Pomohla vám bylinkárka k tehotenstvu?

spiska
22. aug 2017

Aké máte skúsenosti s bylinkárkami? Podarilo sa niektorej z vás vďaka radám a pomoci bylinkárky otehotnieť?

libawet
22. aug 2017

@spiska bylinky sú mocné, to je pravda a na každú chorobu je bylinka. Nemusí ísť práve o bylinkárku. Čisto bylinné preparáty majú aj na energy, napr. Gynex je aj na takéto veci.

mia407
22. aug 2017

aaaano 😉😊

mata1001
22. aug 2017

Mne pomohla...v okt.som bola u nej a v dec som bola tehu...ale musim povedat, ze vtom case som bola liecena aj u gyn.ale ja tomu verim, ze mi dopomohla aj bylinkarka...

spiska
autor
22. aug 2017

@mata1001 a môžeš mi napísať kde si bola u bylinkárky?

maarlie
22. aug 2017

priamo u bylinkárky nie, ale kupila som cez net bylinnú kúru a do 3mesiacov som bola tehotná

spiska
autor
22. aug 2017

@mia407 Ako ti pomohla? Môžeš napísať?

mata1001
22. aug 2017

U pani Anky Kopačovej vo Vrbovom.ma aj temu tu na mk.zbytocne ti napisem scim pomohla mne, ked ty mas iny problem a potrebujes ine bylinky a procedury...

spiska
autor
22. aug 2017

Niečo som tu čítala, dávala si si aj nejaké zábaly?

mia407
22. aug 2017

@spiska prisla som k nej z inych zdrav.dovodov..a ona sama od seba,chcete aj babatko vsak?ja kukam..a nieco mi ratala a dala bylinky a po 8 rokoch som zostala tehotna.ale pani bylinkarka potom bohuzial zomrela,ale bola perfektna,znama vsade..takze u mna super😉

mata1001
22. aug 2017

@spiska ano najprv naparovanie a potom zabaly.ona ti presne povie ledy a co mas robit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre