Prešli ste na IVF soft? Vyšlo to?

misa1
21. okt 2006

presli ste niekto ivf soft a vyslo to?dik

lorry
27. apr 2007

este som sa s nim nerospravala dneska pride domou a uvidi sa nebudem hovorit do predu skoda, ze nemozete no nic pojdeme hadam nabuduce nie? 😀

lorry
27. apr 2007

papo a nic nepodarilo sa? 😝

pappo
27. apr 2007

lorry na vysledok sa caka 14 dni a potom sa ide na krv takze az 9.5. budeme vediet ci sa to podarilo skor nie.

rajeca
27. apr 2007

hej pojdeme. Akurat som citala smutny pribeh jedneho dievcata tu vo fore pripravy.Vola sa elims bola v 9tt a potratila,chudera. Videla bit srdiecko a odrazu prestalo na druhy den bit,hrozne 😒

lorry
27. apr 2007

pappo a ta doktorka je dobra mne sa ta moja moc nepaci 😀

pappo
27. apr 2007

nepaci ? a preco ? ja som s mojou spokojna. 🙂

lorry
27. apr 2007

ona je taka drza a ledva nieco vysveli a povie ta tvoja je hadam lepsia 🙂

pappo
27. apr 2007

no neviem ci by sa ti pacila ja som si sama vsetko nastudovala a az ked som sa jej pytala k veci sa so mnou zacala bavit normalne predtym som u nej bola vzdy max. 5 min. aj s UTZ.
takze asi to chce trpezlivost, ale co je pricina tvojej neplodnosti by ti mohla povedat.
a kolko sa uz snazite?

lorry
27. apr 2007

no ved uvidi sa my sa snazime 3-roky a ty kolko?ale prajem ti nech ti to vyjde 🙂 a daj vediet pekny zvysok vecera

pappo
30. apr 2007

lorry ahoj my sa snazime 2 roky ale ja mam PCO tak preto je to komplikovanejsie.
napis ako pokracujes ja stale rovnako cakam na vysledok.

lorry
30. apr 2007

mozem sa ta spytat co to je PCO?ja pokracujem tak ze zacnem teraz pit Aloe vera a potom som chcela kyselinu listovu a potom sa uvidi vobec neviem ako mam postupovat bojim sa ze to nevinde.kolko mas rokou ja mam 23, som zvedava ako ti to dopadne 😵

pappo
1. máj 2007

lorry PCO su polycysticke vajecniky, cize jednoduchsie povedame folikuly sa zmenia na cystu a zostanu na vajecniku. a to ma za nasledok neplodnost cioze si bez ovu ale da sa to liecit.
ja mam 31 ach boze uz tolko strasne to leti.
ak ches ist na IUI v dohladnej dobe tak neviem ci by si mala zacat s aloe vera. skus sa poradit, pred mozes ale potom uz nie.
neboj vsetko bude ok len to chce cas a trpezlivost.
ja musim pockat este tyzden an vysledok tak dufam ze to rychlo utecie.

lorry
1. máj 2007

preco si myslis mohlo by to nejako uskodit to Aloe vera ja som myslela ze to sa nesmie pit az ked si tehotna nie?dufam ze ti to vyjde prajem ti to 😀

pappo
21. máj 2007

ahojte obnovujem tuto temu ak je tu niekto kto ide teraz na IVF soft alebo pred casom bol rada si s nim pokecam. v stredu ma caka OPU. 🙂

mirecka1111
23. jún 2009

dobry den ja by som chcela vas poprosit o nejake rady ako to je vobec s umelym oplodnenim a tak ja som zo spisskej novej vsi tak mi prosim vas baby poradte kolko to stoji jak pprebiehaju tie vsetky veci a podobne kto uz na tom bol prosim vas poradte mi moj e-mail je pozicka1984 @azet.sk.vopred vam dakujem

vanushka
24. okt 2013

kto vie pre koho soft nie je vhodny ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre