Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

sonulienkas
26. mar 2010

katy2 , vďaka za podporu 😉 sabina ja som o tom ešte nepočula,ani o nikom neviem , aby tak už urobil. Neviem , či je to vôbec možné .

sonulienkas
26. mar 2010

katy2 -ty si mamka malej Hanky narodenej minuly rok v juni? 🙂 Ak si to ty, tak tebe som držala palčeky , aby ti to vyšlo.Totižto ja chodim na tuto stranku už asi dva roky, ale až teraz nedavno som sa rozhodla zaregistrovať .

katy2
26. mar 2010

sonulienka 🙂 dodatocne dakujem.... vidis, clovek ani nevie, komu vsetkemu vdaci za tie dary, co v zivote dostava..... 😵
drzim palce o to intenzivnejsie..... 😵

sonulienkas
27. mar 2010

🙂 😉 🙂

dalida
27. mar 2010

Krasne ranko, splnieckovo 🙂 Sonulienkas, drzim palceky nech sa bublinka pekne zahryzka 🙂 Pevne verim, ze cochvilka nam tu budes hlasit pozitivne testiky 😵 🤐
Katy, zdravim ta a prajem vsetko dobro sveta tebe aj tv. krasnej rodinke 🙂 Kedy sa chystas ketikovat? My to s manzelom skusime bud teraz v lete alebo v septembri, este uvidime 🙂 Vsetkym snazilkam zelam vela pozitivneho myslenia, sily zvladat uspechy aj neuspechy,... a krasne // 🙂

katy2
27. mar 2010

dalidka, dakujeme krasne 🙂
ja idem teraz v aprili na preventivku a ked bude vsetko v poriadku, tak ideme na KET v aprilovom alebo v majovom cykle..... 😉

sonulienkas
27. mar 2010

díky dalidka 🙂 😉

pimma
27. mar 2010

krasnu sobotu zelam 🙂 upratujem, len som vas prisla na chvilu kuknut 😉 zdravim vsetky snazilky aj maminky

sonulienkas
27. mar 2010

🙂 😉 🙂 😉 🙂

mravvcek
28. mar 2010

Dievky chcela som sa vas opytat,mam strasne blby pocit z pana doktora,asi mu nejako nesedim,je ku mne dost odmerany a neprijemny,dokonca ani slovo nepovie pocas toho ako som dnu,len dovidenia,aj k vam sa tak choval?Ja neviem,nespravam sa nijak povysenecky alebo namyslene,a vobec neviem preco je taky.Davali ste mu nejaku flasu alebo nejaku pozornost pocas vysetreni?Ja neviem,co mam robit,normalne mam strach tam ist :(

sonulienkas
28. mar 2010

Ahoj mravvcek on ja taky už roky ja som k nemu začala chodiť ešte v roku 2002 v Moyzesovej nemocnici, ale vždy bol taky odmeraný,minule som sa o ňom rozpravala s jeho sestričkou-zlatá to žena - a vravela ,že on je proste taký chladný neosobný stále,ale že ak niečo chcem vedieť, mam sa pýtať, on odpovie na všetko , ale stroho, no ako odborník , že je super. Čo sa týka fľašky a tak-ja mu nedávam nič-veď je súkromník , takže má z nás zisky. 😉

mravvcek
28. mar 2010

Presne aj ja som si to myslela,ze naco mu mam nieco davat ved ma pekne peniazky za nas,dennodenne tolko parov tam vidim,takze som mu nic nedala.A preto som si myslela,ze mozno caka obalku alebo co,ale normalne mam blby pocit,snad pomoze ☹ ked ja neviem ani co sa mam pytat,musim manzela vyskolit,lebo mame ist na konzultaciu a on nemusi takych ludi co sa hraju na bohov pred nestatnymi ludmi,ktori potrebuju podporu a pomoc,zalepim mu asi ustocka 🙂 dakujem sonulienka za odpoved.

sonulienkas
28. mar 2010

Nie je zač mravvček , my sme si už naňho zvykli.

mery35
29. mar 2010

Caute baby 🙂 🙂 🙂 dnes som bola u svojej gynekologicky a ukazala som jej tie papiere na imunologicke vysetrenie nevedela comi tam ma zaskrtnut vraj nech zavolam dr .bobakovi ktore vysetrenia mi treba urobit a na papiere pre manzela nech mu potvrdi obvodak alebo urolok ☹ ☹ ☹ ze vraj tie vysetrenia su velmy drahe...... ☹ ☹ ☹ poradte my ktora mate s tym skusenosti ako to vlastne je v splne mi to nepotvrdia...... ☹ ☹ ☹ ☹ som stoho nestastna.......na ket pojdem asi az v maji v aprily to nestiham kedze este len teras sa mi skoncila ms neviem kedy dostanem dalsiu ☹ ☹ ☹ ☹

vevericka80
29. mar 2010

ahoj mery....mne tie papiere potvrdila moja gynekologicka a to aj papier pre manzela

zajacik...
29. mar 2010

Mravvcek ani my sme dr. nic nedavali. Z jeho spravania si nic nerob, on je proste taky ze z jeho vyrazu sa neda nic vycitat... ale nemyslim si ze by patril k ludom, ktory sa hraju na bohov, to nie... ja som dokonca u neho parkrat videla aj naznak usmevu 🙂 A vzdy ked som sa nieco opytala tak mi odpovedal.... takze nemaj strach a pocit ze si mu nesadla, sprava sa tak ku kazdej... esteze to sestricka vynahradi svojim zlatym usmevom 😵

Mery mne tiez moj obvodny gyndos potvrdil papiere aj pre manzela, len dal peciatky a myslim ze to co bolo treba zaskrtnut mi zaskrtli u Bobaka 😉

Zdravim vsetky SPLNiecka 😵

kukulik30
29. mar 2010

Ahojte 🙂
Mery...ja som nic nezaskrtavala, aj mojmu gyn som vravela, nech nic neskrta, ze to vyplni dr Bobak 😉 a peciatkoval vsetko, co som mu dala, aj pre manzela 🙂

zajko ahoj...ako sa mate?

katy2
29. mar 2010

Ahojte 🙂
zajko, tie tt ti rychlo pribudaju..... drzte sa....
pozdravujem vsetky.... a drzim palce kazdej....

pimma
30. mar 2010

ahojte
katy.. kedy sa chystas na ket? 🙂 ja cakam na ms, dnes som 33DC a podla BT to vyzera, ze ovulku som mala pred par dnami, tak hadam ms dorazi zhruba o tyzden 🙂

sonulienkas
30. mar 2010

ahojte SPLNky,ako sa mate? Ja som dnes 6. deň po ET.

sonulienkas
30. mar 2010

nikto? ☹

kukulik30
30. mar 2010

ahoj soni 🙂 ...tak uz sa ti to krati...chystas sa aj testovat? 😉 silno drzim palceky 😵

sonulienkas
30. mar 2010

Ahoj kukulik díky a vieš , že asi aj ano uvidím ,či zajtra alebo pozajtra. 😵 Aj ,keď to bude skoro ja asi nevydržím do víkendu.

sonulienkas
30. mar 2010

Kukulik , ty teraz riešiš genetiku?

kukulik30
30. mar 2010

soni, nie genetiku mam poriesenu..to som mala uz pred tym , ako sla na 1. IVF 😉 my sme momentalne zmenili centrum, takze od zaciatku vsetky vysetrenia nam robia...

juj, takze zajtra drzim vsetkych 20, nech tam najdes // 😵

sonulienkas
30. mar 2010

díky 🙂

sonulienkas
30. mar 2010

a aké centrum si si vybrala?

kukulik30
30. mar 2010

odchadzam so susedneho centra Gyncare 🙂 posledne IVF je pred nami, takze skusam aj ine moznosti...a priznam, ze je to tam o inom 😅 ...ale za nasou zlatou sestrickou zo Splnu mi bude smutno ☹

sonulienkas
30. mar 2010

Prejem vám , nech ste tam uspešní. 😉

vevericka80
30. mar 2010

ahojte 😉
kukulik v com je to ine v gyncare?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre