Pozitívny tehotenský test po pár hodinách

zolialucka
4. okt 2013

Ahojte, chcem sa spýtať, či máte skúsenosti, s tým, že Vám najskôr pozitívny tets vyšiel negatívne a po pár hodinách sa tam objavila druhá čiarka. Ja som test zahodila po 10 min. do koša a potom mi to nedalo, l/ebo sa cítim ako tehotná keďže som už bola, cca viem, čo a jak/, som ho vybrala a pozrela sa naň, Bola tam aj druhá čiarka. Toto sa mi nikdy nestalo, akurít len to že ta ciarka trochu po čase stmavla,ale že by nebola apo tom áno.... ďakujem za príspevky

matozazzo
4. okt 2013

Urob si 2. test, ktory to potvrdi alebo nie, mne sa to stalo ale tehotna som nebola, vraj nej. chem. reakcia po urcitom case.

vikis5
4. okt 2013

@zolialucka mne sa to stalo na mamateste,ale vtedy som nebola este tehotna, skus zajtra urobit dalsi test

piacere
4. okt 2013

Známa takto hrabala večer v koši test, lebo ho tiež po desiatich minútach ráno zahodila ako negatívny, ale potom jej to nedalo. A chlapček už má rok 😉

winka99
4. okt 2013

@zolialucka ano stalo, teraz uz ma ma ta oneskorena ciarka 6 rokov 🙂

zolialucka
autor
4. okt 2013

Takže je to rôzne, veľmi pekne ďakujem za odpovede. Asi tento problém vyrieši len ďalsí test. 🙂

zolialucka
autor
4. okt 2013

Ak má ešte niekto s týmto skúsenosť, budem rada za ďalšie príspevky... 😉

lent1lk4
4. okt 2013

@zolialucka Stalo sa mi asi dvakrat ze som mala po 10 min test negativny a cca po hodine naznak druhej ciarky. Tehotna som nebola. Ta oneskorena ciarka bola ovela slabsia nez ta co sa ukazala po par sekundach na pozitivnom teste robenom niekolko dni pred terminom ocakavanej menstruacie.

katkanova
4. okt 2013

mne sa stalo 2x ze sa ciarka objavila az neskor - a mam jedneho chlapceka uz doma, druheho na ceste 😉 nebolo to sice par hodin, ale obakrat mi test najskor neukazal nic - v tom vypisanom limite a az po case slabulilinku ciarocku - pri druhom som si ho sice robila asi v 5 tt, cize velmi skoro, ale pri prvom asi v 15 a napriek tomu to bolo oba razy tak
@zolialucka

ava11
4. okt 2013

Treba si precitat aj navod, je tam jasne napisane, ze vysledok po uplynuti urciteho casu moze byt mylny a skresleny. Takze najlepsie je pockat den dva a urobit dalsi test, idealne rano. Drzim palce, nech je vysledok taky, v aky dufas 🙂

zolialucka
autor
4. okt 2013

Ďakujem 🙂

zolialucka
autor
4. okt 2013

Ešte mám jeden dotaz, viete mi poradiť nejaké dobrý spoľahlivý test?

zolialucka
autor
4. okt 2013

ten čo som mala bol rapid

kiki68
4. okt 2013

ja som mala rapiclear uz 4x a vzdy potvrdil co mal. Ale raz mi vysla taka slabunka druha ciarka,tesne po limite,ale nebola som tehotna.

katka1981
4. okt 2013

@zolialucka, mas problem ist na krv? Mne raz meskali a arovno som isla na krv. Mas to iste a nevyhodis peniaze do kosa. Ja by som testu ani na 100 % neverila. Povedz ze ti vysiel pozitivny test a nech ta objednaju na krv. Ked ti vyjde z krvi ze si tehotna, aspon tie peniazky co by si dala za test minies trebars na dudlik alebo hrkalku pre babo. Ja som si urobila jediny a hned som sa objednala na krv. Krv mi potvrdila vysledok z testu. Este mi vysledky volala kamoska, tesila som sa ako blazon.

zolialucka
autor
4. okt 2013

To je dobrá rada 🙂 ešte si dnes spravím iný test a uvidím...

luckalucka83
5. okt 2013

@zolialucka
<lucka mne sa toto stalo pred 2 tyzdnami, som si spravila test (omylom, namiesto ovu testu to bol tehu test) a ziadna ciarka, zabudla som nam a ked som prisla z prechadzky boli tam krasne dve ciarky, ta druha bola dost silna ale vcera prisla ms, takze to bol blud, tak skus pre istotu druhy test spravit, mne pri prvom tehu druha ciarka vybehla okamzite, takymto "polimitovym" ciarkam neverim
darim palce, nech to dopadne ako si zelas 🙂

katkasofi
5. okt 2013

@zolialucka no ako vyšiel druhý test? Mne sa čiarka po limite ukazovala minuly cyklus, ale potom den pred ms tam uz nebola... A ms došla. Robila som 5 testov a 4 vyšli po limite pozitívne..

zolialucka
autor
9. okt 2013

Ahojte, takže píšem, že ako som dopadla. Spravila som si test o dva dni a bol negatívny aj po hodine 🙂 mrcha mi meškala, tak som nechápala, že čo sa deje, ale len dva dni a dnes došla... takže tie testy fakt netreba pozerat po case ako je je stanovené v návode 🙂

mers111
2. apr 2018

Ahojte, vidím, že je to už starší príspevok.. ale chcela by som sa opýtať..robila som test RapiClear kazetu a po limite sa tam "zjavila" druhá čiarka... slabá, ale bolo ju vidno.. ide o to, že som síce nemala pohlavný styk, ale s priateľom sme sa viac maznali a trochu som dostala obavy.. bohužiaľ, test som už vyhodila a nemám lepšiu foto.. máte skúsenosť s tým testom a so slabšími čiarkami po limite?

kondaska1
2. apr 2018

@mers111 vsade pisu že test sa nema odcitavat po viac ako 10 min, može to byt skreslený udaj, kde je pravda ti nikto nepovie, treba urobit nový test

anezka2229
25. nov 2020

Dobrý deň môžete mi poradiť či som tehotná ale nie lebo test mi ukazuje 2 čiarky ale sú teste vedľa seba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre