Podarilo sa vám IVF aj pri vyššej váhe?

dicinka1
23. aug 2008

ajojte..zaujimalo by ma ci moja vyska a vaha moze ovplyvnit IVF....mam 166 cm......vaha teraz je na 77 kg...za 2 mesiace som pribrala 7 kg....ja viem je to dost..a bojim sa ze umele sa koli tomu nepodari....podarilo sa vam ivf aj ked ste mali viac kg?

cikyta
23. aug 2008

Dici,ja som za 10 mesiacov pribrala 10kg.............Aj ked nemám nadváhu-skôr som mala opačný problém a pri ET mi skrz moju chudosť neodporúčali dvojičky...............Tak bud rada,že si silná žena! 😉

janazuza
23. aug 2008

ahojte.Dici ja som otehotela po ivf na ;2. pokus a aj s nadváhou(oveľa väčšou ako máš Ty. 😉
Po tých liekoch sa lepilo na mna všetko 😕

dicinka1
autor
23. aug 2008

ajoj ciky a janazuza...ja len ci mi to nemoze uskodit tie kila naraz...mam 21...takze mam dost velku nadvahu... ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a som s toho nestastna...

janazuza
23. aug 2008

dicinka viac kíl nie je nič dobré ani zlé. Záleží na tom ako sa ty cítiš. Nemusíš byť s toho nešťastná. Ja som mala nadváhu raz takú ako ty a k tomu ešte aj astma... ☹ . Myslím si , že prežiť toto všetko oklolo ivf nás posiluje do budúcna.
Mne kilá ostali a nemôžem sa ich zbaviť, ale som šťastná, že mám nášho beťára 😉

dicinka1
autor
23. aug 2008

ok...tak sa budem snazit na to nemysliet..dakujem ti za podporu... 😉

staza
23. aug 2008

No mne Herman odporučil schudnúť mám 164cm a mala som pred dvoma mesiacmi 73kg a teraz mám 65.Predpísal mi hak aj metfogammu takže pomaly to ide dole.Idem na svoje 4 ivf v oktobri a určite sa budem snažiť čím viac zhodiť aspoň dúfam,že si tým zvýšim šancu na otehotnenie.Neviem ale asi aj nadváha neprospieva.Len keby sme nepriberali od tých hormonoch 😖

dicinka1
autor
23. aug 2008

staza....mne hermi nepovedal nic..ale to ma teraz nevidel...je to zatas pre mlady organizmus...citim sa zle...ale teraz uz nestiham zhodit viac....iba ak by som nejedla....asi to skusim 😉 pred rokom som tiez schudla pred 1 ivf....mala som 65 kg..a bolo mi skvelo..uplny rozdiel...aj taky pocit lepsi som mala..ako sa tomu vravi...proste bola som na seba hrda vtedy..ja mam hlavne problem s bruskom...a stehnami...nemam ani silne boky....nic...ale vadi mi brusko..velmi...nepekne mi uz vysi....ja som taka krava... 😠 by som si to najradsej odrezala ☹

pointka
24. aug 2008

ja som od januara pribrala asi 13-15 kg a to vam mozem povedat, ze jem len strasne malo, sladkosti mi nechutia, takze si neviem predstavit ako by som mala schudnut, iba ak tak nejest uz vobec. A presne som pribrala na partiach tela - brucho a stehna najviac.
Nepoznam zenu, ktora v CAR pri liecbe nepribrala a je kopa tehuliek aj s nadvahou, nehovoriac o prirodzenych tehulkach, ktore maju aj bez liekov bezne nadvahu. Moj nazor na nadvahu je ten (nikdy som nebola chrda a ani na to stavbu tela nemam, takze nikdy ani nebudem), pokial nadvaha nie je prilis velka, co sa uz rovna snad obezite, tak je to v poriadku. Mne osobne dokina na nadvahu nikdy nic nepovedala a to je ku mne az prilis otvorena, je to typ doktorky, co vas sfukne bezproblemov, ak nieco nie je v poriadku.

lauritka
24. aug 2008

pointka drzim ti palce nech ti KET vyjde 🤐 😵 dlho si tu nebola...us si v poriadku ?

dicinka1
autor
24. aug 2008

pointka aj ja ti drzim palceky-..... 😉

pointka
24. aug 2008

lauri nie som, zase mi sliznica zastala na 7mm a beriem hranicne davky estrogenu, cize mozem zacat krvacat a tym padom KET pada, zajtra idem na KO, v piatok by mal byt transfer, ale ten 1 mm do 8 mm nie a nie narast ☹
Ale aj tak si necham transfeovat nieco, ved naco som sa cely mesiac morila s liekmi ☹

Vidim, ze ty pauzujes teraz? Ja ak teraz KET nebude/nevyjde, i ked dufam, ze ano, dam si pauzu aspon 2 mesiace a uz mam ziadost na 2.IVF schavlenu, tak snad...

Dicinka, Lauritka dakujem za palceky 🙂

dicinka1
autor
24. aug 2008

pointka..nemas zac....aj mne traba drzat palceky...

pointka
24. aug 2008

ano dicinka, budem aj ja tebe 🙂
Musime si navzajom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

taella
24. aug 2008
nikuskaska
17. jan 2017

Baby ako deticky velke pobehuju po byte? Obnovuje temu, ak by niekto chcel prispiet, sama tym prechadzam, tak budem velmi rada

babulka9
18. jan 2017

@nikuskaska ahoj, ja som bola na IVF pred skoro 6 rokmi a maly ma uz 5. Vtedy som vazila 82a merala 169. Podarilo sa oplodnit jedine vajicko, ktore teraz stale beha po dome B-) prave sa s manzelom rozhoduje ist do toho znovu😉 tak snad to bude tiez uspesne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre