Pobočka Iscare v Ružomberku. Chodíte niektorá?

zuziatko
25. apr 2008

Dnes som volala s Dr.Tomášom, ktorý pracoval v Heliose. Raz sme tam u neho boli a boli sme spokojní. V pondelok mu budem volať a idem sa objednať na konzultáciu.

Je tu niekto, kto chodí do Iscare v RK ??

zuz11
25. apr 2008
zuz11
25. apr 2008

fedra • snž • 23. apr 2008 o 12:16
Ahojte
chcela som sa opytat, ci niektora chodite do noveho CAR v Ruzomberku.
Prosim o vasu skusenost.

zuziatko
autor
25. apr 2008

Fedra ja sa idem v pondelok objednať. Mám nejakú skúsenosť s dr.Tomášom a je super.

Viem z dnešného telefonátu toľko, že v RK ťa komplet pripravia na zákrok IUI/IVF a potom sa idem buď do BA, alebo do BB.

Ty si už objednaná ??

zuziatko
autor
25. apr 2008

Zuz vďaka 😉 😉 😉

fedra
28. apr 2008

Takze samotny zakrok nerob ia v RK ?

zuziatko
autor
28. apr 2008

Fedra nie nerobia. Ale si myslím, že je jednoduchšie mať celú prípravu tu v RK a potom ísť na zákrok do BA, alebo BB.

Mne osobne to nebude vadiť.

Dnes sa idem objednať 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

fedra
30. apr 2008

Ahoj, tak ako ... uz si objednana ?
trosku mi poreferuj 🙂

alicag
1. máj 2008

ahojte všetky
zuziatko doc.tomaš je fakt super lekar ja som bola v heliku 2 krat a toto bude moj posledny pokus a hrozne sa bojim čo ma čaka a aki bude vysledok ☹ 😕
fedra a ty chodiš do r.k.alebo sa len rozhoduješ medzi centrami? 🙂

zuziatko
autor
3. máj 2008

Fedra som objednaná teraz na máj. Čo je pre mňa super, tak po pracovnej dobe.

Alica ty si z RK ??

alicag
3. máj 2008

ahoooooj všetky dnes mame nejake smutne počko ako v aprili.

alicag
3. máj 2008

zuziatko napisala som ti do ip 🙂

fedra
5. máj 2008

Ahojte, ja chodim do Heliosu. Teraz sme po IUI, zial nepodarilo sa nam to a tak nas caka IVF.
Dali sme ziadost este v Heliose, takze prve skusime tam. No a ak by sa to nepodarilo, tak rozmyslam,ze potom by sme presli do RK. Rozmyslame totiz o soft a to robia iba v Iscare

zuziatko
autor
5. máj 2008

Fedra aj my rozmýšľame o softe. Nevieš ako to cenovo v Iscare vychádza ??

Inak dúfam, že sa to podarí v tom Heliose 😉 😉

poka
5. máj 2008

caute,
ja chodim tiez dr.Tomasovi, a naozaj je super. dalsiu navsetvu mam naplanovanu v druhej polovici maja.hovori sa o nom, ze je velky odbornik.
pa

fedra
5. máj 2008

neviem presne ako je to cenovo, asi tak nejako ako klasicke IVF, mozno o nieco lacnejsie pretoze tam nie je tak velky doplatok za lieky a tiez sa nedava nic mrazit
Mna odradza od RK iba to, ze na samotny sakrok treba ist do Blavy.

zuziatko
autor
5. máj 2008

Poka to je super, že si s ním spokojná.

Môžem sa opýtať, že čo plánujete ??

alicag
5. máj 2008

ahojte všetky
fedra ked sa robi soft tam je kratky protokol?viem,že docent hovoril,že v iscare sa použivaju ine lieky ako v heliose.ja som tiež bola vheliku a tažko sa nam vyberalo nove centrum tak držim palce 😉

fedra
6. máj 2008

no ak som tomu dobre porozumela, na soft sa stimuluje len par dni ... asi od 3DC az po odber.
Kratky protokol pri IVF by malo byt nieco ine ako soft.

fcielkafcielka
13. máj 2008

Ahojte, mozem sa opytat - v RK je len doc. Tomas? Ci aj ini lekari? A aky je pristup personalu? Dlho sa caka? Pomoze mi akekolvek info, dakujem. Je pravda, ze na punkciu a transfer sa potom chodi do BA do Iscare?
Pekny dnik.

alicag
14. máj 2008

Ahoj fčielkafčielka 🙂 v care je len doc.tomaš mi sme mu brnkli v stredu a v pondelok som už aj z drahym bola na konzultacii jeho pristup je velmi ludsky proste super ved predtym robil v heliku ja som predtym bola 2 krat v heliku a som rada.že otvorili v ružomberku pobočku. funguje to tak,že chodiš na kontroly tam a potom odber a transfer je v blave v iscare.tak papa a hlavu hore
pozdravujem ostatne snažilky 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fcielkafcielka
14. máj 2008

alicag - dakujem. A napriklad - nevies ako to je - lebo v Iscare v BA su poradovniky na stimulku na IVF a to sa vztahuje aj na RK? A idete na vsetky vysetrenia - hormonalny profil, spg a tak?
Moc dakujem.

alicag
14. máj 2008

neviem ti povedat ako je to s poradovnikom ale ja ked som bola na pohovore v aprili tak mi povedal,že to vidi na jul,august.aj mi to napisal do papierov len mi napisal papier na genetic.vyšetrenie do martina kvoli 2 neuspešnym pokusom ivf a ine vyšetrenia nič.totiž ja mam problem zo štit.žlazou tak tam stale musim chodit na kontroly a vlastne mam spravene vyšetrenia.ja bi som mohla začat aj v juli len to nestihame,kvoli tomu,že 1 mesiac sa čaka na vysledky z genetiky.pomaly dalej zajdeme aj ked to čakanie je des.rozmyšlaš,že zmeniš car?chodiš do heliku? 🙂

fcielkafcielka
15. máj 2008

alica - este raz vdaka. Ja zatial len zbieram infosky, mame este mrazacika, tak hadam nam ich ani nebude treba... 🙂

zuziatko
autor
15. máj 2008

Ahojte

my ideme v stredu na konzultáciu a už teraz sa veľmi teším. Chceli by sme vyskúšať najprv 3xIUI a ak by sa nepodarilo, tak až potom IVF.

Rozhodujeme sa medzi softom a klasickým.

Alica on je fakt fajn doktor. A dúfam, že nebudete potrebovať ďalší pokus, ale že sa ujme mrazáčik 🙂 🙂 😉 😉

Ktovie koľko má pacientiek.

alicag
15. máj 2008

Ahoj Zuziatko tak nech ti dobre dopadne ta konzultacia.ja nemam mrazačika ja musim ist bohužial na ivf asi si sa pomilila s fčielkoufčielkou.ale aj tak sa tešim len to čakanie je dlhe.najprv musim na tu genetiku a potom sa to rozbehne.mislim,že dost pacientiek tam chodi.mi sme velmi spokojny s pristupom.
Fčielkafčielka držim ti palce nech ti to potom dobre dopadne 🙂 🙂 🙂 a snad aj mi chitime babulky nejake tie tehu virusikyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
zatim pa

alicag
18. máj 2008

Halooo nejak to tu viazneee 🙂 🙂

zuziatko
autor
20. máj 2008

Kočky ja idem zajtra na konzultáciu. Veľmi sa tešíííím 🙂 🙂 😉 😉

fcielkafcielka
20. máj 2008

zuziatko, tak drzim palceky a zajtra nas, prosim, poinformuj co a ako!

alicag
20. máj 2008

Ahojte babulky 🙂 včera mi volali z iscare,že mi schvalili žiadost ešte tie testy a čakanie na vysledky a možme ist dotoho.
zuziatko tak zajtra ideš budem držat palce a napiš 😉 čo a ako 🙂 🙂 🙂
fčielkafčielka tak maju v iscare poradovnik včera mi to povedala ta pani čo mi volala.

fcielkafcielka
20. máj 2008

alicag - dakujem...tak som sa konecne dopatrala! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre