Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirkakn1
21. feb 2012

@nelynka neviem presne, ale pripravuje ti maternicu a tak podla mna a duphaston sa berie kvoli tomu aby sa babatka udrzali v tele a niekde som citala, ze utrogestan oddiali mrchu, aby si nedostala, ale ja nie som doktor tak neviem. u kazdeho asi doktor ordinuje inak, ale ja beriem estrimax 3 krat denne, duphaston 2 tab. rano, 2 tab. na obed a utrogestan vecer 2 tab., ale ako hovorim, u kazdeho je to inak, doktor nastavuje podla cyklu. 😉

nelynka
21. feb 2012

@mirkakn1 tak utrogestan aj duphaston je to iste..udrzuje plod..to viem-..len ten estrimax,,
ja duphaston bravam uz dlhsie na upravenie cyklu..ale posledne mesiace som sa uz aj na to vykaslala..
no ale uvidime ako to mne nastavia, som zvedava sama co a jak..
a kolky den si ty zacala stymulovat?

mirkakn1
21. feb 2012

@nelynka 5 den menzesu a ty si ako daleko? cakas na mrchu?

nurili
21. feb 2012

@anika142 dakujem peknucko, mm ten sa asi do zajtra zblazni a ja ako kazda buduca mamina.... 😉 ale verim ze to dobre dopadne a aj tie dalsie a dalsie..... 😵

nurili
21. feb 2012

@nelynka tak drzim palce..... 😉 inac aj ja som pocula ze v splne sa mech s tehulkami roztrhol.....tak tfuj, tfuj.... 😵

nelynka
21. feb 2012

@mirkakn1 ja som teraz 18DC tak cakam na mrchatu akurat 🙂

@nurili no ja som to videla na vlastne oci dneska a vlastne usi tak snad este stihnem tuto vlnu😀 😀 😀

anika142
21. feb 2012

@nurili joj dufam ze mas pravdu s tym mechom tehuliek, snad tam budem patrit aj ja s mirkakn1 a vsetky ostatne buduce tehulky.

zuzka213
21. feb 2012

@nelynka ja ti dam tetu......😀

mirkakn1
21. feb 2012

@anika142 jasne, ze budes, zajtra idem na krv, tak budem zajtra vediet na com som, este stale verim, lebo mrchu este nemam, tak uvidime, tebe drzim prsty, aj ostatnym buducim maminam 🙂

anika142
21. feb 2012

@mirkakn1 nemala si ist vo stvrtok? aj ja tebe drzim prsty. ocakavam pekne spravicky.

zuzlik7
21. feb 2012

ahojte baby, som tu sice prvýkrat, ale mam pocit, ze som sa trafila do temy. S manzelom chodime do splnu a od 15.2. mame ziadost v poistovni. Viete mi prosim niekto povedat ako dlho bude trvat schvalenie? 😉

mirkakn1
21. feb 2012

@anika142 mala, ale uz to nevydrzim, chcem vediet, na com som a od vkladu je to 14 dni, ale ja som pocitala az od dalsieho dna. dneska asi nezaspim 😒

mirkakn1
21. feb 2012

@zuzlik7 ahoj, ja som mala tak do mesiaca schvalene, ide o to, ktoru mas poistovnu 😵

zuzlik7
21. feb 2012

@mirkakn1 dakujem za odpoved 🙂 uz som sa tu nieco docitala, takze verim, ze to bude trvat kratsie ;) mam Dôveru a dufam, ze tie taraniny co teraz bezia v spravach o tejto poistovni s tymto nebudu mat nic spolocne ☹ a stihneme to vsetko absolvovat este v marci ...

anika142
21. feb 2012

@mirkakn1 ja na krv idem az v utorok o tyzden, drzim silno prsty, kedy si si naposledy robila test?

mirkakn1
21. feb 2012

@zuzlik7 tak ti drzim prsty, aby to bolo co najrychlejsie a cim skor budes tehu 😵

mirkakn1
21. feb 2012

@anika142 ja vcera a neukazalo mi nic, drzim ti prsty, testovala si? ja keby som vedela, ze nic neukaze, ani netestujem, zbytocny stres 🙂

zuzlik7
21. feb 2012

@mirkakn1 jeeej dakujem krasne...verim, ze sa nam splni v splne nas najvacsi sen ;) ak som dobre pochopila, tak ty uz len cakas na vysledok...silno drzim prsteky ;)

anika142
21. feb 2012

@mirkakn1 ja budem az v piatok, budem v 10 dni po ET, skor nie lebo sa bojim sklamania. aj ked viem ze na 10ty este nic nemusi byt stratene. Ako som ti pisala minule, davnejsie som si pisala z babami co testovali a ukazalo im na 12 ty den ani ducha a nakoniec az v 14ty den mali krv pozitivnu. A jeden vynimocny pripad bol taky ze testy negatvine a predsa bola tehulka. 🙂

deni5
21. feb 2012

@nelynka akú máš poistovňu,že už to máš schválené?Kedy si podávala žiadosť?Volala si dnes do splnu??

mirkakn1
21. feb 2012

@anika142 jeeeej, to by som bola riadne prekvapena zajtra. ja uz velmi nedufam, ale mm tomu silno veri, tak aj ja. ja som testovala 8, 9, 11 den a nic, tak uz na to kaslem. tak v piatok ti drzim prsty 😵

deni5
21. feb 2012

@anika142 aj ja sa tam chcem k vám zaradiť.

deni5
21. feb 2012

@deni5 už si spomínam ,že ty máš doveru.

anika142
21. feb 2012

@mirkakn1 dakujem pekne aj ja drzim palce

bique
21. feb 2012

@nelynka v splne mali mali uspesny mesiac 😀 len ja som im pokazila vo februari priemer ☹ ale v marci ideme do toho zasa...KET...takze budeme v rovnakom case na rovnakom mieste 😀 😀a potom sa stretneme az v porodnici 😀 😀 😀

anika142
21. feb 2012

@deni5 vitaj

bique
21. feb 2012

@nelynka ja som mala pri stimulke 10 dni menopur a puregon posledna injekcia...potom ET a duphaston a utrogestan...a teraz pred KET estrimax najprv 1x rano a vecer, potom rano naobed vecer a k tomu utrogestan 2x rano 2x vecer az do testu hcg z krvi...ale hormony a cyklus mam ok..ovulka na 14ty den, folikuly dozrievaju, maternica rastie..vsetko ok, len vajcovody sa nenapajaju na matercnicu...takze je to u kazdeho asi indi vindi..podla problemu 😉

franina
21. feb 2012

@bique ahoj chcem sa opýtať, ty si išla na 18-22 DC, uz ti vtedy pichli prvu injekciu? a odvtedy si brala ostatne ako menopur a potom puregon? ci sa caka na mrchu? a potomci ako to je? uz som z toho jelen. ..

nelynka
21. feb 2012

@bique ta to asi aj ja budem podobne mat..bo tiez som inak OK

nelynka
21. feb 2012

@bique no som zvedava ci sa nestretneme aj v splne dakedy 😀
a kde by si chcela rodit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre