Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
9. jan 2010

Katy zaujimavy clanok, no najviac ma prekvapil ten zaver ked ta zena bola na druhom um. oplodneni nasledujuci mesiac po tom prvom neuspenom oplodneni... U Hredziho by to asi mozne nebolo 😅

xeroma
10. jan 2010

Ahojte, vevericka ved už bolo aj načase...................

zajacik...
10. jan 2010

Ixinka vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam a speci davka virusikov pre teba
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
10. jan 2010

ahojte krasavice 🤐

Ixi..krasne prekrasne narodky 🙂

ako sa mi mate?

tehulky citam, ze fajn, pekne si to uzivate, len tak dalej 😵

so snazilkami sa to tu fajne rozbieha, dufam, ze sa to tu bude hmyrit onedlho samymi tt vedla nicku 🙂 🙂 🙂

a mamulkam a specialne babikam posielam za hrst boztekov 😉 🙂

matulka7
10. jan 2010

Ahojte dievčatá,.... prajemkrásnu nedeľu,...

Ixi, všetko najlepšie k narodeninkám,.. nech sa ti splnia všetky tvoje sny a túžby,.... 🙂 🙂 🙂

dalida
10. jan 2010

Ixinka, ty mas dnes narodky??? 😵 Vsetko naj naj naj.... Nech sa ti splnia tvoje snicky... 😵 Mimka, myslis, ze by som do toho mohla ist??? Bude ma chciet nas Hredzi zobrat? Tie vysledocky by som mohla mat do konca tyzdna od Hulikovej aj odkonzultovane... menzes uz zajtra nabehne plnou silou... tak zajtra budem volat nasmu Anjelovi do splnu (sestricke) a uvidime na co prideme 😉

dalida
10. jan 2010

Zajacik, nemohla by si supnut do albumiku fotku bruska??? Uz ti podrastlo??? Kukam do albumiku a nenachadzam tam ziadne novinky...

ixi
autor
10. jan 2010

babulky dakujem vam pekne este ze vas mam dnes akosi namna vsetci znami zabudli ☹

mima263
10. jan 2010

ahoj, aj ja Ti prajem všetko najlepšie 😉
Dalida, ty si mala prísť so správou do SPLN-u? Aha, tak to je iné. A aspoň základnú genetiku máš? Vyšlo Ti tam niečo? Ja som mala pozit. Leidenskú mutáciu - a od začatia stimulky som brala vessel 2x1 a kyselinu listovú a až po KET som si pichala injekcie.

dalida
10. jan 2010

Mimka, akesi vysledocky uz mam, ale nie vsetko... Komunikovala som so sestrickou a ta si len zbezne prezrela vysledky... Co konkretne mam alebo nemam to neviem..., a nie som si ista ci by mi po telefone chceli nieco blizsie povedat... Budem volat zajtra rano... Dufam, ze uz ich budu mat 🙄

mima263
10. jan 2010

držím Ti palce. Ale aj keby tie výsledky neboli dobré, dá sa tomu pomôcť

zajacik...
10. jan 2010

Ixi juuuj to je smutne ze znami na teba zabudli ☹ ☹ ☹
Dalidka brusko uz trosku vytrca, ked budem mat nejaku aktualnu fotku, tak ju dam do albumiku...
Zdravim vsetky SPLNiecka 🙂

rebeka33
10. jan 2010

ixi všetko najlepšie k narodeninám, nech sa ti splnia tvoje sny a túžby. 😵 😵 😵
Ja ešte stále čakám mrchu.už 61 dní. Horor. Bála som sa,že nestihnem spln do ich dovolenky a nakoniec už aj robia po dovolenke a ja nič. 😀 😀 . Tak snáď dojdú a ak do 70 dňa nič tak zajdem za Hredzim. Ale do ďalších hormónov sa mi nechce, veď na kete ich bude požehnane. Kto stumuluje ,alebo sa chystá na ket?
Asi ti dalilka. myslím, že ťa Hredzi vezme aj bez nich. Ja som hovorila ,že som tam bpla a stačilo, že som oznámila čo bolo negat.. Teším sa na plodné 😀 diskusie. pekný pracovný týždeň.

zdeja
10. jan 2010

ahojte.....rebeka ja idem zajtra do splnu , mame este 3 zmrzlinky . konecne dosla mrcha tak idem na ultrazvuk a krv, dufam ze aj na nas sadne stastícko 🙂

astrid55
11. jan 2010

ahojte baby,

poslusne hlasim, ze MS dorazila po viac ako 70 dnoch! Aleluja🙂

rebeka33
11. jan 2010

Ahojte, zdeja tak ak už mrcha dojde tak budeme čakať spolu. Som rada, že budem mať spolubojovníčky.
Astrid v dobrom závidím,predtým som chcela aby nedošla a tetaz aby už došla. 😀 . Ideš hneď v tomto cykle na oplodnenie? Tak sa nás tu zopár nazbiera. Dúfam, že čo najviac otehotnie, posledné mesiace toho veľa nebolo. 😢 Prajem pekný deň.

astrid55
11. jan 2010

caute zdeja a rebeka, tak vyzera to, ze budeme ketovat v podobnom termine. Ako som hlasila, dnes dosla MS a je teda poriadne ina ako ostatne, od rana zvraciam ako sialena, to som predtym nemala. Urcite zajdem na utz este tento tyzden, tak vas budem priebezne informovat, dufam, ze aj vy mna. Nebojte, zvladneme to !!!!

vevericka80
11. jan 2010

ahojte splniecka 🙂
ixinka vsetko najlepsie k narodeninam 😉
astrid to je super, ze ms dosla.....to zvracanie bude asi tymi hormonmi....aj u mna to tak bolo

zajacik...
11. jan 2010

Juj babulky tak sa to tu rozbieha so stimulkami, potom poslite ss Marcelke aby dala aktualne info do tabulky, nech mame prehlad 🙂

O Lyndus ziadne nove spravy? Ze ci uz sa Jakubko nevypytal na svet 😵

zdeja
11. jan 2010

rebeka ahoj a caute vsetky cucoriedky......rebeka ja mam uz druhu mrchu po 1.neuspesnom ivf, pred vianocam by sme to uz nestihli tak az teraz . ket by malo byt koncom januara 😅

matulka7
11. jan 2010

Ahoj Zdeja, už si bola v splne?
Kedy približne pri KET - na ktorý deň cyklu bude vklad, neviete dievčatá náhodou?
Pekný večer. Ďakujem,.. 🙂 🙂 🙂

zuzana.dry
12. jan 2010

Ahojte vsetky, prajem vam dodatocne vsetko dobre v novom roku a nech je este uspesnejsi ako ten minuly🙂
My sme boli zopar dni odcestovani...ale teraz sme uz doma a pokracujeme v zabehnutom kolobehu...maly si uz pomalky zvyka na isty rezim spanku a bdenia a v noci uz tiez lepsie spinka a tak sa aj ja citim trocha viac oddychnuta a mam viac energie sa mu venovat... 😉

kukulik30
12. jan 2010

ahojte..hladam hladam Spln a nasla som ho az na 3 strane 🙂

matulka na ket stimulka zacina cca 1- 3 den cyklu a potom transfer cca 17. den cyklu, takze lieciky budes brat tak 14 dni, urobia vklad a pokracujes v papani Estrimaxu a vkladani Utrogestanu 😉

kukulik30
12. jan 2010

rebeka zdeja, matulka, tak ja sa k vam tiez pridam , ketaciek sa nas zase zide habadej 😉 ja som mala ist do SPLNU cca na tyzden, ale zda sa mi , ze bude troska meskat mrska, nemerala som BT, ale mam pocit, ze ovulka sa troska omeskala, takze aj termin mrchy sa pretiahol, tak ale nevadi....pockam si, nic mi neutecie ..Najlepsie je , ze som pozerala ako mi to bude vychadzat na KET a neuverite, ale vyzera to tak, ze KET mi vyjde skoro tak , ako KET pri Samkovi...teda u neho mi povedali vysledok krvi na moje meniny 20. 2. a teraz to tiez tak vyzera... 😵 😵 😵 to je nahoda, ze? 🙂 akurat to bude sobota, takze je iste, ze v ten den to nevyjde, ale niekedy okolo toho datumu..

ixi
autor
12. jan 2010

ahojte kocky dakujem este raz za blahozelania 😵
zuzka samusko je krasnucky
kukulik teraz to uz musi vyst 😎

dalida
12. jan 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo. Nooo, ja som sa nemohla dovolat k Dr. Hulikovej 🙄 Rano som sa dovolala... sestricka mi povedala, aby som zavolala medzi 13.00 - 14.00, ale zial bezuspesne.. Som z toho na nervy 😠

dalida
12. jan 2010

Kukulik, jeeej, tak to s tym datumom moze byt aj pozitivne znamenie 😉 Budem ti drzat palce 🙂

dalida
12. jan 2010

Mimka, ak mozes prosim ta napis ake si mala ty skusenosti s dopracovanim sa k vysledkom a naslednej konzultacii. Mohla by si mi supnut cisielko k Dr. Hulikovej? Na nete som nasla na nich nefunkcne cislo, dovolala som sa tam cez centralu... a cislo, kt. mam od nich (od Dr. Hulikovej) bolo dnes nedostupne.. 😝 🙄

mima263
12. jan 2010

Ahoj, ale ja ja nechodím k Hulíkovej ☹
Chodím k Dr. Beňovej a tam je to podobné, je veľký problém s objednávaním aj s telefonovaním.

jespera
12. jan 2010

Zdravim vas splnacky,
uz som tu nejaky cas nebola - nemam prehlad ako bojujete, aspon vam zazelam vsetko dobre...
My s Karin pohodicka, minule sme mali dni kedy sme papali kazdu hodinu, uz mame 3,80 kg, dni mi idu ako voda..
Prajem pekny vecer. .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre