Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
15. máj 2009

ahojte tehulky 🙂
tá únava je normálna, u mňa bol najhorší ten druhý a tretí mesiac, to som ešte chodila do roboty, už poobede som sa nevedela dočkať na padla, prišla som domov a rovno do postele.

piskota80
15. máj 2009

ahojte,
dnes mám za sebou krásny deň. Som sa rozhodla, že pôjdem 15-tkou do Hyepernovy, no nejako som si neuvedomila, že tá ide Optimy, a tak som sa od konečnej poriadny kus prešla. Piškotkam som hovorila, že sme na prechádzke na čerstvom vzduchu 😀 😀 😀 . V hypernove som nič nekúpila (okrem knihy pre svokra), zato som si dala McChicken a kúpila som si prsteň. Potom som sa odviezla do Tesca a kúpila krásny obrus pre svokru. A aby toho nebolo dosť, u nás na Furči robia suprovú zmrzku tak hádajte, kde som zakotvila 😀 😀 😀 Strašne ma bolia kríže a už aj podbrušok, tak si idem ľaškať.
🙂 🙂

ixi
autor
15. máj 2009

ahojte tak zasa ste toho popisali ja som teraz prisla z prace...........u nas dnes bol cely den v meste program tancovala sa o dvanastej stvorilka aby sa to mohlo zapisat do gynesovej knihy rekordov aj v ke sa to tancovalo malo by to byt aj v spravach a ja som makala..skoda 😀

dafy
15. máj 2009

tak uz som sa vratila 😀 kupila som nakoniec Femibion 800 vo viacerych lekarnach mi to odporucili brala ho z vas niektora??

dafy
15. máj 2009

ixi ahoj

piskota80
15. máj 2009

tak ja idem pozerať telku.
Majte sa

lyndus
15. máj 2009

jespera ano, beriem primak, robi sa to vaginalne...ved prave, uz vidim jak bude Hredzi zazerat, zato pisem ze som zvedava, ci naberiem odvahu 🙂
dafy, ixinka, piskotka ahojte 😀

ixi
autor
15. máj 2009

cavte zlaticka 😎 😎 😎

ixi
autor
15. máj 2009

moja mrcha prisla v utorok a vcera skoncila dnes uz len kus spinim dajake divne 😒

lyndus
15. máj 2009

ahoj ixinka, nikto tu nieje ☹

ixi
autor
15. máj 2009

lyndus ako sa mas? 😵

lyndus
15. máj 2009

ahoj ixinka, celkom fajn, stale neblujem co ma dost prekvapuje pri mojom precitlivenom zaludku, tak som zvedava na utz, snad je secko oki... a ty ako moja?

dalida
15. máj 2009

Piskotka, ahoj. 🙂 Aj ja som dnesne popoludnie stravila tak podobne ako ty. Manzelik sa vratil z prace... Naobedoval, lahli sme a na hodinku zaspali. Potom sme zabehli do Hypernovi a Max... Tam sme si dali faaaajne pikantne kuracie so zeleninkou, ryzou... Nic som si nekupila..., ale chystam sa vyberat si cosi na statnice. Ja fakt neviem co na seba... 😒 Mozno na buduci tyzden cez vikend skocim do KE na nakupy...
P.s. Aj ja som straasne unavena. Dost neprijemne mi bolo aj to, ze som chodim cikat castejsie ako zvycajne (ze by som bola tehu 😕 😀 )

dalida
15. máj 2009

Vsetky vas zdravim, prajem krasny vecer. 😀

lyndus
15. máj 2009

dalida urcite, dalsi pozitivny priznak tehu 😀

ixi
autor
15. máj 2009

dalyda tak tomu ver ze si tehu 😉
lyndus no ja sa mam mic moc ale nechcem vam tu kazit tehu naladu 😒 som rada ze aspon vam sa dari 😵 idem pozerat panelak púotom sa zastavim..... 😎

lyndus
15. máj 2009

aj ja ppozeram, dnes ide na JOJke dobry program, potom Kuriwr 2 a Hudson Hawk, skoda ze uz v polke Kuriera budem neboha 😀

lyndus
15. máj 2009

a akurat oci pucim, ze som citala program az o tyzdne co bude 😕 😕 😕

dagmarbaffiova
15. máj 2009

🙂 ahojte mamicky aj buduce mamicky,bola som poverena vam oznamit jednu velmi milu spravu.STEVA DNES PRIVIEDLA NA SVET KRASNEHO CHLAPCEKA,vola sa Jakubko Zima,meria 51cm a vazi 3200g.Je nadherny a hlavne zdravy.Ostatne vam napise stastna mamicka.
🙂

dafy
15. máj 2009

haloo je tu niekto??

melisska
15. máj 2009

STEVKA BLAHOZELAM K JAKUBKOVI 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 cmuuuuuuuuuuuuučik 😵
ahojteeeeeee som naspat 😀

kukulik30
15. máj 2009

Stevka.............blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 hura a zelam zdravie , stastie a lasku celej rodinke 🤐
a ja idem hajat 🙂

jaanulienka
16. máj 2009

Dobre ranko, baby tak som to testla a .........

a nic. Takze svoj smutok idem zachnat nakupovanim do polska. Verim este ze krv ukaze nieco ine. ☹

kukulik30
16. máj 2009

dobra ranko 🙂

jaanu, este nezufaj, predsa len si iba 9 den... 😉 hlavku hore, uzi sa nakupy a tesime sa na krv 😵

dalida
16. máj 2009

Dobre rano. Stevka, blahozelam. Tesim sa. Veeelmi. Hned z rana taka uzasna sprava. 😀
Jaanu, pockaj si na krvicku. 😉

zuzana.dry
16. máj 2009

Stevka, velmi sa tesiiim....je to nedherna sprava 🙂 GRATULUJEM a obom vam prajem hlavne vela zdravia...

zuzana.dry
16. máj 2009

Januu...na 9. den sa este nic nedeje, ked ti nic neukaze...o dva dni to bude ine... 😉

mima263
16. máj 2009

dobré ránko,
blahoželám čerstvej mamine 🙂

melisska, ak budeš tu, chcela by som sa Ťa opýtať na fraxiparin.
Mne zistili trombofíliu tento týždeň. Vôbec neodporúčajú hormonálnu liečbu. A keď tak s tými injekciami. Zatiaľ som dostala len kyselinu listovú 2x denne.
Nebude s tým nejaký problém v SPLN-e? Výsledky tam určite prinesiem.

jaanulienka
16. máj 2009

Baby ja verim ze krv ukaze nieco ine lebo mna brusko boli a verim ze aj s fazulkami. No ta ciarka bola uplne jasna.

melisska
16. máj 2009

mimka, no mne dr. hulikova nepovedala ze mi neodporuca hormonalnu, skor naopak, ze mi drzi palce 😉 neviem ako to mas ty, no ja pri KETe som chodila na kontroly a mala som krv vporiadku s tymi injekciami, len trosku hustejsiu, som zvedava teraz , idem na kontrolu rano pred ET 🙂 nebudeš mat s tym problemy, u koho si bola na hematologickom vysetrení?
jani netestuj a cakaj na krv 😉 ja nebudem testovať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre