Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

rebeka33
9. feb 2010

Ahojte.
Kukulik dúfam,že sa ujmú, alebo aspoň ten jeden. Držím palce.
Astrid ja som urobila imunológiu a hematologické vyšetrenia. Bola tu téma: vyšetrenia ktoré napomôžu otehotnieť, Alebo tak nejak. Skús pozrieť . Ale niekedy je to jednoducho začarované.
Ja mám ketko 16.2 o týždeň a výsledok dostanem 2 dni pred narodeninami. Tak snáď dostanem konečne aj ja darček.
Držím vám všetkým palce.

matulka7
9. feb 2010

Ahojte dievčence,...

kukulik - myslím na Vás a držím palce,...

Dalidka, vydrž na krvičku,...

Všetkým ostatným prajem pekný večer a držte sa,.... veľa úspechov 🙂 🙂 🙂

katy2
9. feb 2010

Ahojte 🙂
Davno som tu nebola, nejako niet casu.... Pimma, gratulujem k fazulkam, kukulik, tak isto - obom drzim palce, nech sa poriadne uchytia 😵 😵 😵
dalidka, verim, ze krv potvrdi nadhernu realitu a novy zaciatok 🤐 🙂 drzim palce
vevericka, prijemnu stimulku prajem...
zajko, som rada, ze ste obaja v poriadku....
astrid, je mi to luto... ale verim, ze druhy pokus bude uspesny.... drz sa a vela sily a vytrvalosti...
stevka, hanka sa ma uz v podstate dobre, este berieme ATB.... Zajtra ideme na RHB, zaciname zasa vojtovku, kvoli chrbtovemu svalstvu....
pozdravujem vsetky splniecka a vsetkym drzim silno palce....

ixi
autor
9. feb 2010

kukulicek vsetky palce drzim co mam aj nemam aby to teraz konecne vyslo 😵 😵 😵
astrid je mi to luto vela sily prajem
dalidka krvicka to isti 🤐
katy ahoj 😀 😀 😀

zdeja
9. feb 2010

ahojte cucoriedky.....tak mame vysledok Ket.... 😔 negativ
takze ide sa uzivat zivota a mozno niekedy na jesen zase zabojujeme 😉

kukulik30
10. feb 2010

Breeeeeee ranko....Samko uz je v skolke, vzal ho dnes mm a ja som sama doma uz sa ani nepamatam, kedy som bola naposledy sama doma take ticho 😅 ....mm mi radsej zobral auto, len aby som nelobzovala 😀 😀 😀

zdeja ☹ ☹ ☹ ta co to sa deje....uz dlho tu neboli //...oddychnite si a potom sup na vec 🤐

katy som velmi rada, ze Hanulke je uz lepsie 🙂

dalida
10. feb 2010

Dobre ranko, splnieckovo. Zdejka, Astrid je mi to luto... Kukulik blahozelam k bublinkam 😉 Katy, som rada, ze si sa ozvala a tesim, ze je Hanke uz lepsie. Drzte sa pri cviceni 😉 Ixi, ahoj 🙂 Speci pozdrav pre Zajacika a Lenuliatko 😵

marcelka82
10. feb 2010

Ahojte. Včera sme boli na poradni. Malá je stále otočená hlavičkou dole. Predčasný pôrod zatiaľ nehrozí. Takže sa veľmi teším. Dala som spraviť aj foto.

lenuliatko
10. feb 2010

Dobré ránko splniečka 🙂 Dnes zasvietilo slniečko, tak je až človeku lepšie. Už aby bola jar 😵
Dalida, ďakujem za špeci pozdrav, posielam špeci dvonásobnú dávku tehu vírusov. Dosť pre všetky, tak berteeee 😀
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A čo testík, neskúšala si, či čiarka tmavne? Inak, rapi je úplne o ničom. Obyčajné lacné testy ukážu paličku skôr, ako rapi. Najlepšie je robiť si obdeň rovnaký druh a bude jasno 😉
Marcelka, super, že sa máte fajn, čo už, maličkej je lepšie hore nohami 😉
Zdeja, je mi ľúto, že to nevyšlo, ale spm rada, že máš chuť si užiť život, veru, odreaguj sa a šup na to zas. A ktovie, možno sa aj samo zadarí...
Astrid, rovnako je mi ľúto. Neviem, aké vyšetrenia už máš, ale určite by som šla na imunologické vyšetrenie, príp. hematológiu. Nič hrozné to nie je, len odovzdať krv a za mesiac sú výsledky. Ja sa nikdy neprestanem rozčuľovať nad tým, že ani po neúspešných IVF Hredzi ani len neodporúči nejaké ďalšie vyšetrenia. Nie je to jeho starosť, to je jasné, ale čo by sa mu stalo, keby čo len povedal, že ešte snáď toto a toto by bolo dobré skúsiť 🙄 A ak si nemala nulové hCG, ale nízke, ako píšeš, tak možno embryjká predsa len skúšali bojovať. Možno tie ďalšie zabojujú viac...
Kukulik, opatruj drobčekov, nechsa to kooooonečne podarí 😉
katy, super, že Hanke je už lepšie, trošku pocvičíte a bude zas dobre. Kde máte fotku?
Rebeka, prajem ti, nech ťa čakajú doposiaľ najkrajšie narodeniny 😉
Zajačik, ležkáš?
Ahojte aj ostatné splniečka, občas som si čítala tému darované vajíčka na IVF a je tam kočka, ktorej doktori nedávali žiadnu šancu na prirodzené otehotnenie, vôbec sa jej netvorili vajíčka, ani pri stimulácii, preto potrebovala darcovské, mužík mal katastrofálny SPG, IVF s darovanými im nevyšlo, ale je tehu a úplne prirodzene... 😵 Takže zázraky sa dejú, nikdy to netreba vzdať.

vevericka80
10. feb 2010

ahojte splniecka 😉
v piatok zacinam stimulku, ale nepovedali mi kedy mam zacat a ako brat tie tabletky (estrimax, utrogestan a duphaston)...a ja som uz zabudla, ako to bolo pri 1.IVF...neviete mi nahodou poradit?

kukulik30
10. feb 2010

vevericka..blahozelam k stimulke... neboj, to ti este povie dr, aj napise...este teraz nie, az neskor budes brat tie ostatne lieciky😉

vevericka80
10. feb 2010

kukulik vdaka 🙂 ...uz som si myslela, ze mi sibe a nieco som prepocula 😀

kukulik30
10. feb 2010

nie urcite ti da dalsie instrukcie neskor 🙂

rebeka33
10. feb 2010

Ahojte splniečka,
mňa už poriadne bolí brucho.
veverička to máš asi ket podľa liekov. Mne dal teraz hredzi 2x1 estrimax po prvom usg a teraz po týždni zdvihol na 3x1 a v od soboty utrogestran. Ale ako píše kukulik určite ti to napíše náš anielik sestrička.
Dalilka má kedy krv?
Myslím na vás stimulanky , tehulky dúfam že ste O.k. prajem dobrú nocku. 😵

rebeka33
10. feb 2010

A dakujem lenuliatku za prianie. neuveriteľné ako ti tie týždne nabiehajú, teraz si testíkovala. 😵 😵 😵 . Asi sa to zdá len nám. tak dobrú noc.

ogeletka
11. feb 2010

Ahojte.
Vevericka80 aj ja začínam v piatok so stimulkou. 😉 Super.

pimma
11. feb 2010

ahojte baby 🙂
katy, rebeka , steva.. dakujem,ze na mna myslite
vevericka,.. budem drzat palce
kukulik.. ako sa mas?
dalida... uz su nejake vysledky?

dalida
11. feb 2010

Dobry den, splnieckovo. Pimmka, krvicku mam az zajtra, ale kuk albumik 🙂

dalida
11. feb 2010

Jeej, ja som zabudla ako si mozem urobit albumik 😅

dalida
11. feb 2010

Uz ho mam vytvoreny...

dalida
11. feb 2010

Troska slabsie vidno... Pouzila som skener

mima263
11. feb 2010

dalida 😵 😵 😵
ešte k tomu z minula... Ty neveríš Dr. Hulíkovej? Ja som počula, že je to dobrá odborníčka

dalida
11. feb 2010

Mimka, ano, verim, ale verim aj Hredzimu. Nevylucil odporucania Dr. Hulikovej len u mna nepovazol za potrebne pichanie fraxiparinu... Ostatne odporucania ohladom vitaminov by odporucal aj on zenam pred otehotnenim... aspon tak som to pochopila, a kedze je mi skutocne zatazko dennodenne si pichat fraxik a byt sama modrina, tak som sa radsej priklonila k nepriamemu vyjadreniu nasho Hredziho (dufam, ze som urobila dobre) 😉

mima263
11. feb 2010

Testík je krásny, som zvedavá na zajtrajšie hcg 😉

pimma
11. feb 2010

dalida... ani nevies, ako sa s tebou tesim 😵 😵 😵

pimma
11. feb 2010

baby, mna vcera dost bolelo brucho, ale to sme zazili velky stres(mame smutok v rodine ☹ ) tal sa trochu bojim, ci mi to nemohlo uskodit. vcera bol este len 2hy den po ET, takze nejake uhniezdovanie to asi nebolo.dnes uz necitim vobec nic 😒

steva
11. feb 2010

ahojte.
Dalida krasna druha ciarocka,velmi sa s tebou tesim.
Pimma,je miluto,ze mate smutok v rodine ☹ ,ale ja si myslim ze na druhy den od ET su bolesti este sposobene odberom vajicok.oni sa uhniezdia,neboj,silno drzime palce. 😵

pimma
11. feb 2010

stevka.. budeme silno dufat

steva
11. feb 2010

pimma nedufaj,musis verit 😉

mima263
11. feb 2010

pimma neboj, aj mňa včera dosť bolelo brucho a to som nemala stres

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre