Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
31. mar 2012

@zuzlik7 dakujem 🙂 testnem v pondelok, urcite, lebo dlhsie uz nevydrzim 😉 😝 10ty den by uz mohlo nieco byt vidiet a ak nie, tak sa pomaly psychicky pripravim na krvny test vo stvrtok 😠 urcite najdes konecne aj ty // a vsetky, co na nich tak tuzobne cakame 😀

nelynka
31. mar 2012

@zuzlik7 dakujem 😀

fliacik
31. mar 2012

@nelynka Gratulujem, veľmi Ti to prajem...

nelynka
31. mar 2012

@fliacik dakujem krasne 😀

zuzlik7
31. mar 2012

@bique dakujem ;) snad to vyjde aj nam...

nana123
31. mar 2012

@nelynka ahoj, skus iny test ako rapiclear a ti to ukaze jasnejsie... lebo ten rapiclear je strasne slaby... pozri do mojho fotoalbumu dve testy z toho isteho mocu a aky rozdiel.... a gratttuuuluuujeeeemmm 😵 😵 😵

nurili
31. mar 2012

@nelynka jeeej, tak tisko gratulujem..... 🤐 😵

nelynka
31. mar 2012

@nana123 ako si prisla na to ze mam rapiclear? 😀
je to mamatest,ja so ziadnym inym netestujem,lebo
len mamatest ukazuje spravne,nicomu inemu neverim
napriklad na teste wondfo mam z toho isteho mocu
ledva ducha a mamatest ake // 😀
a dakujem

nelynka
31. mar 2012

@nurili dakujeem,ale zatial len tisko

haannka
31. mar 2012

@nelynka ahoj...tak aj ja tisko gratulujem...to by si bola asi prva ktorej vysiel pozitivny test na 4.-5.po ET. to este nikto nemal...

nelynka
31. mar 2012

@haannka ahoj ahoj,dakujem krasne,ale prva urco nie
som,poznam par holiek co im tak vyslo :D

majka27
1. apr 2012

ahojte, chcem sa opytat, mali ste po odbere vajok v podbrusku taky pocit tlaku, ze napr. ked idem na WCko na malu potrebu, hrozne ma to tam tlaci a trochu aj boli a mam pocit, ze tazsie to ide zo mna. akoby mi nieco zatlacalo mechur. nestretli ste sa s tym? citala som niekde na forach, ze nieco podobne citili baby pri OHSS, to ale hrozi pri vacsom pocte vajicok, ja som mala 10...

bique
1. apr 2012

@nelynka ahoj, tak ako? testovala si uz dnes? ja som sa zasa neodhodlala, nechala som to predsa na zajtra 😉 ja mam tiez mamatest, tak uvidime 😖 inak, ja som pri tehu s dvojkami testovala tiez 5ty den od ET s testom rapiclear a mala som pekne // 😀 zalezi to aj od toho, komu ako stupa hcg, tie hodnoty v norme su v dost sirokom zabere na dane dni.... 😀 v brusku mas urcite dve babulky, lebo s jednym by ti tak skoro isto este neukazalo 😀 😀 😀

zuzlik7
1. apr 2012

@majka27 ahoj, no ja som mala minimum a tiez mam take pocity...ako pri ovulacii...ale je to podla mna normalne, lebo to bol zasah do vajecnikov... 😉

majka27
1. apr 2012

@zuzlik7 no mna to tlaci omnoho viac, ako pri ovulacii, ale nezhorsuje sa to, je to stale rovnake. ako sa citis pred zajtrajskom? 🙂

bique
1. apr 2012

babenky, pridavam Vam tabulku hodnot hcg, ktoru som nasla na nete, aby ste nestresovali, ked Vam 6den po alebo aj 10den po vychadza 10 jednotkovy test negativny 😀 ide o to, kolko bubuliek mate v brusku a ako rychlo Vam hcg rastie....u kazdeho je to individualne, preto treba trpezlivo cakat na krvicku 😀

Od PM
od početí
(mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4 týdny)
3 - 426

21 dní
35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340

28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56,500

35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7,650 - 229,000

43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25,700 - 288,000

zuzlik7
1. apr 2012

@majka27 velmi velmi zvlastne...mam pocit, ze mam strach a to som necitila ani pred odberom...ale hadam je to dobre znamenie, lebo pred odberom som sa nebala a nedopadlo to podla mojich predstav a teraz sa bojim, tak hadam to bude dobre... 😉 a ty sa ako citis?

majka27
1. apr 2012

@zuzlik7 okrem toho, ze mi vcera kolisala nalada ako na hojdacke a toho tlaku v podbrusku, ktory ma trosku znepokojuje, sa citim celkom fajn. ale ako pises, presne aj ja mam trosku vacsi respekt pred vkladom... je to posledny krocik, mozno preto. ja sa len modlim, aby bolo vsetko ok (teda ja🙂), pripravene na prichod maleho zazraku/kov 🙂

zuzlik7
1. apr 2012

@majka27 presne, vcera sme sa s manzelom o tom bavili...ze to bude asi tym poslednym krocikom ... len nech sa nas babulky drzia a to pevne 😉

bique
1. apr 2012

@zuzlik7 @majka27 joooj babule, to je praveze prvy krocik...ak ten nase babulka zvladnu, potom pokracujeme v ceste dalej🙂 drzim Vam silno silno palce, nech to dopadne co najlepsie...ja zajtra testujem, tak drzte aj vy mne, lebo ja som tak na nervy, ze sa to ani opisat neda 😀 😠

zuzlik7
1. apr 2012

@bique no ja to beriem tak, ze je posledny a od zajtra zacneme krocikovat zas az do konca...uspesneho konca 😉 neeeboj, ty nam urcite zajtra napises, ze mas kolajnicky 😉 a verim, ze aj my o 2 tyzdne budeme hlasit uspech...

nelynka
1. apr 2012

@bique jasne ze som testovala,ciarka ked taka ako vcera
ale skusim ku veceru,mne to vtedy lepsie vychadza :D
kamoska mala 6ty den rovnake ciarky aknd ja,po pk tiez bola a cakala len jedno)

nelynka
1. apr 2012

@majka27 tieto pocity ma kazda a ohss mozes dostat
aj ked mas len 10vajok.
Ja som to mala takto isto,dokonca ma boleli aj krice a mala
som obcas slabe krce ale den pred vkladom to uz bolo vpohode.
A od vkladu nic co by malo s ohss spolocne :e

bique
1. apr 2012

@nelynka no ale ty si mala uz 4ty 😉

deni5
1. apr 2012

@majka27 práve som išla napísať presne o tom istom,čo spomínaš aj ty.Strašne ma bolí brucho tak ako keď mávam ovuláciu,ale horšie.Tlačí ma to na konečník a bojím sa ako zajtra vydržím vklad a potom ďalej keď to tak tlačí.

nelynka
1. apr 2012

@bique no to hej no :D

majka27
1. apr 2012

@deni5 snad to bude do zajtra lepsie. hlavne, nech je to ok, nech su podmienky co najlepsie pre tie nase odlozene deticky 🙂

bique
1. apr 2012

@nelynka kedy ides robit dalsi? ja zvedava, ako ti to bude silniet 😀 😀 ja testim zajtra rano 😉 ani spat dnes nebudem

bique
1. apr 2012

@deni5 nebojaj, vydrzis 😉 ja som mala tiez taketo stavy, brucho ma bolelo ukrutne, aj krize a mala som este aj zimnicu k tomu...ale ta laska k tym malym bubulkam vsetko prekona 😀 pijes vela vody?

nurili
1. apr 2012

@bique cakam zajtra len na pozitivnu spravicku presne taku pozitivnu ako bude tvoj zajtrajsi testik..... 😉
ako pekne sa to cita....nelynka nam to tu otvorila a verim ze pribudnu dalsie tehulky...... 😵
Drzim vsetkych 20.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre