Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
11. apr 2012

@zuzlik7 ani cez deň nespím,lebo si nemožem hlavu položiť,len oprieť.

zuzlik7
11. apr 2012

@nelynka no super....jeden ti da antibiotika a vsetky by tym mozno posral...a druhy ti da vodicku... 😒 ale dobre, myslela som si, ze sa najde nejaka nahrada za antibiotika...lebo netreba ich zbytocne nasadzovat ak nie su potrebne, ale niektori lekari ani inac liecit nevedia...tak uz len dat gyndu do poriadku a bude dobre 🙂

zuzlik7
11. apr 2012

@deni5 to az tak? fuuu no to je dost sila...a od kedy ti to tak trva?

deni5
11. apr 2012

@zuzlik7 od včera a potrvá to asi ešte 3dni a neviem ako to zvládnem.

franina
11. apr 2012

@nelynka
@zuzlik7 oddychujem len ma strasne boli hlava .... a tiez dufam, ze moje krasne budu v poriadku.... 🙂

majka_drobka
11. apr 2012

@deni5 a paralen ti nezaberie? musi to byt hrozne..

zuzlik7
11. apr 2012

@deni5 zvyknes mat take stavy? to ti nezavidim...ja to mam iba sem tam, ale je to hrozne...no skus si vziat paralen...mohlo by ti to pomoct a neuskodi ti...

haannka
11. apr 2012

@nelynka ahoj, ktorý si bola včera deň po odbere? ja som mala hcg 450 16.deň po odbere, 14.deň po prenose a čakala som dvojočky...

haannka
11. apr 2012

dievčence, straaaaašne vám všetkým držím palce 😉

deni5
11. apr 2012

@zuzlik7 práve že zvyknem mať a práve toho som sa bála,že to príde.

nelynka
11. apr 2012

@haannka ja som bola po odbere vcera 20den..a 15.den po ET..
takze ja s dvojkami ani nepocitam 😀

haannka
11. apr 2012

@nelynka len aby 😀

nelynka
11. apr 2012

@haannka urcite..hlavne ani na UZV vcera nic nevidel..ani len tehu sliznicu..vravel mi gyndos ze sliznica je len nadopovana estrogemni a tmava a v tehu by mala byt svetla..
no ale prikladam to tomu ze na UZV by malo nieco vidiet az od HCG 1000 a vyssie 😕

haannka
11. apr 2012

@deni5 mám tiež migrény, takže úplne s tebou súcitím...strašná bolesť...ja odporúčam ľahnúť do ticha a studený obklad na celú tvár...mne to aspoň troška stlmilo bolesť....želám ti, nech ti to rýchlo prejde 😒

haannka
11. apr 2012

@nelynka ja som pri tehu s mojím Adamkom mala 14.deň po prenose a 20.deň po odbre (mala som 6-dňovú PK), mala hcg 2250 a foto z usg mám v albume...boli tam dve machuľky...vraj jedna bola iba krvná zrazenina, ale ktovie 😕
a na utz je vraj vidieť naozaj až nad hcg 1000, takže mne by doky ani utz určite skôr nerobil....

nelynka
11. apr 2012

@haannka no tak vidis..ja mam 15den po prenose len 410 😝
takze az bude, bude len jedno 😎

haannka
11. apr 2012

@nelynka hlavne nech je zdravé a vydrží do konca 😉

nelynka
11. apr 2012

@haannka tohto sa bojim najviac 😢
preco si ty potratila drobcov? pricina sa nezistila?

haannka
11. apr 2012

@nelynka nezistila...hystoloogia bola v poriadku, teraz čakám na hematologické výsledky...ale mala som tam znova veľký hematóm 4x6cm a ten tlačil na bábätká 😢 ...vraj...aj pri prvom tehu som mala veľký hematóm...pekne to vidieť v albume "vytúžené po 6 rokoch"...zakukni

haannka
11. apr 2012

som zvedavá, či to bude niečo s hematologiou...a ešte som nebola na kontrolné vyšetrenie na chlamídie 😖

nelynka
11. apr 2012

@haannka musis si ma pridat do priatelov..
podla mna to bude v hematologii ked si tam mala hematomi..sa ti zle riedila krvicka..
mne presne takto tiez 3x drobec odisiel, lebo sa ucpala cieva ked sa tvorila placenta a drobec odumrel a isiel...

nelynka
11. apr 2012

@haannka no vidim tie dve bodecky..fasa..

haannka
11. apr 2012

@nelynka ale nad tými dvoma bodečkami ešte jeden rozsiahly hematóóóm...a čo myslíš boli dvaja alebo jedno tiež iba zrazenina???

nelynka
11. apr 2012

@haannka no vyzeralo ako keby boli dvaja..ale jednovajecne 😀 lebo su velmi blizko pri sebe..po IVf nezvyknu byt az tak blizko co som UZV videla..
kedy po transfere si bola na UZV ze bolo vidno take bodecky? kolky den si bola, nepametas?

haannka
11. apr 2012

@nelynka na to bolo na ten 14.deň po ET a 20.DPO (hcg bolo 2250)...ale už v 7.tt je tam len Adamko 😀...teda tiež to vyzerá akokeby tam nebol sám :D

nelynka
11. apr 2012

@haannka hm..a mne pri mojom HCG nic..
a pri tychto druhych si bola kedy na UZV? ze ich uz bolo vidno?

haannka
11. apr 2012

@nelynka pri tých som bola myslím tiež 5..t-6.tt a už ich bolo vidieť...ale tie fotky, čo mám v poslednom albume to sú už robené pred kyretom :(

nelynka
11. apr 2012

@haannka jaj ahaa..ja som myslela ze normalne na UZv na potvrdeni..

haannka
11. apr 2012

@nelynka ty sa nestresuj, ešte je nízke hcg na utz

haannka
11. apr 2012

@nelynka eventuálne ked si mala včera 410, v piatok by si mala mať cca 3000, takže už bude vidieť machuľku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre