Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jespera
17. sep 2009

hehe, Katy ahoj - ako sa mas, Hanka uz lepsie? citala som ze bojujete.
na vklad ti netreba vobec nic. 20 min. si polezis tam kde ti robili doteraz ultraz. a ides prec, o 2 tyzdne na krv - medzitym ziadna kontrola, len tabletky podla pokynov.
Nerozumiem zaco ta tvoja znama potom platila 20 000...???
Ja ked som to mala odovzdat tiez som sa pytala - asi mas na mysli tie tri podpisy zhruba v strede toho papiera..na mna tiez pozeral ako na blbu. 🙂 ale nevadi, neries to, ciel ktory mas je dolezitejsi ako Hredziho nalada, ber to tak.
Zatial sa s vami lucim , papa.

zdeja
17. sep 2009

potom ked chces dat prec tych "snehuliakov" a si rozhodnuta ze viac deti nechces tak potom sa plati ....aspon mi to ona tak vravela
hej presne ten papier ..pozeral na mna ako na sorry- debila....aspon ta sestricka je spriaznena dusa
maj sa pekne a dakujem velmi za skolenie 😉

marcelka82
17. sep 2009

Ahojte. Čo nové? Ja som veľmi unavená. Veľmi mi nafukuje bruško a potom sa mi zle chodí.Nevládzem. 😠
Ale pekne krásne pracujem a dávam na drobca pozor. A nie iba ja. V práci všetci okolo mňa. Kolega (a aj môj anjel - kamarát) mi je schopný ešte aj behať pre nákup, len aby som sa ja nenaťahovala. Tak ma teraz opatrujú. Ešte keby sa aj manžel staral. Ale ten ma nechá nech nakupujem sama. Keby to bolo niečo ľahké. Ale zemiaky, vodu atď. Ten ma nešetrí.

mima263
17. sep 2009

čaute žienky 🙂
prvýkrát v živote počujem, že niekto chce dať mrazáčikov "preč" a že je za to poplatok 😕 😕 😕

ixi
autor
17. sep 2009

ahojte kocky 😀 😀 😀
marcelka neboj nesnivas je to krasna realita je super ze mas okolo seba ludi kt. ti pomahaju skoda len ze nie ten tebe najblizsi 😖 a ako si mu to oznamila 🙂

zdeja
17. sep 2009

mima263 ahoooj ..asi myslis na to co som napisala ....ja som sa len informovala - jedna znama mi len spominala ze ona za neake zmrazenie platila viac o tom neviem tak preto

mima263
17. sep 2009

zdeja teraz vidím, že je to nedorozumenie 😅

katy2
17. sep 2009

marcelka, drz sa, hlavne sa pekne setri.... strasne ti to tehu prajem 😵
zdeja, ja som bola na IVF 2x, vysiel az druhy pokus, takto pred rokom. 26.9. som mala odber a 29.9. vklad (3 embryjka) Uchytili sa dve, ale neskor to jedno vzdalo a tak nam ostala nasa mala hanicka. Narodila sa v juni 😵 takze aj tebe prajem krasne junove babo (baba).
ixi, ahoj, nemame na seba stastie 🙂
mimka, vitaj, davno si tu nebola...

mima263
17. sep 2009

ahoj katy ďakujem,
ja som tu priebežne vždy, čítam čo nové, ako sa máte a tak 😉

zdeja
17. sep 2009

Katy2 dakujem.... ty si si dala 3 embryjka-super, ked sa ma baby tu pytali kolko si dam a povedala som ze 3 tak sa cudovali ci to nie je vela ale ked sa tiez 2 vzdaju ako v tvojom pripade tak aj 3 su malo....bojim sa ze sa neujmu.... 😔

mimusa4
18. sep 2009

dobré ránko papanicaaa..
ttttttttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tt
tttttttttttt 😵 tttttttttttttt
tttttttttttt 😵 ttttttttttt
tttttttttttt 😵 tttttttttt
tttttttttttt 😵 tttttttttt
tttttttttttt 😵 tttttttt
tttttttttttt 😵 tttttt
tttttttttttt 😵 tttttt
ttttttttttttttttttttttttt

katy2
18. sep 2009

Dobre ranko 🙂
mimusa, tebe sa to uz poriadne krati 😵 😵 😵 😵 uz sa ti to blizi, drzim palce 😵
zdeja, mne vkladal tri kvoli vysokemu veku, lebo uz nemam viac narok na hradene IVF, tak sme to riskli. Inak normalne sa vkladaju len dve embryjka.... A hlavne nemysli pesimisticky uz na zaciatku. Treba verit.... drzim ti palce...
my stale bojujeme s jedenim. Teraz som malej dala flasu, az hikala od smiechu, gagotala s flasou v puse ale jest ani za svet..... 😖 Ked chcem, aby vobec nieco zjedla, musim jej to davat v spanku.... ☹ vymyselnik jeden....
drzte sa vsetky....

mimusa4
18. sep 2009

dík katy, budem potrebovať všetky palce 😀 ja som taký bojo 😅
zdeja katy má pravdu, ak by aj ... tak bojovať a nevzdávať..držím palce aby vyšlo na 1šup..len veriť a veriť, bude to isto .... 🙂

zajacik...
18. sep 2009

Ahojte babulky 🙂
Vitam nove SPLNiecko Zdeju 🙂 a drzim palce na IVF, neboj, vsetko bude OK 😵
Ja uz mam schvalenu ziadost, jupiii 🙂 Sice ju este nemam doma, ale vcera som volala do poistovne, tak vcera mi to poslali domov a aj faxovali do SPLNu, aby to tam uz bolo, takze v pondelok idem na dekac, tesiiiim 😀

lyndus
18. sep 2009

Ahojte babulky...
zdeja, to by ma zaujimalo, za co platili tych 20 000? nejake divne... nam sa podaril prvy KET a je tu jedna babula, tusim lucietta, jej sa z prveho IVF podaril aj ET, aj KET, takze po dvoch pokusoch caka druhe babatko, ak som ju vtedy spravne pochopila 🙂 Jespera ti to plne vysvetlila, tak budeme drzat palceky 😉

lyndus
18. sep 2009

zajacik supeeeeeeeeeeer ze mozes ist na dekac, jupiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

katy2
18. sep 2009

zajacik, tesim sa s tebou 🙂 takze mozes zacat... drzim palce 😵 😵 😵

dalida
18. sep 2009

Jeeej, zajacik, aj ja idem v pondelok do splnu. 🙂 Na utz a krvicku. Uvidime ako tam dopadnem. 🙂 Ci este pichat alebo.. ze by v stredu uz bol odber??? Uvidime. 😉

zajacik...
18. sep 2009

Katy, Lyndus, Dalidka dakujem 🙂
Dalidka jeej tak v pondelok mame stretko v SPLNe? To bude sranda, ze "Ahoj ja som Dalidka" "A ja zajko" 😀

zajacik...
18. sep 2009

Dalidka mas IP 😎

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

Ahojte bambuľky SPLNiečka,

všetkým novým tehuľkám z celého srdca blahoželám k tehu 🙂

všetkým nastavajúcim maminkám pevné nervy 🙂

všetkým novopečeným mamičkám prajem aby bábabtko bolo zdravunké 🙂

všetkým čakateľkám/snažilkám veľa nádeje a pozitívnej energie 🙂

všetkým ktore sa pripravújú na IUI/IVF strašne veľa odvahy a šťastia prajem 🙂


Mám na vás jednu prosbu:
Moja mrcha sa a si zase sama asi rozbieha, mali sme ísť k Hredzimu na IUI, ale no nič som neschudla strašne sa bojím, čo bude. A veľmi pekne vás prosím aký je postup pri IUI, kto bol a poradí čo bude ďalej lieky mám už z poisťovne schválené, ale od kedy je Hredzi po dovolenke ešte som tam nebola.Prosím poraďte čo ďalej keď naozaj dôjde mrcha, postup ako ďalej pokračovať keď už tu bude naplno mrcha. Strašne sa začínam báť, čo povie Hredzi , že som neschudla :-/ až sa celá vážne trasiem, neviem ,spať, bradavky ma už statočne bolia 2 týždne v kuse, a kríže ani nehovorím. A teraz asi dochádza pmaly mrcha zatiaľ len asi špiním. Som stále unavená a vážne sa bojím čo bude u dokyho, manžel je opäť nešťastný že som neschudla, ako povedla, doky a ja si prikladám vinu že prípadne IUI, nevýde kôli mne som riadne z toho všetkého smutná ☹

Inak pozdravujem vás všeky ste zlaté a ďakuejm že ste tu ste moje slniečka 🙂

zajacik...
18. sep 2009

Lillyanka teda uz si tu dlho nebola.... netrap sa teraz vahou, ani sa kvoli tomu nestresuj, ak to ma vyjst tak to vyjde... ale mna skor pri citani tvojho prispeku napadlo, ci nemozes byt tehulka - ked ta bolia bradavky, krize, si unavena, spinis... to su vsetko tehu-priznaky... neskusala si si spravit test? O IUI ti vela nepoviem, lebo my sme boli pripad suci rovno na IVF.

lyndus
18. sep 2009

ahoj lilly, moje zlate, sak sa tolko nestresuj, spravis si zle este pred IUI ☹ schudnut sa neda na povel, ja som sice nikdy nemala nadvahu, ale mam celozivotny problem pribrat, moj doki si zo mna utahuje na kazdej poradni, ze teda ziadna slava, aj ked som uz pribrala 5 kg, odkedy som tehula, co ma vazne tesi...proste ked to nejde, tak to nejde... podla mna by si chlapi mali ohladne vahy vysluzik bobrika mlcanlivosti, dost nas to trapi aj tak, bez toho, aby nam to aj oni vyhadzovali na oci... viem ze to Hredzi myslel dobre a hlavne z lekarskeho hladiska, ale moja znama ma vyse 100 kg a ma dve zdrave deticky a nikdy nemala problem s otehulkovanim, takze podla mna je to indi-vindi... ja ked som bola na IUI, isla som na utz do 3 dna MS, hredzi skontroloval a povedat kedy a ako zacat s liekmy... bola som este na kontrolnom utz a potom pvedal, kedy inseminacia, prisla som, polezala pol hodku a sla som, nis strasne 😉 a tie tvoje priznaky, nemozes byt tehu? 😉 takze gebulku hore, usmievaj sa na svet, no a co ze si neschudla, aj tak s tym nic momentalne uz nespravis 😉 a manzelovi by som vysvetlila, ze uspesnost IUI je 15%, IVF okolo 35% ak si dobre pamatam, tak nech si tie svoje reci o chudnuti laskavo necha pre seba... ozaj, on je nejaky stihly? len tak pre zaujimavost 😀

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

Zajko určite nie 😅 (to pozorujem 2 tyždne niekedy bradavky bolia viac inokedy menej, niekedy prestanú, a kríže posledný týždeň, a špiniť som začlala len dnes aj to len kúsok, ) takže tehu určite nie som

lynduš dakujem za povzbudivé slovká ano môj manžel je štíhly 60kg 😀

lillyanka.lillyankov
18. sep 2009

uf, musím sa nejko uvoľniť som strašne napätá začínam študovať takže na bábo nemám ani kedy pomyslieť len manžlík už o tom hovorí, že auto . máme, byt tiež, zabezpeční sme už len rodinka nám chýba a chytí mi bruško a mne je v tom moemente na grckanie z toh všetkého. škola začínajúca resp. dve, a teraz aj moja váha stres ísť k Hredzimu, prípadne IUi točí sa mi hlava neudržím rovnováhu, niekedy ma napína , uf asi je to tou školu školami bojím sa

lyndus
18. sep 2009

moje zlate, tak v takom strese asi nieje bohvie co mysliet na IUI...ach jaj, mno neviem, co ti poradit moja... mu povedz, ze ked on priberie, ty schudnes, sak to je strasne malo na chlapa 60 kg 😉 ake pozic, take vrat 🙂 mne by to osobne strasne liezlo na nervy take reci o hmotnosti 😠 asi by som bola riadne zla 😀

jajica
18. sep 2009

Ahooojte všetky, aj ja sa pripájam k Dalidke a Zajačikovi - tiež sa v pondelok chystám do SPLNu /pred KETkom/ 🙂 😉

katy2
18. sep 2009

ahojte 🙂
lily, vitaj, daaavno si tu nebola.... citam, ze to nemas ruzove... Ja ti chcem napisat len jedno, nechod do IUI, kym sa neupokojis.... Na to potrebujes byt dobre naladena, lebo aj tak to IUI ma dost malu uspesnost a ked si este neustale v depke, tak ti to len poskodi.... Snaz sa povzniest nad tym... mysli na babo, po ktorom tuzis a snaz sa mu pripravit co najvhodnejsie podmienky.... a tym je tvoje vnutro.... Drzim palce, prajem vela sily a mylsim na teba.... 🙂

lyndus
18. sep 2009

tak ako napisala Katy, hlavny je predovsetkym klud a dobra nalada 😉
ahoj jajica, tak budeme drzat palceky, nam sa podaril KET 🙂 a kukulik davno nebola 😕

kukulik30
18. sep 2009

ahooooooooooooooj, tu som, chodim do prace, takze doobedu, ked tu aj niekto pise, ja sem nechodim a vecer zase tu nik nie je....ale snazim sa aspon co to precitat 😉
ako sa mate bambulky?
ja som vcera a dnes isla z roboty skor, lebo Samko je chory, tak latame dni vselijako, raz jeden dedko, potom druhy..nechcem hned brat OCR, mozno este pridu aj horsie choroby a to uz bude musiet byt doma cely tyzden..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre