Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
21. apr 2009

deny, priprav sa na vysledky z tripple, ze mozu byt pozitivne... ale to robi vek... len podla tabuliek je v nasom veku riziko na downa 1:160.... a po rozbore krvi sa to posuva.... mne to potom vyslo na 1:200.... a to sa berie ako pozitivne.... ale ja viem, ze su to len cisla... na zapade sa uz od tychto testov upusta.... pri dalsom tehu (ak by nejake este vyslo) tak tripple odmietnem....

deny3
21. apr 2009

no a mne k tomu moja váha, ako sa poznám, najprv budem mimo, ale niečo mi hovorí, že v októbri kočikujem zdravé bábo, aj na IVF som išla s tým, že jasné že to vyjde, občas napadnú čierne myšlienky, keď čítam koníka, ale potom si poviem, že zaslúžime si s mužíkom bábetko.
a tvoja malá bude dobrá kočka 🙂 už teraz je fajna, pekne si užijete leto pri kočíkovaní.

katy2
21. apr 2009

deny, neboj, budeme mat zdrave babenka.... 😵 ved si to zasluzime.... co uz, ked nezapadame do tabuliek gynekologov 😀
hlavne nestresuj..... to malinkemu neprospieva.....

deny3
21. apr 2009

ja ani s inou možnosťou nepočítam 🙂 ale Dankovčík je správny, vraj aká stará, my sme všetci mladý a krásny
ale aj tak ti tak trošku závidím tvoje týždne a dcéru 🙂
inak čo robíš celé dni doma? mne sa doobeda nechce nikam na dve hodiny chodiť, všetci sú v robote a len tak sama sa bulkať po obchodoch ma nebaví, a na varenie zase som lenivá a upratovanie mi už lezie na nervy

katy2
21. apr 2009

byvame v dome, tak sa je tu treba stale krutit..... a teraz uz dost polihujem, lebo mi tvrdne brusko.... a bola som aj v nemocke.... tak cas uteka.... nemam cas na nudu.... teraz periem a zehlim veci pre malu.... vzdy sa nieco najde... a od 8.5. som uz na MD....
aj teraz idem dat prat a nieco porobit.... prajem pekny den a hlavne ver, ze je vsetko v najlepsom poriadku.... 😉

deny3
21. apr 2009

aj vám pekný deň, nech len malá kope.

melisska
21. apr 2009

ahooj,

tehulky nase, va ste nasa nadej 🙂 😵

mirus , co ked test je neg. a krv pozitívna? nemusi tak byt ale uz sa aj to stalo 😉 ja som napr. citila, ci je tehu alebo nie, ale nebola som si nikdy ista 😉 viem ze test ked ukaze je to pre nas darcek , ale ak nie ideme bojovat dalej 😉 😎

melisska
21. apr 2009

No dievčatká, ja mam nas davť na prvu stranu? no dobre 😉

zajacik...
21. apr 2009

Babulky mna tak napadlo, a ked o tom pisala aj Cavik, ze ziadost o dalsie IVF maju schvalenu, ale momentalne ho nepodstupuju, ze keby na neho nesla vobec (je jedno z akych dovodov), ze ci by jej to prepadlo a potom by mala narok uz len na jedno IVF. Teda mna to skor napadlo v suvislosti so mnou, ze keby som si dala schvalit ziadost o 2.IVF (teraz ho sice neplanujem, ale ak by ma to znovu chytilo, tak aby som potom nemusela cakat na schvalenie), no a nakoniec by som na to 2.IVF nesla, ale ziadost by bola schvalena, tak ci by som potom znovu mala narok este na dve IVF alebo uz len na jedno IVF. Neviem ci chapete co som tym chcela povedat, hadam som to nenapisala ako hotentot 😀

kukulik30
21. apr 2009

zajacik pochopila som 😀... viem, co myslis..no podla mna ta ziadost ma urcitu lehotu splatnosti, teda cca pol roka napriklad, ale ked neabsolvujes nic, tak by sa to nemalo ratat, kedze lieky si nevyberala, ani zakrok nepodstupila , poistovna teda nemusela nic platit, nie? 😕

zajacik...
21. apr 2009

Kukulik som rada ze si pochopila 😀 No ja si tiez tak myslim ze kebyze poistovna nic nepreplaca, tak by sa to nemalo pocitat, no ale ci je to tak aj naozaj... 😕

kukulik30
21. apr 2009

tak to neviem, bo ja by som cakat nevydrzala, kebyze mam uz schvalenu ziadost 😀 u mna take nehrozi 😀

zajacik...
21. apr 2009

😀 😀 😀

zajacik...
21. apr 2009

Ale keby si napr. otehotnela este pred podstupenim IVF a ziadost by si uz mala schvalenu? Ci take tiez u teba nehrozi? 😉

zajacik...
21. apr 2009

Kukulik ako tak citam, tak ta moja posledna otazka vyznela dost blbo 😔 Dufam ze som sa ta nedotkla, prepac 🤐

zuzana.dry
21. apr 2009

Ahojte, tak ja som dnes absolvovala dalsi UTZ...len som zabudla pytat fotku...taka som bola zadivana na obrazovku...vsetko je ok...este sme si aj predbehli aj tyzden, zakze som uz 20.tyzdni...pohlavie nebolo velmi vidiet 😉, ale hadam sa to spresni o tri tyzdne na 3D. Zdravim vsetky 🙂

katy2
21. apr 2009

zuzka a bola si u dr. dankovcika? je to uzasny zazitok, vidiet babo na tej velkej plazme.... 😵 hlavn, ze je vsetko v poriadku.... ani my nemame fotku z 30tt, lebo sa mala zakryvala..... 🙂

kukulik30
21. apr 2009

zajko 😀 ty tutko, no cosi,nedotklo sa ma to.... jasne, ze keby otehotniem spontanne, tak rusim sicko 😀 ale to asi nehrozi, kedze sa nam to nepodarilo doteraz 😉

katy2
21. apr 2009

podla mna, ked sa nejde na IVF, tak aj ked je ziadost schvalena, tak sa nerata... ved sa necerpa z penazi poistovne.... 😉

jaanulienka
21. apr 2009

Ahojte zienky, dnes som bola na 2 casti predoperacneho. Vsetko bolo ok len sedimentaciu som mala vysoku takze mi to skoro interna lekarka neschvalila. Volala som do SPLNU, sestricka povedala ze to moze byt aj injekciami takze pokracujeme dalej.

zajacik...
21. apr 2009

Kukulik 🙂
Zuzka ved ty si uz v polke tehulkovstva 😕 To ale letiiii 😵
Jaanulienka tak super ze pokracujete dalej 😉
Katy no aj ja si tak myslim, aj Kukulik, tak hadam to tak bude 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka 😵

jaanulienka
21. apr 2009

No pokracujeme dalej len mam stach ci ta vysoka sedimentacia nie je nieco ine a bude to komplikovat cele IVF

zajacik...
21. apr 2009

Jaanulienka vies ako sa hovori - zly zaciatok, dobry koniec - tak nech sa to kludne teraz komplikuje, hlavne ze bude z toho zdrave babatko alebo babatka 😵

jaanulienka
21. apr 2009

Tak dufam ze budes mat pravdu 😉

melisska
21. apr 2009

zajacik ziadost platí jeden rok, ja som sa na to hned pytala sestricke 😉

a idem si vas precitat 🙂

melisska
21. apr 2009

kdeeeeeeee steeeeeeee?

jani tie injekcie sedimentaciu? neviem, ale viem ze je zvysena ked je niekde v tele zapal 😉

zajacik...
21. apr 2009

Melisska ja som si teraz pozerala schvalenie tej mojej prvej ziadosti a schvalili mi to na pol roka, takze asi zavisi od poistovne, ja som Dovera 😉

jaanulienka
21. apr 2009

Interna povedala ze sa zvysuje ked je zena tehotna ale ja nie som. Tak som volala do SPLNU a sestricka povedala ze mozem reagovat aj takto. Mam trosicku zdurenu mandlu ale nic ma neboli, sestricka povedala aby mi obvodny predpisal nejake 3 dnove antibiotika co mozu aj tehotne. Pre istotu. Hovorila som aj s Hredzakom a uplne ma znechutil svojov odpovedou ked som sa ho pytala ci ich mam uzivat alebo to nechat tak. Odpoved bola ze on nie je vseobecny lekar. Tak ked chcem tak lmam. Ale ja nevieeeeeeeeeeeeemm co mam teraz robit. 😢

zajacik...
21. apr 2009

Ten Hredziho pristup je katastrofa 🙄

jaanulienka
21. apr 2009

No ale ten ton ma odradil uplne az som si pripadala ako debo ked som mu dovolala. Uplna trubka. 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre