Poradíte zubára, ktorý biely zuby rýchlo a bez čakania?

ssisska
24. jan 2013

Chcela by som poradit ohladne dobreho zubara,s ktorym mate skusenosti,chcem si dat vybielit zuby,ale nechcem dlho cakat,objednavat sa dve mesiace vopred.Kde by ma zobrali hned a bez dlheho cakania?

tatiana7777
24. jan 2013

Ja chodim do Shill v Ba skus sa popytat tam

katkamarosova
24. jan 2013

ja som začala chodit v Stupave...sukromná amb.príjemná mladá dr. ,vela ludí si ju chváli -obytná čast Zippava,dr. Dadová

mirage
24. jan 2013

Ahojte,
ja som si dala bielit zuby dva krat, a oba razy to bola priserna bolest, cely den a noc, slzili mi oci, tieklo z nosa, usta ani otvorit, nezabrali mi ani silne analgetika... A zuby sa vratili k povodnej farbe po par mesiacoch. Ake mate skusenosti vy?

ssisska
autor
24. jan 2013

To ti akoze musela robit neodborne ked ti slzili oci,to kde si preboha bola?Ak to bielila laserom tak ti musela zasiahnut aj oci,inak si to neviem vysvetlit.

ssisska
autor
24. jan 2013

@katkamarosova
A moze dat na nu neaky kontakt?Tel cislo alebo mail?Ako dlho sa caka.Musim sa objednat?

mirage
24. jan 2013

@ssisska
Jasne ze mi nezasiahla oci, bola som u normalneho zubara s dobrou povestou aj praxou. Proste ta bolest zo zubov mi uplne ochromila tvar.Vraj je takato extremna citlivost zriedkava.

katkamarosova
24. jan 2013

@ssisska pozri si stránku www.dentline.sk,všetko je to tam popísané,cenník,foto,da sa objednat aj online,al.tel.

ivanatim
25. jan 2013

Ja by som na bielenie u zubara nikdy nesla....priserne to boli...pocula som uz od vela ludi, ze po bieleni u zubara museli brat minimalne tri dni 3-krat denne Ibalgin aby si tu bolest ako tak pretrpeli...nepomohol im ani ten znecitlivejuci gel, ktory im zubar daval na zuby... a tiez ucinok, ved ten ucinok je dokonca aj horsi ako ucinok s pasikmi na zuby...horsi a kratkodobejsi, povodna farba sa vrati velmi rychlo, kedze je to take narazove bielenie a take je najhorsie...ja uprednostnujem pekne postupne a setrnejsie bielenie....za tie peniaze mi to proste nestoji, nehnevajte sa...moj nazor...

mirage
25. jan 2013

@ivanatim
Nikto sa nehneva 🙂 Druhe bielenie bolo u mna doma, do specialnych nosicov som si postupne davala na noc gel, ale zas ta bolest... A tak by som chcela biele zuby 😉