Podstúpili ste niektorá IVF v natívnych cykloch alebo soft-stimulačných cykloch?

fedra
7. apr 2008

Ahojte babenky,
chcem sa opytat, podstupili ste niektora IVF v natívnych cykloch alebo soft-stimulačných cykloch ?

mikad
2. máj 2008

dakujem didusa 😵 , držím moc palce tfuj, tfuj, nech to má štastný koniec. ku komu chodiš do Iscare? Ja som stimulovala merionalom tiež, potom cetrotide a pregnyl, ak môžem vedieť kolko ste mali vajok? mne vkladali jedno 4 , a jedno 2 bunkové. Prvé dni som necitila v podstate nič, iba prsia troška boleli, až taký 10,11 deň ma dosť začalo pichať v podbrušku. Nestresuj sa a ani tak skoro netestuj, ja som testovala 11 deň a bola tam slabulinká druhá čiarka. Hcg z krvi som mala na 14. deň 858.

fedra
autor
2. máj 2008

neboj ... ved tak skoro malo dievcat nieco citilo.
A ak aj , je to skor tymi hormonmi co sme nadopovane 😉
Neboj, bude to dobre. A aj HCG ti povedali ?

mikad
2. máj 2008

tak ako hovorí fedra, tie prvé dni je to viac menej o tých hormónoch 😝 , dopadne to dobre 🙂

didusa
2. máj 2008

Dakujem vam babulky.
Chodim Petrovej. Je zlata, aj ked malo hovori ..... 😉 🙂 Ako som povedala, mli sme 3 vajíčka a z toho sa nám dve oplodnili. Dala som si ich vložiť obe a obe aj mali osem buniek .... a v ten deň mi pichli aj pregnyl. Mikad, takže až 10 deň by som mala niečo cítiť? Tak veľmi sa bojíííííííím aby boli obe embryjka v poriadku ..... A priznám sa, chcela som testovať v pondelok a ak to vydržím, tak netestnem .... Na hcg mám ísť až 12-teho. Hádam sa dovtedy nezbláznim 🤐 😵
Mikad, mala si po ET aj dovolenku, alebo oddychovala si? Fakt ti moc gratulujem ... 🙂 🙂 🙂
Fedra, ďakujem za podporu, stale si hovorím že sa to cítiť ešte nedá, ale keď tak veľmi by som chcela vedieť či sú v poriadku ....

mikad
2. máj 2008

ja chodím k doc. a ten tiež moc nenahovorí, stačí že ja toho nakecám 😀, ale sem tam bol vtipný. Ano po ET som oddychovala, robilili mi ho v stredu a do konca týždna som si zobrala dovolenku. Je na nervy to čakanie, ale čo pre babulko neurobíme. Na výsledok hcg som volala tak, že ani neviem ako 😀 bola som uplne mimo.
Ked sa môžem spytať didusa, mate s manželom zdravotný problém? My nemáme žiadny, proste to nešlo.

fedra
autor
2. máj 2008

baby ... hrozne vam zavidim, ale v dobrom 😉
Dufam,ze sa k vam coskoro pridam ... uz by som si to tak zelala po tom vsetkom ☹

mikad
2. máj 2008

fedri, fakt zo srdiečka ti želám aby to prišlo čo najskôr, ja som na MK chodila a čítala a čítala, skratka som sa necítila tak sama......

didusa
2. máj 2008

Ja som zdrava, len bohuzial, nasi bojovnickovia su pomalsi 😅 🙂 Ale robili nam aj ISCI, takze to by teraz nemalo vadit. Dolezite je, aby sa im u mna pacilo, mali teplucko a dobre prekrvenu sliznicu ... mavam stale studene ruky, tak dufam, že liznica je teplucka .... 😅 😵
To ti verím, že na ten výsledok si už musela byť veľmi nervózna .... ale hlavné je, že ti povedali takú krásnu spravičku 😵 😵 😵 Teraz si dávaj už len pozor a šetri sa ... A o doc. som počula že je tichá voda 😀 😀 ale je odborník, takže hovoriť nemusí, hlavne že to vyšlo .... 😀 😀 😀

didusa
2. máj 2008

Fedruška, ja ti veľmi želám aby to vyšlo čo najskôr, aby si bola šťastná mamička krásneho, zdravého babatka (prípadne dvoch) 😀 a nech ti to čakanie prejde veľmi rýchlo ..... Neboj, ani sa nenazdáš a bude to tu ... drž sa ....

mikad
2. máj 2008

babulienky tak sa majte, zachvílku idem na obed a potom cestujeme na oslavu k švagrovcom. To zasa budem musieť hrať divadlo. Každý si bude chcieť so mnou pripíjať, daj si, prečo nechceš, ty si teda švagriná...... 😅 , ale ked ja to ešte nechcem prezradiť, ja som dobrá heeeerečka. tak pá držkajte sa

didusa
2. máj 2008

Mikad, tak krásne pooslavujte a prijemny vikend ! A hlavne, dávaj si na seba pozor mamina 😀 !!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre