Posledné embryo na KET

tinka308
26. okt 2019

Ahojte baby, z IVF mi zostalo posledne embryo na vklad, velmi sa bojim toho sklamania ak to opat nevyjde. Ak ste na tom podobne, napiste. Mohli by sme sa podporovat.

tinka308
autor
2. nov 2019

@anezka269 uvidis zajtra ako to dopadne..ja som mala 19 oplodnenych ale mohli sa zmrazit len 3.zatial som zazila 2x velke sklamanie. preco ste sa rozhodli ist do IVF?

efran
2. nov 2019

@tinka308 nie genetika aj spermie aj Vajicka sú ok. Len mám slabú hodnotu hormónov a vajíčko nevie dozrieť.😞. V pondelok idem na môj prvý transfer. Držte palce.😉

anezka269
2. nov 2019

@tinka308 nedarilo sa nám 2 roky tak sme navštívili helios v Martine tam mi povedali ze mam malo vajíčok a ze najlepšie by bolo ist do umelého tak sme išli no odber vajíčok bol ale asi žiaden vklad nebude som z toho mino 😔😔😔

tinka308
autor
2. nov 2019

@anezka269 mali ste v Martine Krajkovica? ja tiez chodim do Heliosu..ak ti mozem poradit nemysli dnes na to najhorsie, snaz sa radsej nejako zamestnat..verim ze budes zajtra milo prekvapena..

anezka269
2. nov 2019

@tinka308 áno mali sme Krajkovica. A ty prečo si sa rozhodla ísť do IVF?

tinka308
autor
2. nov 2019

@anezka269 raz som potratila a tak preventivne sme isli do Heliosu, kde zistili ze muz ma velmi zly spermiogram, ano aj tak sa nam neuchytilo ziadne embryo. teraz nas posielaju na dalsie testy. tie sklamania boli velke 😭 aj ti vysvetlili ze preco sa to deje s vajickami? hladinu hormonov ti nevedia upravit len liekmi?

anezka269
2. nov 2019

@tinka308 nepovedal mi nič. A ty máš ešte koľko zamrazených embryy... No neviem keď zajtra shoto nič nebude tak už asi na ďalšie IVF nepôjdem lebo to nezvládam 😔

tinka308
autor
2. nov 2019

@anezka269 este posledne a odhodlavam sa na vklad a zas toho sklamania..je to velky napor na psychiku o tom lekari vobec nehovoria..uvidis zajtra co ti povedia...rano mas volat? staci ak aj jedno len bude

anezka269
2. nov 2019

@tinka308 dúfam ze sa ti to podarí budem ti držať palce.. Lekári nikdi nepovedia co môžeš prežiť ak sa to náhodou nepodary ta psychika dokáže človeka dosť zničiť.. Neverím tomu ze to bude dobre ráno keď som volala tak povedala ze sú akoby na tretí deň a dnes majú 5 deň.. No nerátala som stým fakt ani na um mi také niečo neprišlo že áni jedno Bože 😔😔😔

tinka308
autor
2. nov 2019

@anezka269 no ved toto ze Krajkovic vobec nepovedal ze to nemoze vyjst...mna to tiez vobec ani nenapadlo ze to nemoze vyjst, o to viac to tazsie beriem..dam si urobit vsetky dalsie testy a na dalsie IVF pojdem do Brna...

anezka269
2. nov 2019

@tinka308 chod ešte na ten posledný vklad možno že sa ti to podarí doktory nikdy nepovedie vždy všetko teraz som o tom presvedčená... To bolo tvoje prvé IVF? A akú metódu ste zvolili pri oplodnovani? my sme si dali isci + gery a aj tak nič 😔

capretto
2. nov 2019

@tinka308 ano to mam z jedineho ivf a vysvetlenie v podstate nie je... nemam predimplantačnu genetiku takže neda sa vylučiť že to nie je embryami vraj mam dufať že aspoň jedno sa z jedneho cyklu vie ujať... a ak mam zlu sliznicu ta sa vyšetriť neda takže len možem dufať že toto posledné je to pravé 🙂

capretto
2. nov 2019

@majoranka24 ahoj ja som mala 9.10. a zatial sa drži no neviem určiť kedy možem už dufať že to znova nebude iba biochemicke tak len trpnem stale... držim ti palce kamoška mala iba dve embrya... ET jej nevyšiel a z toho druheho už ma syna 🙂

tinka308
autor
2. nov 2019

@anezka269 ked sa 2 nepodarili,tak tomu velku sancu nedavam..no aj tak to so mnou zamava..zvolili sme asi vsetky metody co sa dali..bolo to prve IVF a pokial v januari nebudeme mat vsetky vysledky testov tak budem ako na ihlach kazdy den ci vobec niekedy budem mat dieta

tinka308
autor
2. nov 2019

@capretto tak zatial to vyzera ze je to prave,nie? Ked sa stale drzi, mne biochemicke vydrzalo 1 den,tak si myslim ze uz by ti test slabol..kedy ides na kontrolu? Urobila si nieco inak pri tomto vklade?

capretto
2. nov 2019

@tinka308 no najdlhšie mi to bio vydržalo do 5+4tt dnes som iba 6+2tt tak ešte stale mam strach... ale zmenila som kliniku chodila som do gynfivu v žiline a tam po každom potrate mi iba zvyšovali davky estrimaxu a nahovorili mi že isť bez lepidla na vklad to ani nema vyznam... teraz som v heliose v martine konečne bez hormonov v prirodzenom cykle bez lepidla a zatial to vyzera nadejne 🙂

majoranka24
2. nov 2019

@capretto Dakujem, si zlata.😊 Aj ja ti drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo.😉

tinka308
autor
2. nov 2019

@capretto len nech to tak vydrzi a podari sa 🙂 drzim palce

nibiru
4. nov 2019

@efran neskušala si tu kvalitu upraviť čistým inositolom,mne tiež nedozrievajú a mam aj nizke AMH c 36 len 0,66 užívala som inositol uz prvy cyklus bola folikularna cysta (uspech bol ze aspon nieco)vaječníky som mala velmi malé bez akej kolvek aktivity.pocss stimulacie som uzivala tiez inostol a kyselinu listovi a nakoniec bolo 6 vajicok zo 6 folikov čo bol brutalny uspech 4 sa podarilo oplodnit a 3 vydržali do 5 dna aj lekár bol prekvapený.sice nam vklad nevysiel ale to preto ze opu som mala strasne skoro uz na 11dc vklad bol na 16dc vdaka stimulacii som mala len 23cyklus nestihli sa mi asi uhniezdit.snad budeme mat ket uspesnejsí.

efran
4. nov 2019

@nibiru neskúšali sme, lebo už mám 40 a nádej na úpravu tam bola mala. A nám už rýchlo beží čas.... Dnes ráno mi vložili jedno embryjko a ďalšie 2 ešte máme zmrazené. Toto bolo v štádiu blachocysta. Teraz do 14.11.cakat. Vôbec som nič necítila a áno teraz. Len som ešte mala nejaké behacky v robote, tak dúfam, že sa tam drží statočne a nevyplava von 😉.

efran
4. nov 2019

@majoranka24 ako sa cítiš?

majoranka24
4. nov 2019

@efran Ja? Ja necitim absolutne nic.☹ Nic ma neboli, nic nepicha, dokonca ani nafuknuta nie som.☹ Tak sa obavam, ze asi to nedopadne dobre.

efran
4. nov 2019

@majoranka24 neboj bude to dobre. Kedy ideš na test?

tinka308
autor
4. nov 2019

@majoranka24 neboj to je v pohode..ja som bola nafuknuta, pobolievalo ma podbrusko a ani to neznamenalo nic..len oddychuj a nestresuj

majoranka24
4. nov 2019

@tinka308 Dakujem, ste zlate.😊 Po ET som aj ja bola nafuknuta, aj ma pichlo v bruchu, aj prsia citlive a nic z toho. Len som teraz z toho taka prekvapena, ze sa so mnou nedeje nic.

nibiru
5. nov 2019

@efran drzím silno palce 🙂

efran
5. nov 2019

@nibiru Ďakujem krásne 🙂

efran
5. nov 2019

@majoranka24 Ja som bola včera na vklad a tiež necítim nič inak ako pred vkladom. Ale je pravda, že sa tak nepozorujem, lebo nahadzujem inventúru v robote🙂. Myslím si, že je lepšie sa velmi nesledovať.

majoranka24
5. nov 2019

@efran Nie je dobre sa privelmi sledovat. Mas este zamrazene embryjka? Toto cakanie je pre mna horsie ako cakanie po ET, kedze toto je nase posledne.

efran
5. nov 2019

@majoranka24 ešte mám dvoch mrazáčikov tiež blastocysty. keby nahodou toto nevyšlo, tak si ich dám vložiť naraz. Kolko máš rokov ty? Ja mám 40 už a preto sa spolieham na tieto posledné 2 pokusy. Už nechcem brať hormony. Pribrala som pri stimulacii na IVF a teraz pred transferom. Dokopy asi 6kíl. A už teraz sa citim velka, čo bude potom :P

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre