Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
29. sep 2009

a nebola si na wc?daj dajaku foto bitte 😵

mirus25
29. sep 2009

ixi...Bola som sama, pretože mangel pestunkoval náš prírastok do rodiny. Máme psíka, tak bol s ním vonku.

kukulik30
29. sep 2009

ja ..moja kmotra, uz ma babo.... moja naj kamoska... ma dvojky, teraz pred tyzdnom cca sa narodili ...moja spoluziacka z vysky , nedavno sajej narodilo babo...znama ,ma takeho chlapca ako ja samka, iba o 6 tyzdnov mladsieho, a teraz tam isli dalsi znami...noooo dost

ixi
autor
29. sep 2009

ty si nesla nahodou pomne na usg?

kukulik30
29. sep 2009

a vsetci chodili do Splnu, chodia

ixi
autor
29. sep 2009

to je super aspon vieme kukulik ze aj splnu sa dari 😉

mirus25
29. sep 2009

ja som bola až deviata. takže až dlho po tebe som išla. A Leni bola ešte za mnou.

ixi
autor
29. sep 2009

zeny ja idem pozerat ordinaciu sladke snicky vam prajem 😎 😎 😎 a mirus ty dozajtra dajaku fotecku daj ok zlatik 😵 😵 😵

ixi
autor
29. sep 2009

.....lebo ja mam teraz chaos kt. si bola 😅 😀 😀 😀

kukulik30
29. sep 2009

dari dari, koho som tam znavigovala, tak otehotnel a zabudla som este manzelova byvala kolegynka , teiz kamosi, aj ti su uz cakatelia, vsetkym sa podarilo hned na prvy krat 😵

kukulik30
29. sep 2009

ja tiez pojdem ordinovat do ruzovej 😀

ixi
autor
29. sep 2009

a preco ja musim ist uz 4 krat ☹

ixi
autor
29. sep 2009

papapapapapapapapapapapapapapapap 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajacik...
29. sep 2009

Kukulik tak uz len dufam ze sa podari aj nam 😎
Ixi aj ja idem na Ordinaciu... 😕

kukulik30
29. sep 2009

ixinka...to keby sme vedeli, preco je to tak, iba sefko HORE to vie 😔
ani mne sa nepodarilo na prvy krat a pozri kolko uz ketov bolo, a tiez nic a dvakrat to vyzeralo nadejne...ja neviem, tazke otazky davas ☹
ale ja vam to tak prajem babulky moje zlate, ani neviete ako 🤐

mirus25
29. sep 2009

ahoj baby. dobrú nocku.

zdeja
29. sep 2009

caute holky.... 😵

lenuliatko
29. sep 2009

Ahojte, už ste zdrhli? 🙂
Mirus ahoj, čo si sa k nám nepriznala? Tak si hlavu lámem, ktorá si bola ty, mám jeden typ ale neviem. Také blond dlhšie vlasy, trošku zvlnené? Trošku nižšia? Ja som tam stále pri tom wc-ku dosť dlho, všteky ste šli vedľa mňa, takže určite som si ťa všimla, len teraz ktoráááá 😅 Hoď foto do albumu a je to vybavené. Držím palce na KET, nech to vyjde 😉
Zdeja ako, fazuľky poslúchajú?

zdeja
29. sep 2009

lenuliatko- ahooj zatial vsetko ok...dnes mame 5 den po ET , este 9 😅
som zvedava ako to dopadne 🙂

kukulik30
29. sep 2009

zdeja a chystas sa aj testovat?

zdeja
29. sep 2009

ahoj kukulik no prve dni som bola presvedcena ze na 100%..teraz nad tym ani velmi nedumem, este uvidim.
co by si robila??? neviem ci by som nestresovala keby bol neg. svagrina je tehotna a si predstav ze test jej ukazal opak. mozno sa len bojim .....dufam ze niako inak sa pruser neprejavi len krvou??? 😨

kukulik30
29. sep 2009

nepitas sa tej pravej zdejka, lebo ja som testovala od 4 dva po ET 😀 ale mala som predlzenu kultivaciu...takze ak sa na to necitis, tak netestuj, popravde su to riadne nervy 😒 ..som si ich uzila, takze teraz ziadne testovanie, uz som rozhodnuta, iab ak, tak v den krvi..

kukulik30
29. sep 2009

nepytas...joooj, teraz som si vsimla ten preklep 😅 😅 😅

zdeja
29. sep 2009

ja som teraz kludna skor som o testovanie bojovala prve dni ....uvidime ....moja polovicka je spracovana ze mozno cez vikend
kuky pokial sa neobjavi neaka krv alebo spina zo spodu tak je vsetko ok???? 😖 som cista len chcem vediet

morrigan77
29. sep 2009

Dobry vecer dievcata.
🙂 Ja len tak kratko. Som nova na forume, som povodom z Kosic ale uz 11 rokov zijem v Parizi. Uz asi 5 rokov sa snazime s manzelom o babatko ale nedari sa. Vyzera to tak ze asi budeme potrebovat dar spermii - ze vraj na \slovensku to ide dost rychlo.Je to pravda? Viete ci sa to robi aj v SPLNE? Ste tam spokojne? Dakijeme krasne za vasu radu.

zdeja
29. sep 2009

morrigan 77 ahoj ...ja o tom neviem nic mozno je toho viac popisane na ich stranke....

kukulik30
29. sep 2009

no ano, ale u niekoho moze spinenie znamenat aj uhniezdovanie....ale najlepsie, je ,ak nie je krv ani spinenie 😉 dobrych 9 mesiacov 🙂

kukulik30
29. sep 2009

morrigan pokial viem, tak v Splne robia IVF aj pomocou darcovskych spermii,ale najlepsie bude, ak sa nakontaktujes priamo na dr. Hredzaka...a ste si isti, ze budete potrebovat darcovske spermie?

zdeja
29. sep 2009

tak potom som spokojna...mam cistucko...len som chcela vediet ciii ...ved vies clovek sa pozoruje a stale kontrolka po pisani ci je vsetko biele 🙂

morrigan77
29. sep 2009

Ok diky Zdeja a drzim palce/
🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre