Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mravvcek
28. feb 2010

zajacik dakujem 😀 😀 😀 myslis ze tam mozem ist aj ked mam rok a pol po potrate?Jej tesim sa s tebou z chlapa 😀 😀 😀 nech sa dari a nech rastie do krasy krasavcek 😉

vevericka80
28. feb 2010

jeeej zajacik, tak sa to potvrdilo...super 😵 😵

matulka7
28. feb 2010

zajačik - takže už ste na tom naisto - budete mať chlapčiatko - držte sa,.. 🙂

zajacik...
28. feb 2010

Babulky dakujem 🙂
Mravvcek podla mna mozes ist hocikedy, na to zakladne vysetrenie. Neviem ako je to s protilatkami proti plodu, to mne nerobili, kedze ja som potrat nemala. Ale robili nam protilatky proti spermiam, zona pellucida a este neviem co a manzelovi podrobny spg. Urcite to stoji za to urobit si taketo vysetrenie, myslim ze sa ani nic neplati.

katy2
28. feb 2010

zajacik, GRATULUJEM k fesakovi 😵 😵 😵 😵 drzte sa...
pozdravujem vsetky....

marcelka82
28. feb 2010

Zajacik blahoželám k chlapčekovi. Veeeeeeeeeeeeeeeľmi sa teším s Tebou. Ja som chcela chlapčeka. Ale nech to bude čokoľvek, bude to moje vytúžené.

mravvcek
28. feb 2010

Baby este sa vas chcem opytat,zajtra idem prvy krat na ten odber,mozem vypit kavu?Alebo nemam ju pit,mna potom strasne boli hlava.Poradte.

dalida
1. mar 2010

Zajacik, co to tu citam??? 🙂 Mam velku radost. Bude to chlap ako hora 😉

zajacik...
1. mar 2010

Babulky dakujem za gratulacie k nasmu malemu pindurikovi 😵 Ja uz sa neviem dockat kedy bude jul 🙂 🙂 🙂

Mravvcek skoda ze si nenapisala skor, teraz si uz zrejme priamo na odbere alebo uz mas po... Dufam ze si tu kavu nepila (teda neviem ci si ju chcela pit dnes rano), lebo pred OPU sa od polnoci nesmie nic jest ani pit 😕

monikasun
1. mar 2010

ahoj zajacik, gratulujem k zajkovi 😀 !!! a vevericke drzim prsty k dnesnemu ET...nech to vyjde!!! 😉

silvia.v
1. mar 2010

Želám pekný dník splniečka,
Zajačk, gratulujem k chlapčekovi a nech je zdravučký ako buk 😉

lenuliatko
1. mar 2010

Ahojte babulky 🙂
Zajačik, tak chlapček, super 😵 😵 😵 Veru, ani ja sa neviem dočkať júla, resp. skôr júna 🙂
Veverička, drž sa dnes.
Marcelka, ty si nejaká akčná 😀 a čo budeš robiť v najbližších týždňoch, keďže máš skoro všetko nachystané a hotové? Už len odpočívať s vyloženými nohami, čo? 😉 Ale krásne sa nato pozerá... A tie predstavy, že onedlho tam bude pri vás vytúžené bábätko 😵
Dnes nám koooonečne vyšlo slniečko, von cítiť jar, hneď je človeku lepšie. A keď sa všetko zazelená, zakvitne 😵

vevericka80
1. mar 2010

ahojte...uz som doma...vlozil 2 fazulky a 4 zmrazili

marcelka82
1. mar 2010

Ahojte.

vevericka blahoželám. Pekne ich opatruj. Držím síííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííílno palce. 😉

Leni, ja mám zo dňa na deň väčšie trampoty. Včera večer som už vôbec nemohla chodiť. Malá tlačí do krížov a to mi nejak spôsobuje bolesti pri ktorých ťažko hýbať nohou (bolí neskutočne kĺb). Mám to iba s jednou. Mamina vravela, že ona toto mala keď čakala mňa. Radšej si nachystám všetko dopredu a už budem spokojná, že nech sa malá rozhodne kedykoľvek prísť na svet, doma ma bude všetko v pohode čakať tak ako to chcem ja. Rátam s tým, ako povedal môj gynekológ. "Už to bude iba ťažšie." A ešte stále mám dosť upratovania a vybavovania. Koncom mesiaca už idem na materskú a už nech si to iba užívam. Dokonca budem častejšie cestovať do KE. Vieš, mne nemá kto pomôcť. Mamina je chorá a chodí do práce. Moju sestru som poprosila, aby prišla poutierať prach a pospratovať pred tým, než prídem z nemocnice, že všetko nachystám tak aby toho veľa nemala. Má tiež dosť doma. A z manželovej strany sa mi ozýva iba jedna švagriná a tá má 2 malé deti. Má tiež dosť. Zvyšok od kedy som doma z nemocnice, mi nik nezavolal. Volajú iba manželovi. Takže musím všetko sama.
A veeeeeeeeeeľmi sa teším na vôňu jari. Len dnes si ju ťažko užijem. ☹

kukulik30
1. mar 2010

ahojte 🙂
zajko, jejda, takze maly zajacik bude chlapcek 😵 blahozelam 😵 😵 😵
marcelka, joj mrzi ma, ze mas taketo starosti ☹ uz len to nejako vydrz,sprav si len to najnutnejsie a pritlac troska aj na mm, nech pomaha viac a ked uz bude mala na svete pride zase iny kolotoc starosti- radosti 😉

marcelka82
1. mar 2010

Ďakujem kukulik. Predstavovala som si to ako bežné tehu. Ale aj tak to neľutujem. Teším sa na malú. A všetko čo robím robím pre ňu. Aj preto sa obávam či nepríde skôr. Ale je to už iba na nej. Aspoň dúfam. 😅

silvia.v
1. mar 2010

Vevericka, držím palce aby ti to // vyšlo. 😵 😵 😵
Marcelka, za tu tvoju snaživosť budeš odmenená zdravučkou a krásnučkou princezničkou 😵 😵
Konečne troška slniečka pre nás splniečka..... 😉

vevericka80
1. mar 2010

zienky dakujem pekne 🙂 trochu som si polezala

kukulik30
1. mar 2010

jejda veve..tak ty uz mas bublinky v brusku... 😵 super, nech su // onedlho 😉

vevericka80
1. mar 2010

kukulik ano su tam a dufam, ze tam aj ostanu 🙂 a ty sa ako mas?

mima263
1. mar 2010

ahojte všetky 🙂
vevericka teraz to isto dobre dopadne 🙂

gisel22
1. mar 2010

ahojte splniecka, len na chvilu som tu nakukla,
rebeka joooj to mi je luto ☹ , tak som ti silno drzala prsty, ale co ak sa test zmylil, vsak raz sa ti to uz stalo
zajacik, blahozelam ti k pindurikovi 😉 , neboj, ani sa nenazdas a uz bude v postielke spinkat tvoj drobcek 😉
vevericka, drzim ti palceky, nech sa ti fazulky pekne zahryzkaju 🙂

zuzana.dry
1. mar 2010

Zajacik...gratulujem k chlapcekovi....🙂
Nas chlap🙂 bude mat vo stvrtok uz pol roka....ani sa mi verit nechce....🙂...Hrozne to bezi...... 😉

vevericka80
2. mar 2010

dobre ranko a krasny slnecny den prajem 🙂
zuzana samko je nadherny ...posielam mu pusu 😵

zajacik...
2. mar 2010

Vevericka aj ostatne snazilky pre vas 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Lenuliatko krasna fotka v pase, tehulkovstvo ti velmi pristane 😵

Zdravim vsetky SPLNiecka 🙂

jajica
2. mar 2010

Ahojte splniečka, pravidelne si vás tu čítam , dávnejšie som tu aj prispievala, a nedá mi , aby som sa s vami nepodelila o moje šťastie a malý zázrak, a tým vás možno trošku povzbudila, aby ste to nevzdávali, že i zázraky sa dejú a ako mi povedal Hredzi, občas , ale stávajú sa, aj ked som nikdy nemyslela, že sa stane práve mne.. 🙂 V júli som absolvovala 1. IVF, potom KET , predtým všetkým 2x IUI - všetko neúspešné 😝 ☹ , teraz som sa chystala na 2. IVF, dokonca 3. 2. mi sestrička pichla i prvú injekciu a už len čakať na menštruáciu a začať so stimuláciou, ale ja som sa svojej menštruácie už nedočkala, po 12 dňoch čakania na ňu som to vzdala, zavolala našej zlatej sestričke a tá mi povedala, že či nie som tehotná, pričom ja som sa ju snažila presvedčiť, že to určite nie, tak mi povedala, že mám prísť a ma vyšetria. A ja, aby som nevyzerala ako úplný idiot pred doktorom a sestričkou, ked by sa ma na to pýtali, som poslala mm kúpiť test a doslova nasilu si ho urobila, len aby som sestričke a doktorovi mohla povedať , že som si ho robila a nič tam nieje. A neviete si predstaviť ten šok, ked som si našla 2 čiarky... 😀 Presne po 4 rokoch od svojho MA.Týmto vás chcem povzbudiť, aby ste to nevzdávali, že určite sa každá raz dočkáte , špeci držím palce Dalidke, pri ktorej som si i poplačkala a Ixi, aby to špinenie ustálo a všetko sa dostalo do normálu , ale samozrejme všetkým vám držím palce, vevericke prajem krásne 2 čiarky, tehuľkám prajem bezproblémový priebeh a úspešný koniec a nám všetkým , aby sa splnil náš jediný sen, aby sme v náručí držali svoje bambuľky, držte nám palce, pretože tiež sme iba na čerstvom začiatku a aj my vám budete... 😵 😵 😵 Dúfam, že som aspoň trošku narušila tú zlú náladu, ktorá tu v poslednom čase bola ☹ a prerušila to 😠 a teraz už len samé dobré správy budú, takže veverička si na rade 😉 držím palce 😵 😵 😀

vevericka80
2. mar 2010

zajacik mnam 😵 😵 chuti to perfektne 🙂
jajica dakujem.....som velmi rada, ze sa ti to podarilo, zazraky sa fakt deju....inac sestricka mi vo stvrtok spomenula tvoj pribeh a dodalo mi to velku silu....prajem ti bezproblemove tehotenstvo 😉

jajica
2. mar 2010

dakujem vevericka, som rada a dúfam, že to povzbudí aj ostatné, veľmi vám to prajem 😵 😵 😵 a držím palce

monikasun
2. mar 2010

ahojte splniecka...ako sa ti dari vevericka? nemas uz ziadne bolesti? ja idem vo stvrtok na OPU, tak stale myslim na teba, ze ako ti to rychlo zbehlo 😀

dalida
2. mar 2010

Dobre popoludnie, splnieckovo. 🙂 Jajica, velmi sa tesim, ze si sa ozvala a podelila s nami o svoj velky zazrak. Dakujem za empatiu.
Zajacik, nepodelis sa s nami aj ty o svoje brusko? Rada by som videla ako ste obidvaja narastli 🙂 Lenuliatko, tehotenstvo ti velmi pristane. Vevericka, myslim na teba a drzim ti palce. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre