Ja si ešte týždeň počkám na výsledky, ale vaše ma dosť demotivovali.
Už by som aj testovala ,nech viem na čom som, ale ešte je skoro.
Ako sa má dalilka? Dúfam, že dobre.
Prajem Vám veľa sily do nových pokusov. Tehuľky vy sa opatrujte.

silvia.v
22. feb 2010

Katy, Rebeka, ďakujem za povzbudenie ale nevzdávam sa. Dám si pauzu ale najneskôr do leta a potom šup na to. Nevzdávam sa a pôjdem určite ďalej.
Katy máš pravdu, bábo čaká u Hredziho v mrazničke. 😀
Rebeka, ty sa len netráp našimi výsledkami. Držím ti palce z celého srdiečka. Hlavu hore!!! 😵

katy2
22. feb 2010

silvi, nase babo caka tiez tam 😉

pimma
22. feb 2010

silvia.. mozno to fakt hovori skoro kazdej. ja neviem. moj manzel to vzal skoro vazne. ja som si chcela dat zaviest az 3 embryjka, lebo som chcela mat vacsie sance a 2jicky by som len privitala. trojicky by asi aj tak nevysli. dr ma presvedcil na 2 a dal mi taku nadej, ze to urcite vyjde. a teraz nemam ani 1 ☹ ked pojdem na ket, dam si urcite 3.
rebeka.. ty musis prelomit tu nasu neuspesnost a neodvravaj 🙂 my ti verime a drzime palce
katy.. babo urcite bude 😵 uz sa tesim na ket 🙂

silvia.v
22. feb 2010

Mne doporučil hneď tri. A i tak nebolo nič. A koľko ti rozmrazil?

pimma
22. feb 2010

silvi, ja som bola na 1.ivf

silvia.v
22. feb 2010

tak i ja som mala pri IVF 2 embrya, no a teraz pri tom prvom ketku 3 vložené.
A kolko ti zamrazil?

pimma
22. feb 2010

9 🙂

pimma
22. feb 2010

silvi a kedy si mala ivf?

silvia.v
22. feb 2010

V mesiaci november ale koncom. Mala som 12 ale len z jednej strany lebo z druhej nemohol odobrať kvôli vzrastom. Dal mi 2 a 10 šup do mrazničky. Teraz rozmrazil 3 všetky a ujali tak bol vklad s troma. 7 ešte čakajú. 😉

rebeka33
22. feb 2010

ďakujem babule ste zlaté 😵 😵 . Pimma aj ja som ho doslova po ete prosila o 3 vajíčka, lebo tiež som bola naklonená dvojičkám, a hlavne po 1 kete vkladal 3 a negat.. No nenechal sa ukecať a urobil si po svojom.A tak neg. teraz sa mi rozmrazilo len 1 ,ale mm verí ,že to bude superman. Aj ja verím. 😵 .
Mám pocit, že doki to berie ako kusy, má svoje postupy a tie sú rovnaké pre všetkých. Na to čo chceme my neberie ohľad. 😠 . Ak by to nevyšlo, som rozhodnutá, že pôjdem do reprofitu Brno., aj keď mám ešte 3 ivf. Tam sú vraj super. 😵 Tak uvidím.
Prajem pekný večer.

mima263
22. feb 2010

babule ja som mala 0 zakaždým. Pri Et som mala vložené 2 a pri KET 3 embryjká.
Jedna baba z inej témy mala veľké komplikácie po odbere a museli ju dokonca operovať. Mala len jedného mrazáčika a ten sa chytil. Neuveriteľné.

pimma
22. feb 2010

to je super, ze vsety 3 vydrzali, isto budu kvalitne 🙂 takze si sla na ket hned po ivf? ci si este mesiac pockala? za kolko dni ti prisla ms?

pimma
22. feb 2010

baby, ja zacinam pochybovat, ci nam vobec nieco vlozil 🙂

mima263
22. feb 2010

pimma, prečo si to myslíš? neverím

pimma
22. feb 2010

to som len zasrandovala 🙂

pimma
22. feb 2010

no a v tom brne maju nejaku vysoku uspesnost? uz som niekde citala, ze sa tam niektore baby chystaju

mima263
22. feb 2010

už som sa zľakla 😲
Ja som už viackrát čítala, že inde dostanú baby fotku, vidia embryjká na uzv .... Hmm to sú vymoženosti. Nám pred vkladom ani sono nerobia 😒

mima263
22. feb 2010

No a ešte jedna vec mi nedá nepovedať. Inde majú cenník, takže presne vedia za aké úkony doplácajú, prípadne im to rozpíšu. Dúfam, že som teraz nikoho nenahnevala, ale čo je pravda je pravda.

pimma
22. feb 2010

mima, my s mm sme sa tiez cudovali, ze preco nemaju cennik

pimma
22. feb 2010

tiez som si myslela, ze mi da dr. na vyber, ci chcem drahsie alebo lacnejsie injekcie a on sup hned napisal tie najdrahsie ,ani sa nepytal.

mima263
22. feb 2010

baby práve som si prečítala v inej téme, že sa niekomu podarilo otehotnieť po 3 neúspešných IVF prirodzene.
Veľmi rada také čítam 🙂
Nech je to akýmkoľvek spôsobom, dúfam, že sa nám všetkým čoskoro zadarí.
Asi by sme sa nemali prestať intenzívne snažiť napriek všetkým tým blbým diagnózam.

pimma
22. feb 2010

my sme si tiez povedali, ze budeme skusat aj prirodzene 🙂 lenze ked ma prist dalsia ms o take 2mesiace, tak vobec netusim , kedy bude ovulacia? zeby niekde v polovici? a ci vobec bude po tych mnozstvach hormonov

mima263
22. feb 2010

pimma mne prišla 2 mrška dosť neskoro, až o 78 dní. Už som si išla dať pichnúť vyvolávačku ale Dr. uvidel dominantý folikul. Ten ďalší cyklus sa určite netráp s tým kedy presne bola

pimma
22. feb 2010

mima.. fijha, tak to je teda nekonecny pribeh ☹ takze mi to vyjde az niekedy v maji. no, uz len vymysliet, ako sa do maja odreagovat a nepocitat kazdy den

zajacik...
22. feb 2010

Babulky je mi to luto ze krvicka bola negativna ☹ ☹ ☹ Pamatam si ako dnes ked som si aj ja vypocula taky verdikt... 😒 Ale viem ze vy to nevzdate a coskoro sa dockate a budete tehulky 🙂 Vela stastia 😵
Rebeka dufam ze aspon ty sa pripojis k Dalidke 😉
Dalidka ako sa mas? Myslim na teba a bublinku, nech ste v poriadku. Kedy ides na UZV? 🙂
Lenuliatko 3D som mala mat dnes, ale mi to prelozili na nedelu...
Ixi to tvoje spinenie je uz na porazenie, nech ti to uz prestane...
Cmuk tvoje babulky uz budu mat rok, to ale leti 😅
Zdravim vsetky SPLNiecka 😵 😵 😵

pimma
22. feb 2010

ahoj zajacik , takze este nevies , co to bude? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre