Pobočka Iscare v Ružomberku. Chodíte niektorá?

zuziatko
25. apr 2008

Dnes som volala s Dr.Tomášom, ktorý pracoval v Heliose. Raz sme tam u neho boli a boli sme spokojní. V pondelok mu budem volať a idem sa objednať na konzultáciu.

Je tu niekto, kto chodí do Iscare v RK ??

saska1
16. sep 2008

tani...a u vás je kde chyba?ved ty máš grafy úplne parádne.... 😕 a prečo nie umelé 😕 ?
neboj..zadarí sa..zázraky sa dejú 😵 ja tiež čakám ,že jeden sa udeje u nás 😔

ivirk
22. sep 2009

Ahojte, ja som volala do RK do ISCARE. ozval sa mi Dr. Tomáš a objednal ma aj s manželom na stredu večer. Povedzte mi prosím Vás niektorá ako to tam prebieha a čo ma pravdepodobne čaká? A ako je to s platením? za čo sa platí a za čo nie? Platí sa aj za to sedenie? a každá jedna musí isť na IVF alebo IUI, alebo laparku? Ja o tom veľa neviem, som v tom dosť nováčik ak mi to môžete vysvetliť, bola by som veľmi rada a Ďakujem za všetky odpovede 🙂

gubik
22. sep 2009

Ahoj, počas prvej konzultácie s Vami rozoberie Tvoju aj partnerovu anamnézu, aké vyšetrenia už máte za sebou a na základe toho Vám povie, aký bude ďalší postup. Ak Ťa Tvopj gynekológ kvôli neplodnosti ešte nevyšetroval, bude Ti doktor robiť krvné testy v určitých fázach cyklu+ ultrazvukové kontroly, aby sa prišlo na to, či Ti dozrievajú folikuly, či máš ovuláciu, akú máš výšku sliznice, či Ti správne funguje žlté teliesko+ sa robia odbery na chlamýdie, mykoplazmy, vyšetria sa protilátky proti spermiám a trofoblastu, prolaktín, myslím že aj hormóny štítnej žľazy. Partnera pošle Dr. na spermiogram. O taký mesiac, keď budú výsledky skompletizované, Ti vysvetlí ďalší postup.
Ja som sa teda dostala len na 1. konzultáciu, k ďalšej sme sa nedostali a šli sme rovno do Heliosu. Ako človek je doc. Tomáš veľmi milý, ale mňa odradilo to, že na spg treba ísť do BB a na prípadné zákroky všade možne po Slovensku. Ale isto sa to dá zvládnuť.
Držím päste a ak máš ešte nejaké otázky, kľudne sa spýtaj! 😉

ivirk
23. sep 2009

Gubik ahoj, dakujem Ti za odpoved. Som rada, ze aspon trosku viem ako asi to tam bude prebiehat.Mna moja lekarka nevysetrila vobec na nic, iba mi urobila asi trikrat sono a nasadila troje liekov a nic ine,tak skusim,chcem aj manzela vysetrit. Mne az tak nevadi ist na vysetrenie do BB, lebo ja tam aj tak praviedlne chodim na kontroly hematologicke, takze pri jednom 🙂 Ved uvidime, neviem este co mi vlastne povie ak som daky beznadejny pripad... Helios je kde v martine? neviem v com je medzi Heliosom a Iscare rozdiel, no ved vydrzim do stredy...ale skoda ze to je az buducu stredu, som dost zvedava. A este mam trosku problem s tym, ze musim od mojej gynekologicky vymamit doporucaci listok, neviem ci nebude prostestovat a dat mi nejaky vypis zo zdravotneho zaznamu - to bude asi problem ☹

gubik
23. sep 2009

Na konzultáciu nepotrebuješ doporučenie od gynekologičky ani výpis zo zdravoitného záznamu. Inak za prvú konzultáciu sa neplatí. Platí sa za krvné testy, spermiogram a potom za prípadné IUI alebo IVF.
Konkrétne rozdiely medzi Iscare a Heliosom nepoznám, v podstate obom ide o to isté
🙂
Neboj, beznádejný prípad určite nebudeš 🙂
elios je v MT na sídlisku Ľadoveň

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre