Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

taella
22. nov 2009

tak už máme doma jedného zubatého . Oliverovi včera vyšiel prvý zub 😉

zajacik...
22. nov 2009

Taellka gratulujem k 1. zubku 🙂
Kukulik tak sa zajtra v SPLNe drzkaj 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

rebeka33
22. nov 2009

Veverička ďakujem, dúfam,že sa toľko nenačakám, behom vianoc s splne asi bohvieako nepracujú. Uvidíme. Držím zajtra všetkým palce, len samé dobré správičky. Baby ja spm fakt počítačový analfabet ako sa nahadzuje pas- ja tam nemám ani snž ani nič. Prajem pekný večer. 😵 😵 😵 😵

zajacik...
22. nov 2009

Rebeka klikni si na nastavenia (hore v ponuke vedla internej posty) a tam mas rozsireny profil a kliknes si tam na "snazime sa" a das ulozit a uz budes mat snž pri nicku 🙂

vevericka80
22. nov 2009

ahojte 🙂
rebeka hore klikni na nastavenia a tam si v rozsirenom profile tukni na snazime sa a uloz to...inac prajem ti, aby si nemusela tak dlho cakat 😉

rebeka33
22. nov 2009

ďakujem, už som to zmenila . Hurá.Snáď tam čoskoro dám tt. 😀 😀 . Ja sa tu naozaj aj niečo naučím. ďíky.
Teraz hlásili v telke smrť matky s dieťatom. bože až človeka zamrazí. V dobrom závidím všetkým čo už máte doma zdravé deti. Ostatným, nech sa nám to všetkým podarí. 😵

lenuliatko
23. nov 2009

Dobré ránko 🙂 Ja som tu dnes extra skoro na moje pomery, ale čo už keď sa mi niekto postaral o budíček...
Kukulik, držím palce na KET, nech to konečne vyjde a máte krásny vianočný darček 😵
Rebeka, nech sa to snž skoro zmení na tt, keď už vieš, ako to nastaviť 😉
Zajačik, stále žiadne tehu príznaky? Zajtra ideš na UZV, držím palce a dúfam, že aj tebe sestrička vyžobre fotku.
My sa máme fajn. Akurát včera mi skoro nebolo zle, tak som stresovala, či je všetko ok a mala som také mrcha pocity... 😒 Tak len dúfam, že dnes mi už bude zle, ako sa patrí 😀
Ahojte aj ostatné splniečka 🙂

lyndus
23. nov 2009

ahojte babulky 🙂
jespi velmi velmi velmi srdecne blahozelam k malinkej, super ze to tak dobre secko dopadlo, drzkajte sa ob 😉
babule ja som vyklepana jak ratlik, vcera som bola n apohotovosti v starej nemocnici, trosku som spinila, tak sme tam isli, robili mi pasy, prehliadku aj utz, vsetko vyslo uplne v poriadku az na to, ze mi doktorka nasla tazky stupen oligohydramnionu, to je velmi malo plodovej vody... ostala som z toho v soku, lebo v 30 tt u Dankovcika bolo secko v absolutnom poriadku...citala som na nete, ze to moze znamenat bud poskodenie obliciek maleho, alebo mi odtekala plodova voda a ja som si to nevsimla ☹ ☹ ☹ ale neverim tomu, ze by mal maly problemy s oblickami, ked doteraz bolo secko ok, skor by som to tipovala na ten odtok plodovej vody... kedze mam ten tehu vytok, tak som to kludne mohla prehlaidnut ☹ ☹ ☹ zatial ma poslali dom, vo stvrtok mi urobia kontrolny utz a podla toho sa uvidi...celu noc som strasne zle spala, lebo ja blba som vecer citala, co vsetko moze malo plodovej vody sposobit a vraj okrem predcasneho porodu aj deformacie koncatin, jak drobec nema priestor na pohyb... ale maly sa hybe jak dabel, celu noc mi v bruchu tancoval 🙂 A okrem toho sa zas otocil zatkom dolu, paskudnik 🙂 tak teraz musim cakat do stvrtku, jak sa to cele vyvrbi...

rebeka33
23. nov 2009

Lyndus, viem že to nie je dobrý pocit, keď nie je všetko super, ale plodová voda sa môže dotvoriť. Asi len viac odtieklo ako sa vytvorilo. Malý ťa kope tak to bude určite fajn. Len treba ležať, aby neodtekalo viac a nestresovať.
V najhoršom ho môžu vybrať pozri na jasperu už kojí. Hlavne hlavu hore keď si už preskákala oveľa viac ako bežné mamičky tak toto určite zvládneš. Ležkať a počúvať ako kope. 😀 😀 😀 😀
Kukulik držím palce na ket, nech sa v decembri rozbehnú nové tehuhulky.
všetkým pekný deň, nakuknem večer po robote. pa-pa-pá 😵

zajacik...
23. nov 2009

Lenuliatko dakujem za drzanie palcov na zajtra, uz nech to je, som netrpezliva, lebo priznaky stale ziadne 😒 Na jednej strane som rada ze sa tak dobre citim, na druhej strane ta neistota ☹ Ale ja verim ze vsetko bude OK 🤐

Lyndus jedna kamoska tiez porodila asi o mesiac skor , tiez mala malo tej plodovej vody... viem ze jej v nemocnici davali take vlozky (alebo si ich kupila v lekarni, uz presne neviem), a tam bolo nejake temesvaryho cinidlo, a ked unikala plodova voda tak sa tie vlozky zafarbili, takze podla toho vedela, ze ked sa nezafarbili, tak to bolo OK. A este mala pit vela tekutin, aby sa voda doplnila... Velmi silno na vas myslim, bude vsetko dobre, drzkaj sa. A mozno na Vianoce uz budete mat doma vas vysnivany pokladik 😵

deny3
23. nov 2009

ahojte 🙂

lyndus neboj, dopadne to dobre. A kto ťa vyšetroval? lebo na Rastislavke je to pestré. Nezájdeš radšej skôr ku svojmu gynekológovi ?

katy2
23. nov 2009

Ahojte 🙂
lyndus, drzim palce.... urcite to dobre dopadne....
pozdravujem vsetky cakatelky, stimulantky, testovatelky, tehulky aj maminky s babatkami 😵 Uz stracam prehlad....

My mame dnes novinku. Uz nemusime cvicit Vojtovku. Hanickin stav je uz uplne v norme. Strasne sa tesime..... Bojovali sme 19 tyzdnov, ale oplatilo sa..... 😵

deny3
23. nov 2009

gratulujem Katy. A ináč už máš veľkú kočku, to snáď nie je pravda, ako ten čas letí 🙂

katy2
23. nov 2009

deny, strasne to uteka.... ved aj ty uz mas velkeho fesaka... Hanka bude mat na Mikulasa pol roka.... 🙂

deny3
23. nov 2009

veď vravím, že to letí 🙂 ešte nedávno som bola po IVF a ty na začiatku tehotenstva.
A na malom ten čas riadne vidím, niekedy mi príde až ľúto, že čoskoro moje bábetko bude veľký chlap, mne už teraz taký veľký pripadá, aj keď ešte stále nosíme 56 tku. 🙂 a zbožňujem jeho premeny, už začína vnímať svoje okolie, vydáva nejaké zvuky, ja tomu hovorím, že už rozpráva. A vie, že ja som jeho mamička, lebo nakŕmiť sa dá iba odo mňa.

zajacik...
23. nov 2009

Katy to je nadherna spravicka, Hanicka je sikulka 🙂
Deny to bolo dobre ze uz teraz ti Jakubko pripada velky, hoci nosite 56-ku 😵 Este si ho vychutnavaj takeho malickeho, lebo ozaj sa nenazdas a vyrastie ti 🙂

zdeja
23. nov 2009

ahojte babenky...vie mi niekto poradit??? v septembri som mala IVF , potom som dostala menzes ale druha mrcha meska uz skoro 10 dni. tak rada by som sla uz na KET ale stale len cakam. niekde som citala ze 2 menzes po IVF meska dost dlho, tak ako holky???
kika 79 ako????

katy2
23. nov 2009

zdeja, to je normalne.... druha ms po IVF niekedy pride az po 60. dnoch a viac... Ja som dostala po 60 dnoch a aj to mi hredzi pichol vyvolavacku....

mimusa4
23. nov 2009

katy dobrá správa, hlavne, že je všetko ok a už nemusíte cvičiť, oplatí sa mať trpezlivosť 😉 😵
deny presne aj ja to tak vnímam, že ako mi strašne rýchlo rastie, 56 ja už pomaly niečo odkladám, lebo sa to asi zrazilo 😅 , ale nie narástli sme 😉 , veď min. t. na poradni sme mali 5kg, tak super nie?
lyndus len sa drž určite na ďalšej kontrole to bude už ok, len pi vodičku 😉

a zdravím všetky 🙂

zdeja
23. nov 2009

takze by som mohla ist kludne na vyvolavacku ci radsej pockat???nevies co je s kikou, neozvala sa .....my sme boli spolu na ET

zajacik...
23. nov 2009

Zdeja ani po vyvolavacke ti hned nepride, viem ze to chces mat cim skor, ale ja by som radsej telo nechala nech si trochu oddychne a potom v januari pekne pojdete na KETko, sestricka vravela ze januar byva velmi plodny 😵 Mne tiez MS prisla asi na 62.den, ale ja som nesla na vyvolavacku...

deny3
23. nov 2009

mimus chceš na nahnevať? 😠 my sme mali minulú stredu "iba" 4150g, aj to som ostala v šoku, za dva týždne pribral 730g a je to veľmi veľa, ale lekárka povedala, že u neho je to v poriadku, lebo sa narodil maličký, tak to doháňa. Jasné, že je super, že ti malý takto rastie, chlapi musia mať svoju váhu. 🙂

zajko je "veľký", lebo ja som ešte pred necelými dvoma týždňami zahýňala rukávy a teraz už nemusím 😵 a vidím aj na hlavičke, že je oveľa väčšia. Bola som v pôrodnici za sesternicou, v utorok sa jej narodila dcérka a keď mi ju ukázala, tak vtedy mi došlo, ako za tie sedem týždne Kubko vyrástol. Veď uvidíš na vlastnom bábetku, zo dňa na deň sa mení. 😵 a je to také pekné, ale zároveň také smutné 😢 no mne z tých všetkých hormónov pekne šibe 😀

zajacik...
23. nov 2009

Deny 😀 😀 😀 si podarena 😀 😀 😀

mimusa4
23. nov 2009

juj deny prečo?? 😲 pre váhu? ja za to nemôžem že ten môj je taký žrút 😕 😅 😉 😵

deny3
23. nov 2009

mimus môžeš, nedaj mu 😀

deny3
23. nov 2009

smej sa zajko, veď uvidíš 🙂 ale fakt na mňa strašne útočia hormóny, chvíľu sa smejem, potom som podráždená, hneď mi je do plaču. A už by som chcela ďalšie dieťa 🙂 bola som na kontrole po šestonedelí, pýtala som sa lekárky, kedy ďalšie, tak vraj až o rok. A ak by som náhodou otehotnela skôr? tak vraj nič, len isto by bola sekcia. Takže ten rok to nechám na prírodu, ak nič, hneď nabehnem do SPLNu, len dúfam, že ceny nepôjdu hore, lebo už budem samoplatca.

zdeja
23. nov 2009

zajacik dakujem za radu...tak som si myslela za sa na to podari este tento rok, ale asi je najlepsie nechat tak a pockat kym sa to tam dole da do normalu samo....

steva
23. nov 2009

Ahojte Splniecka 😵
Jespera gratulujem ku dievcatku a prajem aby ste boli cim skor vsetci spolu doma.
Lenuliatko aj tebe gratulujem k srdieckam,musel to byt krasny pocit. 🙂
Kukulik prajem vela vela stastia a ten najkrajsi vianocny darcek.
Teala tak Oliverko ma uz zubok,pozerala som si album,krasne rastiete.leti to tak rychlo.
Katy tak Hanicka je sikovna ked uz vsetko dobehla,onedlho zacne lozit.my sa uz plazime,ale dozadu 😀
Lyndus prajem vsetko dobre,neboj drobcek si este chvilu pobudne v mamkinom brusku.
Zajacik zajtra drzime palce a tesime sa na fotecku.
Pozdravujem vsetky splnacky,uz nemam prehlad o vsetkom ,ale snazim sa vzdy aspon nakuknut a samozrejme staaaaale drzime vsetkym palce. 😵

zajacik...
23. nov 2009

Stevka dakujem 🙂

petronelka77
23. nov 2009

Lyndus, drzim palce, vsetko bude v poriadku, uvidis. Maly si este pobudne par tyzdnov v brusku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre