Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
5. feb 2012

@lienka_1 dakujem...nic ine nezostava, iba cakat na tu krv 😠 v prahe inak odporucaju robit mocovy test po KET najskor na 14ty den, ze skor to nema vyznam...tak asi nieco na tom bude, ked aj mne kazali najskor 10ty den, no ale ja somozrejme nie a nie vydrzat....tak ja som zvedava 😀 ...a skus ten test, lebo fakt sa to stava a nie zriedkavo...ja tiez poznam taky pripad...takze aj ja drzim palce staaaaale

lienka_1
5. feb 2012

@zuzka213 Zuzi, kazda z nas musime ist zivotom dalej, ci tak alebo onak. To, ze nam sa to nepodarilo neznamena, ze ostatne pary sa maju prestat snazit. Prave naopak, kazdou pozitivnou spravou je to lepsie, lebo to znamena, ze cely ten boj ma zmysel.
A moj nazor je, ze // sa to cele iba zacina. Je sice tazke zmierit sa s neuspechom, ale rovnako narocne, ak nie tazsie je byt dobrym rodicom.
Tak sa tes z // 🙂 Ved si to zasluzis! 😉

zuzka213
5. feb 2012

@lienka_1 si clovek s velkym srdcom a silnym duchom....zo srdca ti to prajem, cmuk

foryou25
5. feb 2012

@zuzka213 juuj no vidis, takze testiky, pozitivne, zo srdca blahozelam, aj krvicka bude pozitivna, takze doky mi napisal dobre lieky na stimulku, ked tebe sa to z nimi podarilo tfuuj tfuuj nech vsetko dobre dopadne 😉

zuzka213
5. feb 2012

@foryou25 dakujem, snad to bude ok...tesime sa...prajem tiez vela stastia 😉 🙂

nurili
5. feb 2012

@zuzka213 tfuj, tfuj, tfuj tak hned je nedela krajsia....drzim palce.... 🤐 😉

nurili
5. feb 2012

Ahojte splniecka, zelam peknu nedelu..... 🙂

nurili
5. feb 2012

@bique presne je to tak s nami zenami....ja mam 22.2. kontrolu a uz chcem vediet co to bude.....ako sa tesim..... 🙂 ani len netusim ze co je na obzore......ale hlavne zdravucke..... 😵

nurili
5. feb 2012

@mirkakn1 normalne sa to da pozriet na you tube....skus si to vyhladat.... 😉 nemusis mat z toho paniku.....vsetko pojde ako po masle..... 😵

nurili
5. feb 2012

@zuzka213 aj po krvy tomu nebudes este verit....ja sem tam ani teraz neverim, ked si pohladkam brusko tak vtedy viem.... 😵

bique
5. feb 2012

@nurili joj, tak to drzim vsetky palce...hlavne nech je zdravucke 😀 a co by ste tak chceli? jasne, bez ohladu na to, ze ci to bude chlapcek alebo dievcatko 😉 u nas v rodine sa uzatvarali stavky, ale jasne, ze mama citi, tak som vyhrala 😀 cakali sme dvojicky, tak tam bolo viac moznosti 😉

zuzka213
5. feb 2012

@nurili dakujem pekne, nechcem sa predcasne tesit, ale aspon mam dobry pocit...tiez gratulujem, nech je to v prvom rade zdravucke, na pohlavy az tak nezalezi 😉 😉 😉 😉

mirkakn1
5. feb 2012

@nurili ok idem pozriet 😀

nurili
5. feb 2012

@bique no moj mm by chcel velmi dievcatko povedal ze aj spravanie mam ine, ze mi vsetko smrdi a ze sa rada mazim, no a ja si myslim ze to bude chlapcek.....keby tu u nas predavali testy na urcenie pohlavia tak hned si ho kupim ale .....ostava len vydrzat i to nevieme ako bude otocene. Ked som bola na usg tak sa nam mimi najprv chrbatikom otocilo asi nemalo chut sa nechat pozorovat ale potom si to rozmyslelo a santilo a kopkalo o sto sest aj prstek si cmulkalo a rucka o celo opreta....ach..... 😵to bol pozitok..... 😵 😵 😵

nurili
5. feb 2012

@zuzka213 dakujem aj ja tebe drzim palce az do sameho konca..... 😉 som rada ze nam pribudla dalsia tehulka....jupiiiii...... 😵 😵 😵

nurili
5. feb 2012

@mirkakn1 tam najdes fakt vsetko....taky rychli samouk..... 😉

bique
5. feb 2012

@nurili joooj, ja sa uz na ten pozitok tiez tak veeelmi tesim 🙂 urcite sa ukaze 😉 u vas je to tak ako u nas...mm dievcatko, ja chlapcek, ale jasne, ze nie je podstatne, co to bude...to su len take vrtochy, kym nevieme a potom uz najviac na svete lubime, co nam priroda nadelila 😀 😀 velmi sa tesim s vami..nech je hlavne zdravucke 😉 mna zasa zacalo pobolievat brucho ako na MS, nejak ma to picha sem tam aj zo spodu, potom raz na pravej, raz na lavej strane, potom cela maternica ako keby sa chcela vylupnut 😎 spinenie chvalabohu ziadne 😠 a zacinam mat citlive prsia...nebolia, len su nejak citlive..neviem popisat..neviem, ci to nie su tie hormony..dnes som 10den po KET, den KET neratam, test nerobim, az v utorok, to budem 12 den po...vo stvrtok krv...a niekedy mam pocit, ze vyskocim z koze 😝 😅

bique
5. feb 2012

@nurili a nevies...kym nespinim a nekrvacam, tak je to dobre znamenie, nie? ci aj keby to nevyslo, tak to brzdi stale utros?

nurili
5. feb 2012

@bique noooo aj mna popichuje v podbrusku a to inac kazdu tehulku......tak neviem, neviem.... 😀
A co tyka utrosu tak to ti neviem povedat lebo ta priroda je uz na hlavu....Ci krvacas alebo spinis alebo nie aj tak mozes byt tehu.....Je to individualne....Len cakat.....

mirkakn1
5. feb 2012

takze injekcia je za nami, nic strasne a dakujem za rady, pomohli. a mozme ist na odber, som nedockava. 😵

mirkakn1
5. feb 2012

takze injekcia je za nami, nic strasne a dakujem za rady, pomohli. a mozme ist na odber, sme nedockavi. 😵

katy2
5. feb 2012

@bique ja som ms pred vysadenim utrosu nedostala nikdy... ani som nespinila.... 😖 ms dosla az na druhy, ci treti den po vysadeni.....
ale to neznamena, ze je to tvoj pripad... 😉 ja len odpovedam na tvoju otazku.... DRZIM PALCE 😵 😵 😵
@mirkakn1 sikulka... aj ja som pichala pregnyl sama 😉 drzim palce, nech je bohata ale hlavne kvalitna urodicka 😉

bique
5. feb 2012

@katy2 dakujem za odpoved 😉 ja len zistujem co a ako...aj tak mam este cas

bique
5. feb 2012

@katy2 teda na krvicku, lebo testy zatial neg, ale dnes sme len 10ty den 😉

mirkakn1
6. feb 2012

@katy2 dakujem, dufam, ze to dobre dopadne, nebolo to nic strasne, praveze sme sa s muzickom smiali, prislo mi to take smiesne, ze jaky doktor 🙂

nurili
6. feb 2012

@mirkakn1 nooo super, tak drzim palce ..... 😉

nurili
6. feb 2012

Ahojte splniecka, zelam uspesny zaciatok noveho tyzdna.... 😉

mirkakn1
6. feb 2012

@nurili dakujem, dufam, ze to zajtra dobra dopadne 😀

mirkakn1
6. feb 2012

booooze, to je pocasie, dobre ze zajtra ideme autom, lebo uz ani autobusy od nas nechodia, take zaveje som este nevidela, ake mame teraz pred dedinou, muzicek cely den len sneh odhrabuje 😝

nana123
6. feb 2012

@zuzka213 tak to uz mas iste s troma testami 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre