Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jajica
1. okt 2009

musím končiť, mám niečo na práci 🙂 , tak zatiaľ pa 🙂 🙂 🙂

tomka12
1. okt 2009

Lenuliatko, no viem, ze idem prvy krat na konzultaciu, porozpravam mu, co vsetko som na slovensku "absolvovala", urobi mi ultrazvuk no a on mi na zaklade toho povie, co dalej...a podla toho, co pisali zienky v teme, a ak bude vsetko ok, tak potom by som mohla zacat od nasledujucej mrchy...No to su moje predstavy, tak uvidim v utorok, ako to vsetko dopadne...

taella
1. okt 2009

kukulík tak dojdi na kávu a na pokec toho siedmeho a uvidíš ako rýchlo ti zbehne čas 😉

ixi
autor
1. okt 2009

ahojky konecne som doma lenulik dala som si zase ten cerveny melir aj ma kus zostrihala a spodnu farbu mam granko tak sme sa rehnili tam ze som nakonec zistila ze som tam bola 3 hodiny 😀

leto79
1. okt 2009

Ahojte dievčatá,
pichá niektorá z vás puregon 600? Dnes mi moj lekarnik vravel, ze nie je na celom Slovensku, len puregon 300, ale ze mi pride 12. oktorbra. A bojim sa ci to stihnem 😕

lenuliatko
1. okt 2009

Leto IP 😉

lyndus
1. okt 2009

Ahojte dievcence 🙂
kukulik ja som tiez bola na transfer v stredu, je to stastny den, uvidis, testovala som potom v piatok rano(9. den) a bol tam ten moj dusik 🙂 takze urcite to bude super 🙂 babulky seckyyyyyyyyyyyyyyym vam velmi mocno drzim paluchy, nech sa zadari 🙂 ja mam v plane dat detsku bledunko zelenu, mozno s bleducko modrou, este uvidim, ale borduru uz mame kupenu Macka Pooh 🙂

kukulik30
1. okt 2009

ahojte uz som tu 😉

lenka, no teraz po piatich dnoch nebude diktovat kolko folikov, ale povie iba cislo a to je zrejme velkost toho najvacsieho, napravo a nalavoa povie aj endometrium, ak je vyska 🙂 , ale ked uz pojdes na dalsi UZV, tak vtedy musis pozorne pocuvat a pocitat, to uz bude diktovat setricke+ tiez endometrium 🙂

lyndus, takze streda je nasa 😵

taella, aj by som prisla, ale fakt neviem, kedy akoze mieni MM ist a o kolkej dojdeme do KE, teda kolko casu mi ostane, budem to vediet az v ten den rano...ako si to naplanuje 🙂

zdeja
1. okt 2009

ahooojte hviezdicky 😅

kukulik30
1. okt 2009

ahoj, co ten nesmely smailik zdejka 😀

lyndus
1. okt 2009

kukulik jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze streda je nasa, o tom niet pochyb 😀 😀 😀
juj, vonku je taka klemra, ze az... boooooooooooooooze, nist sa mi nechce, esteze som dnes toho vela nemusela robit 😀

ixi
autor
1. okt 2009

mi mae taku zimu v byte 😠

ixi
autor
1. okt 2009

lyndus ale ti pribudaju tie tt 😎

kukulik30
1. okt 2009

u nas je teraz v byte teplo, slniecko s aoprelo, ale inak rano zima, ale uz kurili 🙂
lyndus, esteze nemas nic na robote...tak len oddychuj, ved co by si chcela robit 😀

kukulik30
1. okt 2009

aj man berie do spania, dajako, nie ze by som lahla, ale tu tukam ako datel...a poto , ked sa natiahnem, o 5 min vstane Samko..to je vzdy tak 😀

zajacik...
1. okt 2009

Tak babulky zacinam pichat zajtra a v stredu 7.10. na kontrolu 🙂 Takze sa pridavam k stretku v SPLNe 😀
Lenuliatko no mne na prvej kontrole uz diktoval aj velkosti folikov, takze pre istotu pocuvaj dobre uz v pondelok 😵
Leto79 ja som si vyberala Puregon600 v tej lekarni vedla SPLNu a ziadny problem nebol 😉 A zrejme este budem nejaky Puregon potrebovat, kedze mi zvysil davku.
No a uz som sa objednala aj na interne, tak v stredu este pred SPLNom skocim na krv a potom na druhy den hned na vysetrenie. Inak sestricka z interneho mi kazala doniest moc a pytala sa ci mi robili RTG, tak som jej povedala ze ja teraz nemozem mat RTG. Inak predtym moc ani RTG nikdy pri predoperacnom nespominala, takze pre mna je to novinka 😅

lyndus
1. okt 2009

ixi veru, tiez mi to pride take, ze za 14 tyzdnov je to nase chlapatko na svete, mozno skor 🙂 juuuuuuuuj to bude radosti 😀 my mame doma tiez celkom teplo, mame ho na juh otoceny, tak je vyhriaty, ked svieti slniecko...len vecer je uz trochen chladno, este nekurili... veru oddychujem kym sa da 🙂 pocuj kukulik, by ma tak zaujimalo, podla coho si si davala nick? 😀

zdeja
1. okt 2009

ja len tak ze vsetko v pohode.....a teraz som volala s kikou79 tiez je ok...
sestricka zo SPLNu vravela ze septembrovky su zatial vsetky ok...asi stastny mesiac 🙂

zajacik...
1. okt 2009

Jajica nebud smutna, mne keby sa snival taky krasny sen, tak cely den chodim usmiata ako leco 😀 Ale zase na druhej strane ta chapem... mne sa tak pred krvickou pri 1.IVF dvakrat snivalo ze som testovala a boli tam // a potom ked som sa zobudila a isla testovat tak sa na mna vyskierala len jedna hnusna ciara 🙄

jajica
1. okt 2009

Ahojte SPLNačky? 😉 Kukulik a Lyndus čo tým chcete povedať? 😠 😀 ,, že môj utorok nebude šťastný ???!!!!! 😉 😠 😀 tak ja vám ukážem či nie?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lyndus
1. okt 2009

zdeji a brusko citis? ako na mrchu... nieje to pravidlo, ale byva to dobre namenie 😉
zajacik supeeeeeeeeeeeeeeer, ze zacinas, tfuj tfuj tfuj na kvalitnu urosicku 😉

kukulik30
1. okt 2009

jaji 😀 😀 😀 😀

zajko, len keby som mala skorsi termin, do kelu..a aja sa chcem s vami stretnut ☹ 😅 😕 🙂

kukulik30
1. okt 2009

lyndus, lebo tak nas prezyva nas tatino, teda MM...., mna a Samka, ze sme kukulici..ale hlavne Samko taky kukulik a cislo, vek , ked som sa registrovala na MK 😀

kukulik30
1. okt 2009

zdeja, tak dufam, ze nam onedlho s kikou oznamite pozitivne spravy 😉 😵

zdeja
1. okt 2009

lyndus...no sem tam ma sekne krc ale len slaby a neviem ci mi sibka ale aj steklenie okolo pupku a v pravo alebo v lavo..podbrusko mam take trosken tvrdsie
.som v pohode...jas som nemala velmi bolesti ked som mala menzes

lyndus
1. okt 2009

jajicaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eee, ta streda bol nas den, nie tvoj, tvoj moze byt kludne utorok, teda 100% bol utorok 😀 😀 😀

lyndus
1. okt 2009

jaj kukulik to je jake zlate 😀 😀 😀
zdeja, tak budes musiet vydrzat do krvicky 😉 tfuj tfuj tfuj 🙂

kukulik30
1. okt 2009

😀 😀 😀 ja mam skoro vsade ten nick, aj na skype,aj na ICQ 😀 😀 😀

leto79
1. okt 2009

ahoj zajacik, dakujem ti za odpoved. Tak to som rada, ze v KE s tym problem nie je. Ak sa mi nepodari zohnat u nas, tak vyberiem v KE.

kukulik30
1. okt 2009

leto urcite v tej lekarni vedla splnu puregon zozenies 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre