Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
1. okt 2009

Leto a ty chodis tiez do SPLNu?

zdeja
1. okt 2009

lyndus aj som sa rozhodla, pockame do odberu

zajacik...
1. okt 2009

Zdeja uz si skoro v polke cakania, nech ti to rychlo ubehne 😉

leto79
1. okt 2009

kukulik, no s tym ratam, takze som uz kludna, akurat mi bude musiet vypisat novy recept, lebo mi uz nebude platit, ale verim, ze aj u nas zozeniem, na lekaŕnik je fakt seriozny

zajacik, ano chodim do splnu, v piatok mi pichali dekáč. Je to naše prve IVF. Momentalne cakam na mrchu.

zdeja
1. okt 2009

joooj zajacik ti poviem??? kazdy den volam kike (ona bola so mnou na odbere aj na transfer) ze ako sa maaa ....a aj ju to preslo s tym testovanim, cakame spolu to je fajn

zajacik...
1. okt 2009

Leto tak nech ,mrcha pride cim skor a silno drzim palce 🙂
Zdeji to je super ze s Kikou vydrzite netestovat. Ja sice nie som testikovy maniak, ale toto by som asi nevydrzala. Teraz planujem testovat, ale az tak den-dva pred krvickou, nech viem na com som. Ale skor zrejme testovat nebudem, ani si nekupim dopredu testy, aby ma potom zbytocne doma nelakali 🙂

zdeja
1. okt 2009

kika ma testy doma ale odolava ja som prve dni statocne bojovala s polovickou ze testneme teraz cez vikend ale ma to preslo po 4 dnoch......hlavne je ze sa citime dobre a tam dole je vsetko ok

katy2
1. okt 2009

ahojte 🙂
leto, vitaj, drzim palce 🙂
zdeja, pozdrav eriku, ze na nu myslim... aj na vsetky samozrejme.... ja som to s testovanim nevydrzala.... testovala som od 6.dna po ET a uz na 7.den sa zacali objavovat dve palicky 😵 😵 😵

zdeja
1. okt 2009

katy...jasne ze pozdravim , volam jej kazdy den......my mame dnes 6 den po ET.....je tiez v pohode len je nachladena........dufam ze o par mes. si aj my dame take pekne fotecky

katy2
1. okt 2009

my sme kolegynky 😉 velmi vam to prajem, aby vam to vyslo 😵 😵 😵
ja som mala // tak skoro preto, lebo som cakala dvojicky.... len druhe babo to neskor vzdalo 😔

zdeja
1. okt 2009

viem spominala ta ze ste koleg.
skoda toho 2 babetka 😢

katy2
1. okt 2009

hm, ale mame aspon hanicku a jedneho anjelika, co sa o nas v nebicku stara...
drzte sa... nech to vyjde.... 🙂

marcelka82
1. okt 2009

Ahojte. Zajtra nás čaká poradňa. Držte palce. Dosť som nervózna. Troška sa bojím, ale verím, že všetko bude v poriadku. 😀

ixi
autor
1. okt 2009

ahojky marcelik bud kludna vsetko je ok velmi sa tesim ze ti to vyslo 😀 😀 😀

ixi
autor
1. okt 2009

leto ahoooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😉

kukulik30
1. okt 2009

ixi, cauko, uces uz urobeny, melirik paradny, ze? 😵

marcelka, neboj, vsetko bude ako ma byt, aj bublinka na mieste 🙂 myslim na teba 😉 daj nam vediet, to uz aj nejake foto by ti mohli dat, ze?

lenuliatko
1. okt 2009

Ahojte, akurát som sa dotrepala z mesta 😝
Zajko, tak až zajtra picháš? Nevadí, dva dni hore-hore, hlavne, že je všetko v poriadku 😉 A budem pozorne počúvať, čo doki diktuje. Asi by som bola v dobrom šoku, keby som čakala, že začne diktovať všetky a on spomenie dva najväčšie 😅
A aj ja by som išla rada v stredu s vami 😉 Toľko vás tam bude. Aj na utorok ste dve, len ja idem v pondelok sama 😒
Zdeja, ale to letí, už 6. deň 🙂
marcelka, držím palce na zajtra. Sa vynadívaj na toho svojho drobčeka 😵

ixi
autor
1. okt 2009

leni aj pri mne diktoval tak nacuvaj 😉
kukulik melir fajny dobre mi to chitilo tak som spokojna 😉

lenuliatko
1. okt 2009

Budem počúvať, ale šak mi povedzte, aké čísla mám čakať, nech viem, či je to ok? 😉 Hm, Ixi?

kukulik30
1. okt 2009

leni, ja si pamatam, ze mne pri prvej kontrole povedal, nalavo a napravo do 10mm...ale potom uz na dalsej som nestihala pocitat 😀

ixi, tak daj foto, nee? 😀

ixi
autor
1. okt 2009

ja si to bars nepamatam co diktoval myslim ze dajak 13?ale aj 9?

lenuliatko
1. okt 2009

No dobre, nebudem vás trápiť. Veď uvidím, čo do ponedlka vytvorím ja 😉 Tak počítam, že okolo tých 10mm by mohli mať. No nič moje, idem si umyť vlasy, lebo ráno idem na predoperačné, tak sa mi chce 😝 A potom pichať a pestovať vajíčka 🙂 Dobrú noc

kukulik30
1. okt 2009

ja to mam zapisane, ta zato viem, mala som usi nastrazene ako slon 😀 a on povedal iba dva cisla + este endometrium..tak som bola sklamana, ale potom ma prijemne sokol na dalsol UZV 😀

kukulik30
1. okt 2009

hej 10 je akurat 😀

lenuliatko
1. okt 2009

Ja by som sa isto spýtala, keby diktoval málo, nebudem sa báť 😀 Radšej takto, ako potom doma stresovať, že tam nič nemám 😅

ixi
autor
1. okt 2009

leni neboj vsetko bude ok 😀 😀

kukulik30
1. okt 2009

ale ja som sa nezlakla, ze to je malo vajok, askor, ze som nevedela pocty, lebo hned mi bolo jasne, ze to povedal iba tu najvacsiu velkost ...a ja uz som chcela pocitat 😀

kukulik30
1. okt 2009

lenka, pozeram, na tvoju fotku....tak ty musis mat pekne vlasky, kedy ja konecne take dopestujem...juj od svadby , ked som sa po nej ostrihala na kratucko / jeden z mojich experimentov 😝 / sa nemozem dopracovat k svojim dlhym vlasom ☹ sice bola to prijemna zmena, ale uz by som privitala opat to stare pohodlne a dlhe, zopnem a idem 🙄

zajacik...
1. okt 2009

Marcelka zajtra drzim palce 🙂

kkatty
1. okt 2009

Ahojte, SPLNIEČKA! Poraďte mi, kde sa dá utvoriť album a v ňom ten krásny kalendár, ktorý počíta dni bábätka? 😕 🙂
Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre