Poznáte Mucosolvan Junior?

Aký sirup chutí vašim deťom najviac? Poznáte Mucosolvan Junior ? Má dobrú chuť je vhodný pre novorodencov.

k.a.t.k.a.
7. nov 2011

on by mal liecit nie chutit 😝 ste to zobrali trosku z opacneho konca 🙄

jaduska
7. nov 2011

Mucosolvan Junior je u nás osvedčený, chutí všetkým trom dcérkam, tak už ani neexperimentujem s inými sirupmi. Tie u nás stále ostali nevyužité a vrátili sme sa k Mucosolvanu 🙂

sympa1
7. nov 2011

pozname mucosolvan, akurat sme ho naposledy uzivali na predpis a asi aj chutil lebo deti sa nemrštili a neutekali pred nim ako pred niektorymi.a kasel nam presiel 🙂

demografka
7. nov 2011

mucosolvan nam odporucali, ale zatial nastastie nam ho netrebalo... takze neviem ako chuti... na kasel nam najviac ale zabera solmucol

benne
7. nov 2011

Monča neznáša chuť sirupov, radšej sa naučila prehltať tabletky 😅 😅

stvura
7. nov 2011

Moj syn moze sirupy, dcerka ich neznasa...podstatne je aby zabral, lebo mne sa uz vsetky sirupy zdaju na jedno kopyto, ako placebo...po mesiaci mi dieta neprestalo stale kaslat a strasne ma to vytaca (plus este viac ze v skolke kasle kazde druhe dieta a to vsetky maju listky od pediatricky ze su zdravi)

andrea1201
7. nov 2011

@mucosolvan_junior ja davam detom skoro stale mucosolvan,vždy im dobre zaberie,som s nim velmi spokojna aj cena je dobra

luna22
7. nov 2011

Kolko stojí v lekarni a kolko sa dopláca na predpis? Je skôr na kašel či na vykašliavanie?

sympa1
7. nov 2011

@luna22 ci na predpis ci nie zaplatis si to za plnu sumu, okolo 4 eur...je na rozpustanie hlienov a vykasliavanie

bubinko83
7. nov 2011

my sme ho uživali naposledy na predpis pediatra a vobec nam nepomohol a vypil celu flašku 😒

sima.p
7. nov 2011

mne sa Mucosolvovan nepáči - ved si prečítajte tie vedľajšie účinky

onlika
7. nov 2011

@sima.p , neziaduce ucinky maju vsetky lieky a vyrobca ich tam uvadzat musi, aj ked sa vyskytnu u 1 pacienta z 10 000. Mucosolavan patri podla mna medzi tie bezpecnejsie lieky s dobrym ucinkom. Chut sirupu junior nepoznam, nemam s nim skusenosti, ale ja pre seba mucosolvan pouzivam

kris557
7. nov 2011

Ja som ho malej nasadila včera, pokašliavala len stále nechápem rozdiely v sirupoch napr. MUCOSOLVAN, NASIVIN (sirup), SINUPRET, ERDOMED, či je rozdiel len vo výrobcovi, cene alebo aj zložení? Akurát viem, že ERDOMED je len na predpis.
Ako dlho by malo dieťa užívať takýto sirup? Keď jej prestane kašel alebo postupene znižovať dávky?

sisaha
7. nov 2011

@kris557 sinupret je na prirodnej baze, ale mna napr. velmi drhol..cize miesto utlmovania ma strasne rozdrazdil do kasla...musela som potom zmenit na nieco co utlmi..

burajka
7. nov 2011

poznám veľmi dobre, ale si myslím, že keď sa uživa dlhšie, (teda vždy pri kašli), tak po čase už nezaberá, aspoň u nás to tak bolo 😒 , teraz máme niečo podobné, volá sa to MUCOSIN s medom a zatiaľ nám zaberá 🙂

happy8051
7. nov 2011

ziadny 🙂 este sme neboli chori 🙂

froschka
7. nov 2011

@kris557 mne v lekarni povedali ze Mucosolvan a Ambrobene je uplne detoo to iste, a davam radsej lieky od Ratiopharm
@mucosolvan_junior no a dost zvlastna otazka, aj vy si kupujete lieky podla chuti ?
traaaapna tema ak si myslite ze teraz cely modry konik bude kupovat mucosolvan.. 😒

poleva
7. nov 2011

moji po nom fajne vracali...a pre novorodencov podla mna nie,teraz nám pomohol bronchipret a stodal

bambi2
7. nov 2011

ziadny... ani by som ziadny nekupila. su to vyhodene peniaze. mam svoje osvedcene prirodne pripravky, tie vzdy zaberu 🙂

luba142
7. nov 2011

ja mam u deti najviac osvedceny prave Mucosolvan Junior 😉

poleva
7. nov 2011

@bambi2 sem s nimi 🙂

17042010
7. nov 2011

našej chutí solmucol bez problemov si ho dá🙂)

mirka907
7. nov 2011

solmucol

sakura77
7. nov 2011

tak moj syn vypije akykolvek humus,ale momentalne prave berieme mucosolvan junior 😉

lili24
7. nov 2011

ja musim dcerke kupovat a pytat u doktorky vzdy vsetko co chuti po jahodach alebo lesnom ovoci, alebo ceresniach 😉 ine mi nechce a neprehltne, takze u nas sa dava prospan a mucosolvan junior 🙂

michalag
7. nov 2011

Pri malom ako nastupil do MŠ sme maly stale kasel z hlienov a jeho zo sirupov ci proti kaslu alebo nutne ATB vzdy nadrapovalo, ale nastastie z Mucosolvanu Junior nie, dokomca ho nemusel zapijat a aj nam dobre zaberal 🙂 , ale ked sa mi zdalo ze ho berie az moc casto za sebou tak sme ho prestriedali s inym napr. Solmukol

@mucosolvan_junior za kolko by mal Mucosolvan Junior zabrat?

jaduska
7. nov 2011

@froschka ja tu nikde nevidím, že ťa niekto núti kupovať Mucosolvan. Každý mesiac je tu predsa téma s nejakým iným výrobkom, nikto ti nekáže to čítať.... Jasné, že si predajca (či výrobca) zisťuje, ako je na tom v porovnaní s konkurenciou, chce vedieť, aké príchute sú medzi deťmi obľúbené a tomu prispôsobiť ponuku. Čo je na tom trápne?
A ja napr. kupujem sirupy pre deti podľa chuti, ak to do nich nechcem liať nasilu.

betina1984
7. nov 2011

@k.a.t.k.a. to je pravda, že by mal liečiť a nie chutiť, ale pokiaľ nechutí, tak nebude ani liečiť, lebo ho bude dieťa odmietať. My sme mali nedávno Stoptusin (karamelová príchuť) a nechcela ho ani ovoňať. Teraz som jej kúpila Robitussin (jahodová príchuť) a ochotne ho vypije. Takže záleží aj na chuti.

zajo79
7. nov 2011

ziadny

tunylyk
7. nov 2011

prave sme dopili cele balenie,chutit chutil obom chlapcom,no je otazne,ci zabral,stale im kasel nepresiel...