Poisťovne a schvaľovanie IVF. Ako dlho ste čakali?

lalupa
20. mar 2007

Prepáčte, že kvôli tomu zakladám novú tému, ale nedošla som nikde k odpovedi na moju otázku, ako je to v spoločnej ZP? Aké máte skúsenosti? Ako dlho ste čakali? Ďakujem 😅

annamary27
18. mar 2012

@snazilka1983 ahoj,ja chodím do GF v BA a žiadosť chodí k nim a oni mi potom volajú,keď je schválená.

snazilka1983
18. mar 2012

@annamary27 no asi to bude aj v iscare tak lebo to by mi povedala ze mi daco dojde domov ale nic nespominali

7bambulik9
18. mar 2012

@omnia23 No nemenovaný lekár mi hovoril, že už im Dôvera prestala schvaľovať žiadoste bolo ich od nového roka už 15. A vraj keď vyhrá Fico asi Penta Dôveru predajú ak presadia zákon, že súkromné poisťovne nebudú môcť byť ziskové či tak nejak, ale to sa hovorí možno to tak nebude. Jednej pani nechválili operáciu, ktorá bola finančne náročná....a tých prípadov nejako narastá čo sa týka Dôvery.

7bambulik9
18. mar 2012

@izzie27 No ak to je len len toto tak super. Ale o tom spermiograme a urologovi my lekár nehovoril. Len Chlamýdie a krv. V pondelok tam zavolám a opýtam sa na toho urológa...aby sme si to mohli vybaviť. Dík za info taká správa poteší....

omnia23
18. mar 2012

@7bambulik9 ja nechcem nadavat na Doveru,aby to nevyznelo,ze kydam na konkurenciu ale pracujem s lekarmi a zatial som nemala jedneho lekara,ktorý by sa nestazoval co sa platenia tyka...Takze asi tak,samozrejme,ze ani Union nie je svaty,to netvrdim,ale pripadov,kde Dovera nepreplatila operacie a zakroky,narasta 😠

deniska899
3. mar 2014

Ahojte ak mi vie niekto poradiť,mala som podlžnosti v poistovny, ktoré som si zaplatila.Chcem sa opýtať ci aj manžela tam overujú alebo len ziadatelku.ďakujem za odpoveď

isabella22
17. apr 2015

@deniska899
@omnia23
@7bambulik9
@snazilka1983
@annamary27 ahojte holky sice starsia tema ale nic som tu podobneho nenasla...vcera 14.v utorok som volala do poistovne ci nam ziadost schvalili. Schvalili. Len smutna som z toho...bojim sa ze mi ju nestihnu doricit do centra skor a ja uz nebudem moct zacat stimulovat😢povedali ze vo stvrtok ze ziadost bude odoslana v najblizsich dnoch....kolko 1 2 3 dni?tyzfne???boze😳takto si premarnit cyklus

juki21
10. aug 2015

Ahoj @isabella22 .. Ja čakám na schválenie už 5 týždňov a stále nič..Chcela by som sa opýtať, akú poisťovňu máš ( ja mam VšZP) a kam by som mala volať a zistiť ci už to schválili..ďakujem

isabella22
10. aug 2015

@juki21 no bohuzial ja mam doveru a ja som do 10 dni mala schvalene a este an v ten mesiac stihla aj stimulaciu....

vevericka13
24. aug 2015

@juki21 ahoj, ja tiez cakam na schvalenie, uz 8 tyzdnov, ty to uz mas schvalene? tiez mam vzp

juki21
24. aug 2015

Už to konečne mam.. Čakala som presne 8 týždňov..

vevericka13
24. aug 2015

@juki21 dnes som pisala aj ja a uz je to schvalene ale este to posielaju postou do centra, tak ides do toho hned dalsi cyklus? ja by som chcela v septembri

kozicka139
12. jan 2016

Ahojte ja by som sa chcela pridat do temy mne schvalila poistovna ziadost na umele oplodnenie 15.12.2015 a do Iscaru ju poslali 16.12 lenze ked som volala minuly tyzden do iscaru tak mi povedali ze tam nic nemaju ze o nicom nevedia neviete kolko mam cakat? Dakujem za skoru odpoved

farebnymotylik
13. jan 2016

My sme cakali tiez 3 tyzdne... a dneska idem na konzultaciu ako dalej 🙂

janaplt
21. jan 2016

My sme si včera podali žiadosť. mám všzp. tak som zvedavá, hádam to nebude trvať dlhšie než mesiac 😀

farebnymotylik
22. jan 2016

@janaplt urcite nieee 🙂)) my sme podavali ziadost 11/12 a 31/12 nam ju schvalili 🙂)) ale ja som volala do poistovne 🙂 skus zavolat tak o 2 tyzdne, su tam velmi mile tetky ;)))

janaplt
25. jan 2016

@farebnymotylik Jeee, super, si ma potešila 🙂))) skúsim tam o dva týždne zavolať a trošku to posúriť 🙂 ešte raz vďaka 🙂

janaplt
25. jan 2016

@farebnymotylik To ste taký novoročný darček od poisťovne dostali 😀

farebnymotylik
25. jan 2016

@janaplt presne tak 🙂 velmi som sa potesila 🙂 Silvestrovsky darcek 🙂 drzim silno palceky 🙂

kozicka139
25. jan 2016

Tak nam ju schvalili a z iscaru mi volali pred dvoma tyzdnami a uz sme boli aj na 1.konzultacii a ideme do toho

janaplt
27. jan 2016

@farebnymotylik dakujem velmi pekne ja tebe takisto drzim palceky 😵 😵

vierocka888
5. máj 2017

Baby prosim vas, po schvaleni ziadosti vam ako dlho trvalo kym vam dali termin na IVF? Trva dlho kym zacnu stimulaciu? Vsetky testy uz mame a bojim sa, ze to bide dlhooo trvat kym nam zacnu IVF cyklus...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre