Po pozitívnom tehotenskom teste na ďalší deň negatívny

menonezname
7. okt 2018

Dobrý deň prajem, s manželom sa snažíme o druhé dieťatko, MS mi mešká +-5 dní, včera ráno som si robila tehotenský test Rapidclear ktorý vyšiel ako pozitívny dnes ráno pre overenie som si robila ten istý tehotenský test a ten už je negatívny pred tým som robila tehotenský test Plus lekáreň a tam boli tiež slabé čiarky nekrvácam nemám bolesti akurát ma bolia prsia a je mi ťažko na žalúdku, viem že musím počkať pár dní ako sa to vyvinie ale potrebujem radu či to niekto nezažil a ako to dopadlo Ďakujem za všetky rady 😊 prikladám aj fotky testov

menonezname
autor
7. okt 2018

Prvá fotka 5.10
Druhá fotka 6.10 ihneď po namočení
Tretia fotka 6.10 po zaschnutí
Štvrtá fotka dnes 7.10 negatívny

hennyinnsbruck
7. okt 2018

No ja neviem... 1 test sa mi zda MOZNO malinko pozitivny zbytok negativny... A odvtedy by mal zosilnet. Podla mna neostava nic ine ako vyckat popr skus zajtra test rovnakej znacky ako ten prvy bol. Drzim palce

menonezname
autor
7. okt 2018

@hennyinnsbruck aj tretia fotka je tiež negatívny ?

hennyinnsbruck
7. okt 2018

@menonezname prepac ale ja nic nevidim... Uvidis co napisu ine baby
🤔

beky1813
7. okt 2018

A ktory test je pozitivny?

adulienka11
7. okt 2018

Na jednom vidim slabu ciarku ale na ostatnych nic

menonezname
autor
7. okt 2018

Tento

menonezname
autor
7. okt 2018

To je tá tretia fotka

menonezname
autor
7. okt 2018

A toto je ten istý test s 3 tej fotky ale ihneď po namočení

hennyinnsbruck
7. okt 2018

@menonezname nic na nom nevidim

ave17
7. okt 2018

Nič tam nie je, ani na jednom

lucinika
7. okt 2018

Na jednom by som videla aj dusíka,ked tak si skús urobiť test o 3 dní. Následne skús test odfotit a upraviť v editore,ak sa ti teda bude zdat ze by bola druhá ciarka

menonezname
autor
7. okt 2018

Ďakujem za odpovede

cuculiatko88
7. okt 2018

ja vidim ciarku na prvom druhum aj tretom, ale je to slabucky duch.... skus o par dni a uvidis

anielicek009
7. okt 2018

Ja tiez by sim na jednom videla ducha ale na tych ostatnych nic

pininka
7. okt 2018

@menonezname ja na tom tretom vidim urcite, ale na to ze si 5 den po menzese ktory neprisie je to dost slabe. Ja som takyto test mala 5 dni po oplodneni.

menonezname
autor
7. okt 2018

@pininka -+5 dní mám nepravidelnú menštruáciu

zuzanockamt
7. okt 2018

Ja vidím len negatívne testy. Pozitívny test vyzerá inak. A keď mešká MS už 5 dní,tak čiarky by boli silné.

sense
7. okt 2018

Na tretej je duch ale kedze je to po zaschnuti tak to je uz po uplynutej dobe desat minut a moze to byt aj kanalik ostatne su negativne

Rada zbytocne sa nestresuj a, netestuj ,ak si tehu zistis t zachviku.aj bez x ocikanych testov

dasenka352014
7. okt 2018

Ja vidím všetky negatívne

dskjhfdlkdjhl
7. okt 2018

@menonezname velmki pozorne som si obrazky pozrela, bohuzial, ani jeden nie je pozitivny.

kikuskaschw
7. okt 2018

@menonezname ten prvý som mala tiez tak a čakáme babo treba skusit ten isty ostatne mi tiez ukazovali velmi slabo az po nejakom dni bolo vidno aj na druhych

monikamama
7. okt 2018

Ja tiez nic nevidim. Drzim palce nabuduce 😘

mimuska18
7. okt 2018

Hodila som ti to do negatívnu a ja tam teda čiarku vidím skús ďalší o pár dní pekný zvyšok dňa 😊

lula313
7. okt 2018

@menonezname normálne si chod kúpiť digitálny test. Tieto sú otrasne. Vychádzajú negativne a na digitálnom máš pri tom 2-3 tyzden

girlspower
7. okt 2018

vidím prvé tri slabo pozitívne . Skús o dva dni

nataly00
23. okt 2018

Ahojte dievky chcem sa spýtať že som robila testy a dva visli pozitívne a o 4dni som robila iný test a je negat čo si mám myslieť

anitu
23. okt 2018

@nataly00 koľko dpo si, koľko ti mešká ms?

nataly00
23. okt 2018

@anitu 7dni dve testy mám pozit a jeden negat ale napína ma každé ráno

nataly00
23. okt 2018

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre